استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fidget trading: Pop it Game

Fidget trading: Pop it Game

نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۰۶
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۸۲
حجم۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Phone Games Studio
‏‏بازی‌های Pop It fidget toys و Antistress 3d games 2021 یک بازی فیجت حسی با Fidget Relaxing Game یک بازی رضایت‌بخش با اشکال مختلف برای پخش اسباب‌بازی‌های آن است. اگر به بازی‌های کاهش استرس در بازی‌های فیجت، بازی‌های آرامش‌بخش رضایت‌بخش در بازی‌های پاپ آن، بازی‌های تسکین اضطراب در بازی‌های شبیه‌ساز پیپیت سوپر اسلایم علاقه دارید، این بازی ضد استرس ۲ بعدی پوپ ساده برای شما می‌توانید آن را پاپ کنید و اسباب‌بازی‌ها را برای لذت بردن فشار دهید. راضی‌کننده‌ترین بازی ASMR برای مقابله با استرس، ساختن آن پاپ است. شما آن را در ویدیوها دیده‌اید و حالا می‌توانید خودتان آن را برش دهید، برش دهید و در حین گوش دادن به صداهای آرامش‌بخش و احساس سوزن سوزن شدن ASMR، آن را برش دهید.
‏بازی پاپ آن و بازی های ضد استرس 3 بعدی و فیجت رضایت بخش در تسکین استرس اسباب بازی های فیجت بازی آرامش بخش به مقابله با استرس روزمره و احساس شادی در بازی های پاپ کمک می کند. شما از بازی در رهایی از استرس با بی قراری حسی در بازی به طرز عجیبی راضی کننده آرامش خواهید گرفت. بازی‌های ضد استرس سه بعدی فیجت با Pop It و Simple Dimple یک بازی سرگرم‌کننده است که به شما کمک می‌کند اکنون با قرار دادن در اسباب‌بازی فیجت، آرامش داشته باشید. بازی‌های Antistress Fidget را باز کنید و بازی‌های کاهش استرس را با پاپ آن، گودی ساده، بازی‌های پاپ اسلایم شروع کنید. در بازی Antistress Fidget Games بهترین بازی های ضد استرس را برای تسکین اضطراب در بازی برش در توپ الاستیک asmr پیدا خواهید کرد. برخی از اسباب‌بازی‌های فیجت ما: پاپ کردن، گودی ساده، روکش حباب‌دار، اسلایم و اسباب‌بازی فیجت
‏بازی‌های سه بعدی Antitress Oddly Satisfying 2021 فشار، استرس و اضطراب شما را ارزیابی می‌کنند تا بخواهند با ارائه یک پاپ بر بار شما در پوش پاپ غلبه کنند. بازی سه بعدی it fidgets toys در کات بازی asmr slicing برای شماست، در این بازی شما باید با اشکال مختلفی از push poppet، pop up fidget cubes بازی کنید. این بازی ضد استرس و رضایت بخش به شما کمک می کند تا با فشار دادن این مجموعه اسباب بازی های Pop It Fidget، استرس خود را از بین ببرید. شن جنبشی در این روزها ما استرس داریم و می خواهیم آرام باشیم، بنابراین این بازی برای همه مفید است تا در ضد استرس سه بعدی آرام بمانند. بازی اسباب‌بازی فیجت مدیریت خشم انواع مختلفی از مکعب‌های فیجت با صداهای آرامش‌بخش را به شما می‌دهد.
‏شما به این بازی رضایت‌بخش پاپ آن فیجتس معتاد خواهید شد. چاقوی خود را بگیرید و شروع به بریدن نوارهای لاستیکی در بازی های asmr کنید بازی Pop it fidgets دارای اشکال بسیاری است. PopIt Antistress اپلیکیشنی برای کاهش استرس و آرامش است. وقتی روی دکمه های فیجت کلیک می کنیم صدای آرامش بخشی تولید می شود. Pop it fidgets یک بازی پوپ در اسباب بازی های فیجت، اسباب بازی های حسی با صداهای واقعی و گیم پلی شگفت انگیز است. poppet Antistress 2d games. اگر بازی پاپ آن فیجت ما را دوست دارید، نه بازخورد زیر در بازی‌های پاپ شگفت‌انگیز.
‏این راضی‌کننده‌ترین بازی شبیه‌ساز شن جنبشی ضد استرس ASMR در بازی‌های پاپ آن و فیجت است. این فقط یک ضربه چاقو به یک شن جنبشی نیست، چندین اشیاء و اشکال شگفت‌انگیز دیگر نیز وجود دارد. بسیاری از اشیاء و تجربه ASMR باعث آرامش ذهن شما می شود و اکنون می توانید در این بازی ضد استرس خود با چاقو ضربه بزنید و آن را تکه تکه کنید. انواع مختلفی از اشیاء برای بریدن در دسترس است فقط با یک ضربه چاقو، رضایت بی‌نظیر را احساس کنید. بازی رضایت‌بخش نهایی برش دادن و بریدن نوارهای لاستیکی شبیه هیچ چیز دیگری نیست.
‏ویژگی‌های عالی بازی‌های Pop It Fidget
‏بهترین ضد استرس و فیجت مکعب های راضی کننده.
‏بسیاری از اسباب بازی های فیجت مکعب سه بعدی ضد استرس برای ترکیدن.
‏این مجموعه دارای بسیاری از اسباب بازی های حسی است.
‏توپ های گودی ساده را به طور مکرر بیرون بیاورید
‏صداهای آرامش بخش و ضد استرس ASMR
‏ تجربه عملی Fidget Simulator در بازی‌های برش دادن
‏حباب‌ها را در اسباب‌بازی‌های پاپیت و حباب‌های پاپ پاپ کنید و صدای رضایت‌بخشی ایجاد می‌کند.
‏صدای واقعی Popit Fidget
‏شبیه‌ساز In Slime دارای بافت منحصربه‌فرد و صدای ASMR است.

نظرات و امتیاز ها

۸۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نازنین زهرا
١٠ اردیبهشت ١٤٠٣

برای بچه های ۸ به پایین هست . اصلا نصب نکنین‌.

میپسندم۲۷ نمیپسندم۱۷
عکس کاربر Ronika
١٠ اسفند ١٤٠٢

این بدترین و افتضاح ترین بازی دنیاست

میپسندم۶۰ نمیپسندم۲۴
عکس کاربر ثنا درویشی
٨ اسفند ١٤٠٢

‏✓ برای سرگرمی بچه های 1الی 2ساله خوبه ‏✗ هنگ داره ‏✗ بی کیفیت ‏✗ برای سن پایین ۵سال هست ‏✗ امکانات کم داره ‏✗ اصلا شبیه عکس برنامه نیست من پیشنهاد میکنم این بازی. رو نصب نکنید واقعا بی کیفیت هست و امکانات کمی داره و برای سن ۵ سال مناسب هست

میپسندم۶۸ نمیپسندم۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده