استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Construction Games: Snow Games

Construction Games: Snow Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۶
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۷۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده InterBolt Games
‏‏برای انجام بازی های بیل مکانیکی بزرگ ساخت و ساز شهری مدرن آماده شوید که در آن یک شبیه ساز جدید کامیون لیفتراک آماده ساخت جاده بزرگراه است. از بازی ساخت و ساز بیل مکانیکی شهر لذت ببرید و پشت چرخ بازی های ساخت خانه رویایی خود قرار بگیرید. این شبیه ساز جرثقیل جاده برفی سنگین یک بازی بزرگ جاده ساز است. بازی جدید برف بیل مکانیکی را بازی کنید تا اوقات فراغت خود را با تجربه شبیه ساز رانندگی با کامیون بزرگ بگذرانید و به سمت برخی از احساسات شبیه ساز بیل مکانیکی بروید تا انواع ترس از رانندگی کامیون خود را از ماموریت های نفس گیر شبیه ساز جاده سازی جرثقیل بیل مکانیکی حذف کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏شهر مدرن. Construction Simulator Road Excavator Games 2021
‏انواع جدیدی از بازی های رانندگی جرثقیل را بررسی کنید که قبل از شروع بازی رانندگی کامیون کمپرسی خود در شبیه ساز ساخت و ساز جاده 2021 نیاز دارید زیرا شبیه ساز واقعی لیفتراک واقعی دارید که باید با استفاده از آن رانندگی کنید کنترل های بازی بی نقص سه بعدی بازی بیل مکانیکی بزرگ برفی. این بازی جاده سازی شهری دارای دستورالعمل هایی برای بیل مکانیکی جرثقیل سازنده شهر به سمت مکان تعیین شده است که شبیه ساز ساخت و ساز شهر خارج از جاده در حال پیشرفت است. در این بازی جرثقیل کامیون چنگال سنگین، با انجام مسیر مشخص شده با انجام سیم کارت رانندگی کامیون باری در حالت عملی، به مقصد برسید. اگر در جاده‌ها دنده‌های خود را به عقب برگردانید و در مسیر درست در حالت دوم در حین ساخت و ساز آفرود برفی 2021 قرار بگیرید، وسیله نقلیه ساختمانی خود را معکوس کنید. شبیه‌ساز لیفتراک خود را در کامیون ساخت و ساز وسیله نقلیه قدرتمند برانید تا آن را به بازی برف‌ساز شهر نزدیک شهر ببرید. شرکت به جرثقیل آفرود برف سنگین نیاز دارد.
‏Grand Excavator Simulator - City Road Construction Games
‏با انجام تمام مجموعه های هنرمندانه و هنرمندانه، راه های مدرن رانندگی ماشین آلات سنگین بیل مکانیکی مانند شبیه ساز جرثقیل بیل مکانیکی شنی و جرثقیل مدرن 2021 را کاوش کنید. وظایف حمل و نقل جرثقیل غیرقانونی مدیریت شده در حین کار با ماشین آلات سنگین مراقب باشید و هنگام بردن جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه به محل مورد نظر شبیه ساز کامیون شن و ماسه، تمرکز کامل خود را نشان دهید زیرا تکنیک های رانندگی کامیون کمک زیادی برای یادگیری در این شبیه ساز جرثقیل سه بعدی وجود دارد که حمل و نقل جرثقیل ساخت پل را از طریق آن انجام می دهد. کامیون ساخت و ساز جاده به راحتی قابل دستیابی است. کامیون جرثقیل بیل مکانیکی را با سرعت های واقعی رانندگی کنید تا توسعه دهندگان جاده را با کامیون جرثقیل ساختمانی بزرگ بدون اتلاف وقت و پول خود در بازی های بی هدف تسهیل کنید. >Grand Snow Excavator Construction 2021 ویژگی های بازی رانندگی لیفتراک:
‏-بازی شبیه ساز لیفتراک ساخت و ساز شهری 2021..
‏-بازی واقعی جاده سازی
‏-وظیفه رانندگی شبیه ساز بیل مکانیکی شنی
‏-Easy و عاشقان رانندگی نرم.
‏-شبیه ساز ماشین آلات سنگین و جرثقیل
‏-ساختمان شهر، جاده ساز بزرگراه، ساخت پل
‏-حالت های نامحدود
‏بازی ساخت و ساز شهری خارج از جاده را بازی کنید تا از بازی رانندگی کامیون لذت ببرید. بازی ساخت شهر. دانلود بازی بیل مکانیکی برف سنگین برای اجرای شهرسازی مدرن. خود را درگیر کنید و تجربه شبیه ساز رانندگی کامیون خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. بازی های بیل مکانیکی برفی بهترین بازی های رانندگی جرثقیل برای دوستداران ساخت و ساز هستند. این تجربه شبیه ساز بیل مکانیکی برفی شهری 2021 و همچنین بازی ساخت و ساز بیل مکانیکی جرثقیل که در آن بازی بیل مکانیکی سنگین خارج از جاده و ساخت و ساز سربالایی را رانندگی خواهید کرد.
‏‏بهینه‌سازی‌تر
‏بازی بهبود یافته
‏سازگار با دستگاه‌ها
‏مشکلات حل شد

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده