استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Kawaii Wallpapers | Cute Backgrounds

Kawaii Wallpapers | Cute Backgrounds

نسخه۱.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۲۳
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۲۴
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده SandStorm Studios
‏‏تصاویر پس زمینه کاوایی | پس زمینه زیبا یک برنامه رایگان تصاویر زمینه است که شامل 10S تصاویر پس زمینه زیبا kawaii love و بیشتر است. این عکسها با دوجین کاغذ دیواری کاوایی ناز hd برای شما انتخاب می شود که بر اساس روحیه شما و اینکه با آنها در ارتباط هستید؛ به عنوان مثال ، شما می توانید در طول اقامت در خانه بهترین های خود کاغذ دیواری تک شاخ ، قطعه قطعه ای یا کاوایی کاوایی تنظیم کنید. با این حال ، کاوای ناز تصویر زمینه ما فقط به تکشاخ و انیمه محدود نمی شود ، اما راه های دیگری برای تصاویر پس زمینه زیبا وجود دارد. برای اینکه ایده ای در مورد نوع کاغذ دیواری کاویایی در برنامه ما پیدا کنید ، موارد زیر را مشاهده کنید: غذای kawaii ، هندوانه kawaii ، حیوانات خانگی kawaii ، kawaii anime ، kawaii emoji، kawaii unicorn، kawaii بستنی kawaii flower، dress up، kawaii cute keychains ، kawaii otaku ، و تصاویر پس زمینه زیبا kawaii. لیست زیر را برای لیست کامل دسته ها بررسی کنید.
‏فرهنگ kawaii به تازگی با طوفان اینترنت ، همه ی عاشقان تیز را به سمت این سبک جدید موسوم به کاوایی می کشاند. فرقی نمی کند این یک تصویر زمینه رایگان انیمیشن باشد یا تصویر زمینه حیوان خانگی kawaii. دوستداران کاوایی فقط با پشتوانه ای در زمینه این پیش زمینه های زیبا در سراسر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. شما می توانید این برنامه را با برنامه ['تصاویر کاوی کاوی' ما جشن بگیرید و جزئی از ملت کاوایی باشید.همچنین می توانید این برنامه تصاویر پس زمینه زیبا را به همراه سایر برنامه های تصویر زمینه ژاپنی دریافت کنید ، زیرا این روند کاوایی از ژاپن شروع شده است و توجه کنید که این کلمه kawaii همچنین ممکن است به طرق مختلف مانند کاوایی ، کاوایی ، کاوی ، کاوایی ، کاوائی یا کوایی نوشته شود.
‏امکانات:
‏• مرتباً به روز می شود
‏• به راحتی زمینه های زیبا و دلخواه مورد علاقه خود را با بهترین های خود به اشتراک بگذارید
‏• رابط زیبا ، زیبا و دوستانه
‏• می توانید کلیه تصاویر زمینه کاوی ناز مورد علاقه خود را در یک مکان ذخیره کنید
‏• می توانید تصویر زمینه HD خود را همزمان بر روی صفحه اصلی و صفحه قفل تنظیم کنید
‏• بارگیری آسان دستگاه خود را
‏• پشتیبانی از دانلود تصویر زمینه رایگان
‏• تم تصاویر پس زمینه دخترانه
‏• کوتاه بودن مورد تأیید است
‏صبر کن. آنچه در مورد این تصاویر پس زمینه کاوی بسیار ناز است. ناز و ظرافت چیزی است که شما هنگام دیدن آن می دانید. منظور من این است که چیزهای زیبا ممکن است توصیف نشوند ، اما بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. عکس های فوق فقط چند نمونه از بسیاری از زمینه های زیبا است که در برنامه ما پیدا خواهید کرد. هنگامی که برنامه ما را بر روی تلفن خود دارید ، به صورت رایگان به بسیاری از تصاویر پس زمینه زیبا و زیبا دسترسی پیدا خواهید کرد.
‏به روز رسانی:
‏بعد از گذشت تقریباً 2 سال عالی ، ما از بازخورد ها و پیشنهادات کاربران جذاب ما بسیار آموختیم. بنابراین ، ما کاغذ دیواری های کاویایی را به راحتی بهبود بخشیده ایم و تمرکز خود را روی آنچه که کاربران ما بیشتر می خواهند ، شروع کردیم. این یک راز نیست که اکثر کاربران ما زن هستند ، بنابراین بیشتر درخواست ها در مورد کاغذ دیواری برای دختران است ، اما همچنین در مورد سایر زمینه های کاوی کاغذ دیواری مانند زمینه های طبیعت زیبا. کاغذ دیواری کاوای ما باید کوتاهترین باشد. صبر کنید و فراموش نکنید که به ما اطلاع دهید کدام نوع تصویر زمینه را بیشتر می خواهید.
‏بهترین قسمت؟
‏از آنجا که ما واقعاً خوب هستیم و برای طراحی این برنامه جالب (برنامه تصاویر زمینه زیبا) از آزادی استفاده کردیم ، ما اطمینان حاصل کردیم که یک نسخه برنامه موبایل ایجاد کنید تا بتوانید هر کجا که هستید ، برش را با خود حمل کنید! خواهش میکنم!
• Minor bugs fixed

نظرات و امتیاز ها

۱۲۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر •°☆ုောေညိ☆°•
٢٠ شهریور ١٤٠٢

‏✓ عکس های کیوت و ساده ‏✓ با مزه ‏✓ همه چی داره ‏✗ دیر میاد ‏✗ نت می خواد چون خودم ساده دوست دارم نصب کردم☆ یه سوال باید فیلتر شکن وصل شه؟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 特別な女の子✌🏻
٢٩ مرداد ١٤٠٢

‏✓ عالی بود ‏✗ دیر میاد

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر shjgde
١٨ مرداد ١٤٠٢

عکساش باحاله ولی هم دیر بالا میاره هم می پره برون

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده