استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Extreme Jeep Driving Simulator

Extreme Jeep Driving Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۴
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۷
حجم۴۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده InterBolt Games
‏‏پشت فرمان بازی جیپ قرار بگیرید که در آن می توانید از بازی های ماشین های خارج از جاده در شبیه ساز رانندگی جیپ آفرود 4x4 لذت ببرید. با مهارت‌های شبیه‌ساز رانندگی شدید خود بدون از بین بردن Suv شدید خود، به هدف برسید. کنترل خود را در کوه ها و مسیرهای تپه ای نگه دارید و به عنوان یک راننده جیپ حرفه ای، صعود به سربالایی را تکمیل کنید: بازی های شبیه ساز ماشین. آیا تا به حال بازی های جیپ هامر باری یا بازی های جیپ آفرود را در مسیرهای کوهستانی غیرممکن به عنوان استاد راننده فوق العاده جیپ بازی کرده اید؟ برای تست بازی تپه‌نوردی در بازی‌های ماشین پسرانه، بازی‌های رانندگی آفرود و بازی ماشین‌های کوهستانی را انجام دهید. بازی شبیه‌ساز ماشین افراطی بالا رفتن با بسیاری از بازی‌های کوهنوردی در سربالایی، بهترین شبیه‌ساز رانندگی رایگان تپه‌نوردی با جیپ آفرود است.
‏از یک گیم‌پلی ماجراجویی رانندگی شدید هیجان‌انگیز در بازی جدید جیپ شدید لذت ببرید. بازی‌های اکشن شبیه‌ساز ماشین‌های آفرود را بازی کنید و جیپ خود را از بهترین مسیرهای بازی 2022 رانندگی کنید تا به مقصد برسید. ماشین های دقیق، فضای داخلی واقعی، و محیط زیبای جهان باز در ماجراجویی رانندگی SUV مدرن. بازی های جیپ به شما این احساس را می دهد که در بازی های ماشینی رایگان برای پسران احساس می کنید که یک راننده 3 بعدی شبیه ساز رانندگی اتومبیل شدید هستید. ماموریت های چالش برانگیز را کامل کنید و بازی ماشین کوهستانی خود را برای کنترل بهتر و قدرت بیشتر ارتقا دهید. هر سطح از بازی شدید جیپ را کامل کنید - بازی‌های رانندگی ماشین 2022: بازی‌های ماشین سربالایی.
‏بازی‌های رانندگی سربالایی 3 بعدی
‏در این بازی غیرممکن جیپ کوهستانی، شما به یک راننده افراطی متخصص در آفرود تبدیل خواهید شد. شبیه ساز رانندگی جیپ، بازی های شبیه ساز ماشین و بازی های آفرود برای پسران و دختران زیرا این بازی جیپ آفرود است. شبیه ساز جیپ افراطی خود را از گاراژ ماشین انتخاب کنید و مسیرهای کوهستانی سربالایی را انتخاب کنید که می خواهید ماموریت های بازی های رانندگی شدید ماشین را انجام دهید. در بازی های جیپ کوهستانی Suv: رانندگی در کوهستان کار آسانی نیست، بنابراین باید از مهارت های راننده جیپ 4x4 خود برای عبور از رانندگان و کوهنوردی 4x4 استفاده کنید. بازی‌های جیپ 2022 همچنین دارای ویژگی‌های رالی شبیه‌ساز SUV شدید در بازی ماشین‌های کوهستانی است. بسیاری از تپه‌نوردی‌های مختلف و بازی‌های آفرود دیوانه‌وار پرادو و پارکینگ برای سرگرمی رانندگی شدید شما طراحی شده‌اند.
‏بازی‌های رانندگی در سربالایی: کوهنوردی 4x4
‏می‌توانید بازی‌های ماشین سربالایی برای بچه‌ها یا کوه‌نوردی را رانندگی کنید. بازی 2022 در بازی جیپ - بازی های رانندگی 2022 با هامر درایو آفرود در مسیرهای غیرممکن. بازی شبیه ساز ماشین را به عنوان یک راننده ماشین در سربالایی با مسیرهای غیرممکن در رانندگی شدید suv شروع کنید: بازی خارج از جاده 4x4. این بازی ماشین کوهستانی یک خلاقیت ماجراجویی از بازی‌های interbolt است تا شبیه‌ساز رانندگی چالش برانگیز سه بعدی و ماموریت‌های مسابقه آفرود پرادو را به بازی واقعی پرادو 4x4 در میان بازی‌های رانندگی آفرود جیپ تبدیل کند. به عنوان یک شبیه ساز راننده جیپ در بازی های ماشینی شدید در مسیرهای دشوار آماده شوید. ما در حال معرفی یک شبیه ساز جیپ واقعی 4x4 و بازی های شبیه ساز رانندگی جیپ SUV شدید برای ترکیب هیجان کوه نوردی 4x4 و بازی شدید هستیم. 4x4 SUV mania یک وسیله نقلیه سراسری است که دارای فیزیک واقع گرایانه است و کنترل های درایو برای پخش بازی های شدید جیپ دارد.
‏هنگامی که سفر بی پایان رانندگی SUV را در محیط های مختلف آغاز می کنید، بازی کامیون هیولا شبیه ساز جیپ 4x4 را بازی کنید. مانند قطب شمال، صحرا، و بسیاری دیگر. این بازی‌های شبیه‌ساز ماشین SUV واقعی شامل بهترین ویژگی‌های بازی‌های SUV jeep 4x4 و بازی‌های رانندگی شدید ماشین و بازی‌های شیدایی برای پسران و دختران است. در حین رانندگی با سریعترین جیپ‌های 4×4 با نیترو تقویت‌شده، به‌عنوان مسابقه‌ای حرفه‌ای بازی کنید.
‏ویژگی‌های بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی جیپ آفرود
‏-شبیه‌ساز درایو بازی جیپ در مسیرهای چوبی
‏-بازی های لوکس Suv برای پسران
‏- گرافیک و صدا با کیفیت شبیه ساز ماشین بهتر
‏-بازی مسابقه ای Suv Prado Rivals برای پسران
‏-بازی Mountain Jeep - 4x4 Driving sim 2022
‏‏🎉شبیه ساز رانندگی شدید جیپ🎉
‏>> حالت رایگان جدید اضافه شد
‏>> حالت مسیر جدید اضافه شد
‏>> محیط مسیر جدید
‏>> رفع اشکالات جزئی

‏دانلود بازی جیپ و بازخورد خود را برای به‌روزرسانی‌های آینده ارائه دهید.

‏..........>>>>>>>>>................

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
زهراسادات موسوی
٥ آذر ١٤٠١

عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

۰ ۰
🤞ممد‌فابریک🤞
٢٩ فروردین ١٤٠١

بد‌--------------------------خیلی‌بدددددددد🤮

۴ ۵
یاسین واحدی
٨ فروردین ١٤٠١

من بازی کردم خیلی بده عکس هاش همه دروغ فقت نت می بره

۵ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده