خانه برنامه کسب و کار
AnyDesk Remote Control

AnyDesk Remote Control

تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۲۲
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده AnyDesk Software GmbH
‏‏در anydesk.com شما اطلاعات بیشتری در مورد  دسترسی و پشتیبانی(نگهداشت) کنترلی از راه دور به دست می آورید، یعنی مستقیما از تلفن هوشمند یا تبلت شما؛ ضمنا برای تمام سیستم عامل ها شامل ویندوز، مکینتاش، لینوکس، اندروید و iOS می باشد.
‏مزایا:
‏سریع: Anydesk نسبت به سایر رقبا سریع تر است.چنین چیزی ست که باعث ممکن شدن کنترل از راه دور می شود اما در صورت استفاده از نرم افزارهای رقیب، نمی توان به این فکر کرد. شما می توانید کارهایی نظیر ویرایش فیلم و تصویر، مدیریت رایانه ای، کار گروهی آنلاین و... انجام دهید.
‏امنیت: کنترل و نگهداشت از راه دور، با Anydesk به اندازه ی بانکداری اینترنتی امن است، البته با تشکر از رمزنگاری TLS 1.2 و تبادل کلید RSA ۲۰۴۸ بیتی و فناوری Erlang.
‏انصاف: کار با Anydesk برای مصارف شخصی رایگان است. برای مصارف تجاری، Anydesk مدل های مجوز(license) شفافی را بدون هیچ گونه هزینه ی پنهانی، بدون اجبار به update و به همراه تمامی به روزرسانی ها، ارائه می دهد.
‏راهنمای سریع:
‏۱- این نرم افزار را روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید.
‏۲- Anydesk را بر روی رایانه ی مقصد اجرا کنید.  فایل نرم افزار را از وبسایت ما به نشانی anydesk.de دریافت کنید و بر روی رایانه اجرا کنید. این کار ID (شناسه) Anydesk را به شما نشان می دهد.
‏۳- حالا نرم افزار را بر روی گوشی یا تبلت خود اجرا کنید و ID مرحله ی قبل را وارد کنید.
‏Anydesk چیست؟
‏محصولات رقیب تنها ادعا می کنند که قادرند انتقال روان تصویر را ضمانت کنند. اما Anydesk ، سریع ترین نرم افزار کنترل از راه دور، چنین قولی را عملی می کند.
‏استقلال در روش عملکرد
‏Anydesk اولین نرم افزار کنترل از راه دور است که برای کار کردن با رایانه از راه دور، به طور روان و به دور از احساس کسالت، به اندازه ی کافی قوی است. تمام نرم افزارها، فایل ها و تنظیمات رایانه ی منزل یا دفتر کار، همیشه و به سرعت، بدون نیاز به پیکربندی آزاردهنده ی شبکه، در دسترس است. و فایل های شما همان جایی که تعلق دارند باقی می مانند‌ یعنی  در رایانه ی شما.
‏همکاری ساده
‏با همدیگر موفقیت بیش تری کسب کنید. Anydesk برای کارهای گروهی آنلاین بسیار رویایی است. به لطف وجود قابلیت اختیاری نمایش همزمان دو عدد نشانگر موس، کار مشترک بر روی متن، عکس یا اسناد مختلف ممکن است. کاملا ساده، سریع و بدون نیاز به امانت گذاری فایل های شما به هرگونه خدمات آنلاین.
‏راحتی در نگهداشت از راه دور
‏کمک کردن به دیگران زمانی که راحت باشد، جالب و سرگرم کننده ست. Anydesk کارهای بیشتری علاوه بر پشتیبانی و مدیریت از راه دور می تواند انجام دهد. اما اینطور نیست که بگوییم در این بخش ها نیز نمی درخشد. به لطف این کارکرد روان، نصب نمودن چاپگر همکاران یا نصب ابزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) بر روی تمامی رایانه های اداره ی فروش، تقریبا خودکار است.
‏نرخ نمایش تصویر
‏در شبکه های محلی و با تعداد زیادی اتصال اینترنت، Anydesk تصاویر را با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه انتقال می دهد -‌- یعنی بسیار بیشتر از دیگر نرم افزارهای کنترل از راه دور رایانه. بنابراین حرکاتی که Anydesk بر روی صفحه نشان می دهد تا حد ممکن روان هستند، چراکه تقریبا تمام نمایشگرهای رایانه می توانند نرخ فریم ۶۰ را ایجاد کنند. بنابراین Anydesk بدون وجود هیچ گونه گیر داشتن، شما را قادر می سازد کار را به صورت روان انجام دهید.
‏تاخیر
‏زمانی که بر روی رایانه ای از راه دور کار می کنید، ضروری است که تا حد ممکن تاخیر در کار کم باشد. هر چه تاخیر کم تر باشد، رایانه ای که کنترل می شود زودتر به دستورات ورودی واکنش نشان می دهد. چون که اتصالات اینترنتی به مدت زمان مشخصی برای انتقال داده بین دو رایانه نیازمند هستند، به طور ویژه مهم است که Anydesk خودش تا حد ممکن هیچ گونه تاخیری اضافه نکند. در شبکه های محلی، تاخیر Anydesk کم تر از ۱۶ میلی ثانیه بوده و بنابراین قابل صرف نظر است.
‏حجم داده
‏زمانی که از ابزارهای کنترل از راه دور در بستر اینترنت استفاده می کنید، بسیار مهم است که پهنای باند موجود تا حد ممکن به طور بهینه استفاده شود. این موضوع به خصوص به هنگام کار در بستر شبکه های تلفن همراه مانند UMTS (سیستم جهانی ارتباطات همراه) اهمیت می یابد. استفاده ی بهینه ی Anydesk از پهنای باند، امکان کارکرد روان در پهنای باند 100kb/s یا بالاتر را فراهم می سازد.
‏اما حتی در پهنای باندهای کم تر نیز،  Anydesk به طور قابل ملاحظه ای بهتر از نرم افزارهای رقیب عمل می کند.
New Features
* Support for configuration via App Restrictions (e.g. Microsoft Intunes).

Fixed Bugs
* Fixed remote image artefacts.
* Minor improvements and fixes.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟