استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
The Tiger

The Tiger

شبیه ساز زندگی ببر

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۱/۰۲
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۳۵
حجم۸۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Swift Apps LTD
‏‏یک بازی شبیه سازی جالب که در آن میتوانید نقش یک ببر درنده را باز کنید و درست مثل بازی های نقش محور نیز میتوانید ببرتان را ارتقا داده و مهارتهایش را افزایش دهید تا تبدیل به قوی ترین ببر جنگل شود،
‏امکان بازی آنلاین در دو حالت مختلف نیز وجود دارد: یکی حالت مبارزه ای تک به تک و دیگری حالت شکار که در حالت اول با کاربران دیگری از سراسر دنیا میتوانید مبارزه کنید و در حالت دوم در کنار هم به شکار بروید و حیوانات قوی تر از خود را نیز شکار کنید.
‏ویژگی های بازی در یک نگاه:
‏- گرافیک سه بعدی بسیار زیبا
‏- شبیه سازی عالی محیط جنگل
‏- طراحی عالی مدل سه بعدی حیوانات
‏- امکان ارتقای ببرتان، بالا بردن سطحش و سفارشی سازی ظاهرش
‏- اجرای روان بازی
‏- امکان بازی آنلاین با کاربران دیگر
‏بازی آنلاین
‏همانطور که گفته شد مشا میتوانید هم با کاربران دیگر به صورت آنلاین مبارزه کنید و هم در کنار هم به سلطان جنگل تبدیل شوید! انتخاب با شماست. به هر حال یادتان باشد که در جنگل به این وسیعی هیچ گاه تنها نیستید!
‏سفارشی سازی ظاهر ببرتان
‏ببر خود را درست کنید! کدام ببر مورد علاقه شماست؟ ببر آسیایی؟ ببر سفید؟ یا ببر طلایی نایاب؟ انتخاب شما هر چه که باشد میتوانید ظاهر ببرتان را هر طور که خواستید تغییر دهید.
‏ساز و کاری شبیه به بازی های نقش محور
‏در اینجا نیز درست مثل بازی های نقش محور در انتخاب قابلیت ها و مهارت های که میخواهید ارتقا دهید آزادی عمل دارید. به عبارتی میتوانید هر قابلیتی که برایتان مهم تر است را قبل از بقیه ارتقا دهید. هوشمندانه عمل کنید تا بتوانید به قدرتمندترین ببر این جنگل تبدیل شده و بر سرنوشت تان حاکم شوید!
‏گرافیکی فوق العاده
‏همه چیز در این بازی از مدل سه بعدی حیوانات گرفته تا طراحی محیط همه با دقت تمام و با رعایت تمام جزئیات انجام گرفته است. نتیجه گرافیکی فوق العاده است که از همان ابتدا شما را در متن بازی قرار خواهد داد.
‏دو حالت مختلف برای انجام بازی
‏این بازی همانطور که گفته شد دارای دو حالت مبارزه ای و شکار است که هر دو را میتوانید به صورت آنلاین انجام دهید. در حالت مبارزه ای میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا مبارزه کنید و در حالت شکار در کنار هم به شکار بروید.
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۶۳۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
متین عزیزی
١٠ خرداد ١٤٠٢

‏✓ گرافیک عالی همه چیزش عالی فقط بعضی چیزاش زیادی گرونه

۰ ۰
mariana
٧ خرداد ١٤٠٢

این یعنی چی چرا وارد بازی نمیشه با هر گوشی ای که نصب کردم بازی باز نمیکنه علامت وایفا نشان میده و علامت تعجب روشن میکنم بازم نمیشه .🤬🤬😡 اقای سازنده لطفا توجه فرمایید. 🤬 ۱ ستاره هم بهش زیاده فقط برای نظر دادن گذاشتم .

۰ ۲
barfi
٢٤ اردیبهشت ١٤٠٢

مپ بزرگتر باشه و تنوع و کیفیت بیشتر و بهتر باشه عالی میشه

۱۲ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شبیه‌ساز زندگی حیوانات

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده