استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۰.۲۰۰.۹۰۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۹
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۴
حجم۹۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Playcus Limited
‏‏بازی سرگرم کننده تطبیق رنگ
‏شاهد یک میدان بازی غیر متعارف بازی پازل باشید که در آن باید مهارت ها، تمرکز و استراتژی را برای حل بازی با تطبیق رنگ ها در کمترین حرکت ممکن به کار ببرید. آزمایش کنید تا چه حد می توانید در شعبده بازی چند رنگ، الگو و لوله در یک سطح در یک زمان معین پیش بروید.

ویدئو معرفی بازی

‏حل معمای منطقی
‏با دوستان خود تماس بگیرید و خانواده خود را دعوت کنید. حل بی پایان هیجان سرگرم کننده بازی منطقی. بازی ما مجموعه ای از سطوح جدید را ارائه می دهد. تعداد لوله های آزمایش و توپ ها در هر سطح از بازی افزایش می یابد. مهارت‌های بازی خود را برای چیدمان رنگ‌های یکسان در یک لوله آزمایش و غیره در بازی به کار ببرید.
‏تیزور فکری توپ رنگی
‏درست زمانی که فکر می‌کنید به جایی نزدیک به حل هستید بازی پازل بازی توپ رنگی، با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد. با افراط در یک بازی ذهنی چالش برانگیز از یک تمرین ذهنی جامد لذت ببرید. همه چیز را تجسم کنید و مشاهده کنید تا هر حرکتی را پیش بینی کنید و سطوح را در یک چشم به هم زدن به پایان برسانید.
‏چالش های بی شمار
‏همه چیز در مورد سرعت شماست! ما شما را به چالش می کشیم تا حماسه بازی های رنگی بازی هیجان انگیز را تکمیل کنید. شما می توانید حالت بازی کودک، آسان، عادی و سخت را انتخاب کنید. با رسیدن به اهداف مورد نظر جدول امتیازات، رتبه بندی بازیکنان جدید را بدست آورید و باز کنید.
‏‏رفع اشکال و بهبود عملکرد.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 512477
٥ مرداد ١٤٠٢

‏✗ اصلا بالا نمیاد 🤬

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر درسا
١٤ تیر ١٤٠٢

اصلا بالا نمیاره یک ستاره هم زیا دیشه

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر فاطمه⁦
٢٣ فروردین ١٣٩٩

اصلا خوشم نیومد هرکی دان کنه پشیمون میشه😡😡😡😡😡

میپسندم۱۸ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده