خانه بازی رانندگی
Mega Ramps - Ultimate Races: Car Jumping Game 2021

Mega Ramps - Ultimate Races: Car Jumping Game 2021

تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴۱
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده 2020 Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏با بازی رمپ‌ های عظیم، بعنوان یک رانندهٔ خودرو‌های بدلکاری هیجان را تجربه کنید. با خودروهای شبیه‌ سازی شدهٔ سه‌ بعدی، در پیست‌ ها و رمپ‌ هایی که عبور از آنها غیرممکن به‌ نظر می‌ رسد دیوانه‌ وار رانندگی کنید. شهر رانندگان بدلکار با پیست‌‌ های هیجان‌ انگیز و مسابقات بدلکاری در رانندگی منتظر شماست. پس کمربندها رو ببندید و آمادهٔ رانندگی کردن در فضای واقعی و سه‌ بعدی بازی شوید.با حضور در بازی وارد مسابقهٔ جذاب خودرو‌ها مسابقه‌ ای GT شوید.
‏ در این بازی، مسابقات بدلکاری خودرو، مسابقات GT و بدلکاری‌ های محض را در گستره‌ ای از رمپ‌ های مختلف انجام دهید و امتیاز بگیرید. در رمپ‌ های عمودی آماده باشید که پشت فرمان خودروی مورد علاقهٔ خود بنشینید و با نهایت سرعت و به‌ طرز جنون آمیزی در رانندگی بدلکاری کنید. می‌توانید گذر از رمپ‌ های بی‌ نظیر بازی را با استفاده از وسایل نقلیهٔ سنگین تجربه کنید.
‏ کمربند‌ها بسته، با خودرو‌ی هیجان انگیزتان از رمپ‌ های دیوانه‌ وار بازی عبور کنید!
‏ با انجام حرکات ریسکی و بدلکاری‌ های هیجان‌ انگیز به حریفان‌ تان درس پیروزی دهید و امتیاز بیشتری بگیرید.
‏ پس برای رانندگی و کسب عنوان رانندهٔ بدلکاری‌ های دیوانه‌ وار در این بازی عجله کنید.
‏ برای بازی کردن در سه حالت اعتیادآور و جذاب زیر آماده باشید:
‏ ۱. حالت بی‌ نهایت؛
‏ ۲. حالت بدلکاری GT؛
‏ ۳. حالت عبور از رمپ‌ های عظیم.
‏ در این بازی بی‌ نظیر می‌ توانید با خودروهای اسپورت، مسابقه‌ ای، کلاسیک یا پرسرعت در این سه حالت مسابقه شرکت کنید تا لقب قهرمان قهرمانان مگا رمپ و بدلکاری را به‌ دست آورید.
‏ در حالت مسابقهٔ بی‌ نهایت این امکان به شما داده می‌شود تا با استفاده از یک خودروی پرسرعت به حداکثر سرعت برسید و بدلکاری‌ ها را انجام دهید. در حالت بدلکاری GT برای انجام ماموریت‌ های پیچیده در رمپ‌ های گوناگون آماده می‌ شوید. در حالت عبور از رمپ‌ های عظیم با خودروهای پرسرعت وارد آسمان می‌ شوید و از هیجان به وجد خواهید آمد.
‏ در بهترین بازی بدلکاری خودرو با گیم‌ پلی منحصر به فرد و پیست‌ های هیجان‌ انگیز لذت ببرید. در این بازی می‌ توانید رانندگی‌ ای هیجان‌ انگیز در رمپ‌ های عمودی را را تجربه کنید. هدایت خودروها در بازی نزدیک به واقعیت‌ است تا هیجان حقیقی به شما منتقل شود.
‏ از روی رمپ‌ های عمودی بپرید، بدلکاری‌ ها خطرناک انجام دهید و دیوانه‌ وار دریفت کنید و از رمپ‌ هایی که عبور از آنها ناممکن به نظر می‌ رسد بگذرید.
‏ ماموریت شما رانندگی کردن در پیست‌ های هیجان انگیز است. حواس‌ تان باشد، در طول مسیر موانعی وجود دارد که تمرکز شما را به‌ هم می‌ زند!
‏ از روی رمپ‌ ها بپرید و خودتان را برای عبور از خطرناک‌ ترین پیست‌ هایی که تا به حال دیده‌اید آماده کنید، قرار است بی‌ وقفه بازی را ادامه دهید!
‏ با بهبود عملکرد خودروی خود، می‌ توانید با سرعت بالاتری از رمپ‌ ها عبور کنید. حالا این فرصت را دارید تا با تکمیل کردن مراحل ناممکن خودتان را به عنوان استاد رانندگی بدلکارانه به بقیه ثابت کنید.
‏ این بازی را دانلود کنید تا از حضور در فضای مسابقه‌ های بدلکارانهٔ بازی لذت ببرید. شاید با دشواری‌ هایی مواجه شوید، اما باید با حفظ آرامش و به‌ کار گیری حرکات تکنیکی رکورد‌های جدید بزنید. با عبور از موانع و به چالش کشیدن خود، عنوان رانندهٔ بدلکاری‌ های حرفه‌ ای را کسب کنید.
‏ همین‌ حالا بازی «رمپ‌های غول‌آسا-مسابقات بی‌نهایت» را رایگان دانلود کنید و بازخوردتان از بازی را ثبت کنید.
‏ ویژگی‌‌ های بازی:
‏ - خودروهای مسابقه‌ ای و پیست‌ های گوناگون
‏ - رمپ‌ ها و نقشه‌ های مختلف
‏ - خودروهای مسابقه‌ ای بی‌ نهایت و امکان انتخاب از بین آنها
‏ - پیست‌ های واقعی برای مسابقه
‏ - خودروهای سریع با گرافیک و جزئیات بالا
‏ - حالت‌ های جدید مسابقه
‏ - صداهای جذاب و هیجان انگیز خودروها
‏ - تغییرات در نسخهٔ جدید:
‏ - اضافه‌ شدن حالات مختلف مسابقه
‏ - حل شدن مشکلات حساسیت سنسورها
‏ - اضافه شدن خودروهای جدید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟