استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Water Color Sort Puzzle Games

Water Color Sort Puzzle Games

نسخه۴.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۲۹
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶۵
حجم۲۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Phone Games Studio
‏‏از پازل‌های مرتب‌سازی آب لذت ببرید - از بازی‌های مرتب‌سازی آب رنگی با مرتب‌سازی پازل‌های مرتب‌سازی آب لذت ببرید و در این دسته‌بندی آبی رنگی سه بعدی لذت زیادی ببرید!
‏اجازه می‌دهیم از پازل مرتب‌سازی آب رنگی لذت ببریم. و پازل اعتیاد آور مرتب سازی رنگ آب در بازی های رنگ آمیزی ترکیب رنگ برای بهترین استاد پازل در این بازی های پازل مرتب سازی آب. آماده بازی کردن پازل مرتب سازی آب رنگی سعی کنید آب رنگی را در لوله های لیوان برای مرتب سازی آب رنگی در این بازی شیمیایی مرتب کنید. همه رنگ‌ها در یک لیوان، بازی پازل 3 بعدی مرتب‌سازی آب را پر می‌کنند. بازی‌های مرتب‌سازی آب چالش‌برانگیز و در عین حال آرامش‌بخش برای تمرین مغزتان در پازل مرتب‌سازی مایع هستند، سعی کنید آبرنگ‌ها را در لوله‌های شیشه‌ای خالی مرتب کنید به طوری که یک لیوان فقط یک نوع آب رنگی را در این بازی‌های پانی والا رنگی نگه می‌دارد.
‏مرتب‌سازی آب رنگی را از یک لوله شیشه‌ای به لوله دیگر بریزید تا در بازی‌های مرتب‌سازی مایع، پازل مرتب‌سازی آب رنگی را کامل کنید. این پازل مرتب سازی آب رنگی به نظر آسان و در عین حال چالش برانگیز به نظر می رسد و همچنین ترکیب آب رنگی در لوله های رنگی مختلف. هرچه به سطح بالاتری برسید، سخت‌تر می‌شود، زیرا لوله‌ها، فنجان‌ها و لیوان‌های بیشتری برای چیدمان با ترکیب نامحدود آب رنگ با بازی‌های پازل مرتب‌سازی آب وجود دارد.
‏بازی پازل مرتب‌سازی آب آفلاین اینجا برای شماست! وقت آن است که بدانید همه شما در بازی های مرتب سازی رنگ چقدر باهوش هستید. دانش هوش خود را با حل این معمای آب مرتب سازی مایع محک بزنید. با ریختن کامل همه آنها را در این بازی های مرتب سازی آب رنگ مرتب کنید. این پازل مرتب سازی آب رنگی مغز شما را به روشی بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز در بازی های مرتب سازی آب تحریک می کند. بیایید ببینیم چقدر در شعبده بازی و مخلوط کردن رنگ ها در لوله های مایع مختلف مهارت دارید.
‏این دسته بندی سه بعدی آب رنگی یک بازی چالش برانگیز بسیار آسان است. تنها کاری که باید در جوراب جوراب آب رنگی کلاسیک انجام دهید این است که از مغز خود استفاده کنید و در بازی های پازل مرتب سازی مایع به درستی مرتب سازی کنید. بچه ها وقت آن است که سر خود را وارد بازی کنید و پازل های رنگی را مرتب کنید. به سرعت آب های رنگی را در بازی های آب رنگی مرتب کنید تا زمانی که همه رنگ های مشابه در لوله خالی کنار هم قرار گیرند و قهرمان این بازی های مرتب سازی آب شوید.
‏در حل کردن قطعات پازل مرتب سازی آب مراقب باشید تا مطمئن شوید که در این پازل کلاسیک مرتب سازی آب رنگی گیر نکنید. کاملاً خوب است که می‌توانید در هر زمان سطح خود را مجدداً راه‌اندازی کنید و این بازی‌های اعتیادآور مرتب‌سازی رنگ 2021 را بازی کنید. این بازی سوئیچ رنگ جدید دارای کنترل لمسی تک انگشتی، سطوح منحصر به فرد بی‌نهایت و بدون محدودیت زمانی در این مرتب‌سازی رنگی است. این پازل شگفت انگیز مرتب سازی آب رنگ شما را ساعت ها به خود جذب می کند. این بازی مورد علاقه همه برای از بین بردن خستگی در بازی های پازل آب رنگی با سطوح است. در این بازی بطری، از ریختن لوله‌های آب کامل پر شده با همان رنگ آب لذت ببرید.
‏معمای دسته‌بندی آب رنگی اعتیادآور، سعی کنید مایع را در لوله‌های شیشه‌ای خالی طبقه‌بندی کنید. وقتی تمام لوله های رنگی بر اساس یک رنگ طبقه بندی شوند، یک پیروزی است. بازی های پازل رایگان جدید چالش برانگیز و سرگرم کننده هستند که می توانند مغز شما را تمرین دهند! اگر به مرتب‌سازی آب علاقه دارید، قطعاً به این بازی مرتب‌سازی رنگ علاقه خواهید داشت.
‏ پازل طبقه‌بندی آب رنگی: ویژگی‌های پازل مرتب‌سازی مایع:
‏- همه رنگ‌های رایگان بازی مرتب‌سازی بطری
‏- بازی بازی مطابقت مرتب‌سازی آب در پشته حلقه‌ای آسان
‏- هر بار که سطح پازل کلاسیک را تکمیل می‌کنید جواهرات جمع‌آوری کنید
‏- هر بطری شیشه‌ای را لمس کنید تا مرتب‌سازی آب را در بطری دیگری بریزید
‏ - مهارت های حل مسئله خود را در مرتب سازی بازی ها بهبود دهید
‏- سعی کنید تمام لوله های شیشه ای رنگی را با مرتب سازی آب یک رنگ طبقه بندی کنید.

نظرات و امتیاز ها

۶۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هستی
٩ اسفند ١٤٠٢

‏✗ رنگ ها تکراری هستند

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر درخشان
٢٣ دی ١٤٠٢

خیلی خوب فقط صفحه نمایش خیلی زشت

میپسندم۴ نمیپسندم۷
عکس کاربر BTS ♡
٢ مهر ١٤٠٢

‏✓ فکری عالی ‏✗ هرچه قدر میری بالاتر سخت میشه ولی خدایی خیلی بازیه خوبی هس ممنون از سازندش

میپسندم۱۸ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده