استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Cowboy Gun War

Cowboy Gun War

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۵/۲۳
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۸۳۲
حجم۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Ellsworth Kertzmann
‏‏پشت آرامش رستوران، در مزرعه اسب، نیروهای مختلفی آماده حرکت هستند با توطئه همراه می‌شوی یا به دنبال حقیقت میروی؟ چطور می‌توانیم جلوی تخریب روستاهای غرب را بگیریم؟
‏ چالش ماموریت های مختلف تیراندازی : خط اصلی گسترده ای از ماموریت های مختلف برای شما تهیه شده تا آن را کامل کنید. به هدف های مختلف شلیک کن و برنده شو، بازی های کوچک و ساده و مشخص : دارت، پوکر، تیراندازی، دوئل و مسابقه ی اسب سواری... بازی های کوچک و مختلف برای ایجاد تنوع در مسیر بازی.
‏ در بازی پیشرفت کن و جوایز ارزشمند تر را بگیر. سرعت ها مختلف است، اسب خودتان را پیدا کنید و یک مسابقه هیجان انگیز انجام دهید. سیستم اسلحه های مختلف : نبرد با چاقو، تپانچه های قابل حمل و رایفل های قدرتمند برای شما آماده شده تا انتخاب کنید و از آن ها لذت ببرید. علیه نیروهای شیطانی بجنگید و توانایی شلیک های خود را نمایش دهید.
‏ شما به تنهایی می‌توانید تیرانداز های ماهر را به چالش بکشید، فقط با مهارت های عالی تیراندازی است که می‌توانید تا انتها زنده باقی بمانید. پک کمتر از 30 مگابایت، اما با عکس های روان و نقشه ی وسیع منتظر شماست تا آن را کشف کنید. منظره ی واقعی از طبیعت - شما با حیوانات خطرناک زیادی روبه‌رو خواهید شد. شکارشان کنید و از دندان نیش آن ها فرار کنید.

نظرات و امتیاز ها

۸۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سپهرمنش
٢٧ بهمن ١٤٠١

‏✗ دروغ ‏✗ گرافیک بسیـــــــــــــــار پایین ‏✗ مزخرف دروغ اســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت

۳۲ ۶
عطا
٢٥ بهمن ١٤٠١

خیلی خیلی بد مثل عکس هاش نیست نصب نکنین ولی اگه نصب کردین بدونین که من گفتم نصب نکنین

۳۵ ۸
ARTHUR MORGAN
٨ آذر ١٤٠١

همین هم براش زیاده همه ی عکس ها رو از ردد۲ برداشته

۱۲۴ ۲۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی جنگی