استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
GT Car Stunt - Ramp Car Games

GT Car Stunt - Ramp Car Games

نسخه۹.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۲۰
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده InterBolt Games
‏‏شبیه‌ساز رانندگی با ماشین دیوانه - بازی‌های ماشین ابرقهرمانی GT 2021
‏بازی ماشین GT CAR STUNT را به صورت سه‌بعدی با چالش رانندگی مگا رمپ بازی کنید که در آن چندین اتومبیل افراطی مانند یک ماشین عضلانی یا ماشین‌های بدلکاری در مسیرهای آسمان غیرممکن رانندگی خواهید کرد. بروید و از این بازی GT CAR STUNT در بازی مگا رمپ لذت ببرید و ثابت کنید که یک استاد بدلکاری غیرممکن در بازی های GT CAR RACING هستید. شما بازی‌های ماشین ابرقهرمانی و بازی‌های اتومبیل رانی gt زیادی بازی کرده‌اید، اما فراموش کرده‌اید که این مسابقات اتومبیلرانی بدلکاری را به صورت آفلاین انجام دهید در مسیرهای زیگزاگ رانندگی کنید. بازی‌های غیرممکن GT CAR STUNTS را که برای دوستداران بازی‌های شبیه‌ساز اتومبیل در بازی‌های رایگان GT CAR RACING 2021 طراحی شده است، بازی کنید. بیایید سوار این بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی شویم و در هر سطح موفقیت، جوایز GT CAR STUNTS را دریافت کنیم. انتخاب‌های مختلف خودروهای اسپورت این بازی‌های مسابقه‌ای نهایی STUNT CAR شما را به بالای مسیرهای آسمان هدایت می‌کند. در بازی‌های بدلکاری ماشینی بر روی منظره دریا یک رانندگی آزمایشی با ماشین فوق‌العاده بگیرید و از شیرین کاری ماشین ابرقهرمانی لذت ببرید: شبیه‌ساز ماشین در رمپ‌های بزرگ با وسیله نقلیه ورزشی انتخابی خود در گاراژ. وظیفه شما این است که وسایل نقلیه GT STUNT مانند اتومبیل، موتور سیکلت، کامیون و دوچرخه را در مسیرهای مسابقه رانندگی کنید و با چالش GT StUNTS، ایست های بازرسی را بپوشانید.
‏بازی های شبیه ساز رانندگی مگا رمپ GT: بازی های ماشین ابرقهرمانی 3 بعدی
‏ br>برای بازی‌های جدید رایگان ۲۰۲۱ در بازی‌های بدلکاری ماشین ابرقهرمانی آماده شوید و کمربند ایمنی را ببندید تا بازی‌های شیرین کاری غیرممکن ماشینی را در مسیرهای غیرممکن یکی یکی به پایان برسانید. تمام سطوح بازی های رانندگی شیرین کاری برای دختران متفاوت است. از مهارت های رانندگی GT CAR برای گرفتن فرمان با شیرین کاری ماشین ابرقهرمانی استفاده کنید: بازی های شبیه ساز برای تردد شما در مسیرهای غیرممکن به راننده بازی های رانندگی دیوانه با ماشین های دیوانه در مسیرهای غیرممکن. کنترل روان این بازی GT CAR STUNT را با صحنه های جذاب ماشین های بازی GT CAR STUNT در مسابقه شدید بررسی کنید. روی بازی‌های شبیه‌ساز ماشین رمپ بزرگ با شیرین کاری‌های ماشینی دیوانه‌وار بنشینید و از زوایای دوربین با چالش غیرممکن GT STUNT CAR لذت ببرید.
‏چگونه GT Car Stunts 3D بازی کنیم؟
‏دانلود بازی شیرین کاری GT یا بازی‌های ماشین ابرقهرمانی 2021 و از موانع دشوار بازی بدلکاری ماشینی شدید عبور کنید. بازی بدلکاری ماشین ابرقهرمانی را نصب کنید. وقتی GT CAR StUNT 2021 را بازی می‌کنید، فراموش نکنید که برای جمع‌آوری نقاط بازرسی GT CAR، بازی شبیه‌ساز ماشین واقعی را رانندگی کنید، زیرا وقتی شکست خوردید، می‌توانید چالش مگا رمپ GT CAR را در آخرین بازرسی که به آن دست پیدا می‌کنید دوباره راه اندازی کنید، در غیر این صورت در GT CAR Games 3D. بنابراین مراقب موانع باشید و به عنوان بازی مسابقه ای غیرممکن GT CAR STUNTS بازی کنید. در چالش موفقیت‌آمیز GT بازی‌های بدلکاری ماشین‌سواری مگا رمپ، جوایزی دریافت کنید. فرمان را بگیرید تا با اجتناب از موانع، چالش شیرین کاری ماشین را به موقع تمام کنید. تقویت کننده نیترو را جمع آوری کنید تا در بازی های بدلکاری اتومبیلرانی ابرقهرمانی مسابقه اتومبیل رانی gt به جلو حرکت کنید. آیا برای مگا رمپ 2021 آماده هستید؟ در این بازی جدید شیرین کاری ماشین ابرقهرمانی 2021، از اجرای GT CAR STUNTS در مگا رمپ GT CAR GAMES 2021 لذت خواهید برد. برای برنده شدن در چالش مسابقه، باید بخشی از GT Challenge بازی‌های بدلکاری ماشین ابرقهرمانی باشید.
‏بازی‌های شیرین کاری ماشین ابرقهرمانی: ویژگی‌های بازی Mega Ramp:
‏بازی‌های جدید شیرین کاری غیرممکن با ماشین رایگان
‏گرافیک با کیفیت بالا از بازی‌های بدلکاری ماشین ابرقهرمانی
‏کنترل روان بازی‌های رانندگی GT CAR برای پسران
‏آزمایش‌های بازی شبیه‌ساز ماشین واقعی 3 بعدی برای دختران
‏محور بازی‌های حیله‌گر و دیوانه با ماشین بازی‌های سه بعدی
‏Amazing GT بازی های رانندگی بدلکاری ماشین در بازی های جدید 2021
‏‏بهینه سازی کلی بازی - کاهش حجم 10 مگابایت

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده