استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Mr Shooter: Gun Shooting Game

Mr Shooter: Gun Shooting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۵
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Spartans Global INC.
‏‏اسلحه خود را برای بازی تیراندازی آفلاین آماده کنید. یکی از بهترین بازی ها برای بازی
‏آقای تیرانداز بازی پازل تیرانداز - بازی های آفلاین 2020
‏اکشن سریع بازی جدید 2020 با جدیدترین تیراندازی کماندویی کوچک. بازی رایگان بازی در حال حاضر.
‏بیایید بازی رایگان بازی 2020 را انجام دهیم. این اکشن ، بازی پازل است - این بازی تیرانداز آفلاین 2020 است: یک بازی پازل و سرگرم کننده برای سبک کردن روحیه شما با بازی جدید تیراندازی و ماجراجویی پازل. بازی جدید را شروع کنید و ضریب هوشی خود را هنگامی که پازل تیراندازی را حل می کنید ، هوش بازی پازل خود را آزمایش کرده و رفقای بازی های تیراندازی خود را به چالش بکشید. در این بازی پازل ، هنگام برنده شدن در مسابقات چوب ، رفلکس های خود را با تیراندازی سریع اقدام کنید و رئیس رئیس شر را بصورت آفلاین و آنلاین بزنید!
‏در بازی جدید 2020 یک تیرانداز M. ناتوان می خواهد در سفر خود به بازگشت به زمان 2580 به کمک شما بخواهد. شروع به کمک در حل پازل بازی سرگرم کننده کنید. بهترین بازیکن بازی پازل را برای غلبه بر قبایل دشمنان ، برنده شدن در جنگ و تعمیر سفینه فضایی خود برای شروع سفر خود فراخوانی کنید. آقای تیرانداز آماده عکسبرداری آنلاین و آفلاین است. آماده برای بازی مغز ، از مغز خود برای حل پازل استفاده کنید و از یک نقطه مناسب شلیک کنید تا رئیس شر را در بازی جدید بکشید. اسلحه خود را برای بازی تیراندازی آفلاین آماده کنید. یکی از بهترین بازی ها و بازی های پازل.
‏آقای تیرانداز بازی جدید 2020 - بازی آفلاین برای همه
‏سلام بازی های پازل و دوستداران بازی های تیراندازی ، مغز خود را برای بازی مغزی آموزش دهید. زیرا در این بازی رایگان باید از ضریب هوشی و هوش خود استفاده کنید. بازی های پازل و بازی آنلاین یا آفلاین. بازی های جدید 2020 با اقدام تیراندازی سرگرم کننده. جنگ علیه مینی کماندو و نیروی اعتصاب ارتش در بازی مغز 2020. بازی جدید 2020 با محیط های فضایی مخصوص بازی پازل طراحی شده است. اگر این بازی رایگان را شروع کنید ، دوست دارید پازل را با مغز هوشمند حل کنید و امیدوارم که بازی سرگرم کننده مغز را دوست داشته باشید. دوستان خود را به چالش بکشید کسانی که دوست دارند بازی مغزی کنند و دوست دارند پازل را در این بازی آفلاین حل کنند. در این بازی تیراندازی شما آقای تیرانداز هستید ، اسلحه را شلیک می کنید و رئیس شیطانی را می کشید. وقتی آقای تیرانداز در عمل اسلحه می شود ، هیچ دشمن نمی تواند جلوی آن را بگیرد. اسلحه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و شروع به تیراندازی آفلاین کنید. اسلحه ، نارنجک ، سپر و شما را با پازل به دام می اندازد تا شما را به ضرب و شتم ، به عنوان برنده دعوا چوب و تکمیل فصل. سطح رئیس در انتظار شما است تا مهارت های تیراندازی خود را آزمایش کنید.
‏این بازی رایگان دارای مأموریت های بی شماری و حالت زنده ماندن برای بازی آفلاین است. فقط کافی است بازی های پازل یا بازی های آفلاین را در فروشگاه بازی بنویسید و این بازی تیرانداز جدید آقای 2020 را بصورت رایگان بارگیری کنید. بازی تیراندازی را باز کنید و سطح خارق العاده ای را با ماجراجویی تیراندازی با اسلحه ، تنظیم با مشکل متعادل بازی کنید. به جنگ تیراندازی با اسلحه بپیوندید و معما عجیب را حل کنید ، از دشمنان هوشمند بهتر شوید. محیط بازی جذاب و جذاب که می توانید روز یا شب ، باران یا برف بازی کنید.
‏محدوده شخصیت ها در بازی آفلاین 2020
‏مهم است که چگونه از اسلحه تیراندازی خود استفاده کرده و معماهای خود را در سطح تیراندازی حل کنید. کماندوهای کوچک عصبانی به اندازه کافی هوشمند هستند بنابراین می توانند نیروی اعتصابی خود را بهبود بخشیده و اسلحه ، نارنجک ، محافظ محافظت از تیراندازی را بهبود بخشیده و با پازل به دام بیاورند تا شما را مورد ضرب و شتم قرار دهند. هنگامی که شما برنده جنگ و تکمیل فصل های جنگ سطح تیراندازی رئیس در انتظار تست مهارت های تیراندازی و حل پازل است.
‏مجموعه بزرگ سلاح ها در بازی رایگان 2020
‏در این بازی آفلاین از انواع اسلحه ، سلاح های لیزری ، نارنجک ها ، هواپیماهای بدون سرنشین ، jetpack ها و موارد دیگر استفاده کنید. از بهترین سلاح های خود استفاده کرده و برنده بازی مغزی شوید. از هواپیمای jetpack برای پرواز در هواپیماهای بدون سرنشین هوا و جنگ استفاده کنید تا در این بازی جدید به شما در زمینه هوش کمک کند.
‏با دوستان بازی های پازل خود بازی کنید.
‏مهارت های حل پازل و تیراندازی را به دوستان عاشق بازی خود نشان دهید. دوستان خود ، کسانی را که دوست دارند بازی های مغزی و بازی های پازل را انجام دهند ، به چالش بکشید. به صورت آفلاین با سایر بازیکنان بازی های پازل بازی کنید تا در لیست رده بندی / Leaderboard بالاتر شوید و جوایز بهترین گیمرها را بدست آورید.
‏اکنون بازی رایگان را بارگیری کنید و در هر نقطه و بدون Wi-Fi بازی کنید زیرا آقای تیرانداز - بازی 2020 به اینترنت نیاز ندارد.
‏ما همیشه به کاربر بازی های رایگان خود اهمیت می دهیم و سعی می کنیم یکی از بهترین بازی ها را برای طرفداران بازی پازل به کاربران خود بدهیم.
‏برای اطلاع از نظرات و نظرات خود در knights.techhelp@gmail.com با ما تماس بگیرید.
‏‏انتشار تعمیر و نگهداری >>

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
٧ تیر ١٣٩٩

کل مرحله هارو رفتم حالا چیکار کنم دیگه مرحله نداره

۵ ۲
علی اصغربیگی
١٧ آذر ١٣٩٩

عاااااااااااااااااااالیه

۶ ۱
×_×
٣١ خرداد ١٣٩٩

عالی ولی من نمیتونم مرحله ی ۱۴ رو برم

۸ ۴

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده