استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Army Men Toy Squad Survival War Shooting

Army Men Toy Squad Survival War Shooting

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۰۴
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۲۸
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Oscar Damian
‏‏بازی Grand Army men( گروه بزرگ مردان اسباب بازی) بازیی که دوران کودکی شما را دوباره تازه میکند! ارتش سربازان اسباب بازی خود را کنترل کنید ، از تمام مهارت های تاکتیکی و استراتژیکی که میتوانید استفاده کنید و نیروهای حریف را که این در این بازی خارق العاده هستن را شکست دهید!
‏آیا شما آماده اید که با ارتش کوچک خود از سربازان اسباب بازی ، افراد بد را نابود کنید؟ میدان نبرد خود را انتخاب کنید - از حمام ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن یا حتی باغ - نیروهای خود را کاملاً واضح قرار دهید و به این نبرد حماسی ارتش مردان اسباب بازی تیرانداز جنگ بشتابید!
‏البته ، سربازان و دشمنان شما فقط اسباب بازی پلاستیکی هستند - اما نبردها که در ان شرکت دارن مثل یک جنگ بزرگ هیجان انگیز هستند! توجه داشته باشید که ارتش شما چندان بزرگ نیست ، بنابراین از هر یگان خود مواظبت کنید! وقتی وقت تمام می شود ، ارتش با سربازان اسباب بازی زنده در جنگ پیروز می شود! ماموریت شما این است که ارتش رقبای خود را با کمترین میزان خسارت متوقف کنید.
‏برای هر نبرد موفق پول و سلاح های جدید و جالب به دست میاورید ، لباس های جدید و مهمات فوق العاده برای اسباب بازی خود بخرید! به یاد داشته باشید که هر سلاحی ویژگی های خاص خود را دارد ، بنابراین هوشمندانه انتخاب کنید ، از قبل خوب به استراتژی خود فکر کنید - لحظه ارزشمند است! به شاخص های ارتش خود توجه داشته باشید که کسی را از دست ندهید و از آن لذت ببرید!
‏با افزایش سطح شما سختی نیز بیشتر میشود پس با دقت ماموریت های خود را انجام دهید! مهارت های تیراندازی و استراتژی خود را به عنوان یک سرباز معمولی و کوچک تا بهترین در ارتش و جنگ در برابر دشمنان تقویت کنید! پایگاه حریفان خود را تصرف کنید و سعی کنید هیچ سربازی را از دست ندهید!
‏در این جنگ پیروز شوید و با ارتش مردان اسباب بازی خود ، فرمانروای میدان جنگ شوید!
‏ویژگی های بازی Army men toy war shooter
‏+اسباب بازی های شگفت انگیز و جالب
‏+میدان جنگ وسیع و سلاح های مختلف با ویژگی جداگانه و مختلف
‏+شانس برای تقویت مهارت استراتژی و جنگی شما
‏+محیط برجسته ی سه بعدی
‏در این بازی مهارت های استراتژی خود را از یک سرباز معمولی به بهترین در میدان جنگ تبدیل کنید!

نظرات و امتیاز ها

۵۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فلتل
١٧ مرداد ١٤٠١

این بازی عالیه ۵۰ ستاره کمه براش

۱۱ ۲
حمیدرضا
٣ مرداد ١٤٠١

سلام بچه ها من ۲ستاره کم دادم بخاطر ۱بخاتر آفلاین است۲بخاترگرافیک ولی خوبه خدا کنه سازنده بازی آنلاین کنه ولی همین بازی هم خودمون نمیتونستیم بسازیم

۱۶ ۲۲
جیغ یخی
١٠ مرداد ١٤٠١

خیلی خوبه نسخه مود شه دست این سازندش درد نکنه

۱۵ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی جنگی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده