استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Notepad - notes & memo app

Notepad - notes & memo app

نسخه۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۸
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۵۴
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Komorebi Inc.
‏‏برنامه یادداشت برداری - ساده، رایگان، آسان برای استفاده! سریع یادداشت برداری کنید، فهرستی از کارهای روزانه تهیه کنید و چیزهایی را که باید به خاطر بسپارید یادداشت کنید. یادداشت ها را همیشه با سازمان دهنده یادداشت ساده ما در دسترس داشته باشید!
‏یادداشت پد ما جایگزینی مدرن برای یادداشت های چسبنده و همچنین برای یک دفترچه خاطرات معمول، دفترچه یادداشت یا چک لیست روزانه است. دیگر از عملکردهای غیر ضروری خبری نیست! با دفترچه یادداشت رایگان ما می توانید یک یادداشت سریع بنویسید و با یک ضربه آن را ذخیره کنید! یادداشت ها و لیست ها را یادداشت کنید، آنها را مرتب کنید و به سلیقه خود رنگ اضافه کنید.
‏ویژگی های اصلی
‏* ذخیره خودکار
‏* حذف
‏* مرتب سازی
‏* یادداشت های رنگی (6 رنگ)
‏* حالت تاریک
‏ br>پرسش و پاسخ
‏* چگونه حذف کنیم؟
‏در لیست یادداشت ها انگشت خود را به چپ بکشید.
‏* چگونه یادداشت های روزانه را با ۶ رنگ علامت گذاری کنیم؟
‏روی صفحه به راست بکشید فهرست یادداشت‌ها.
‏* اگر فراموش کنم روی «ذخیره» ضربه بزنم چه می‌شود؟
‏نگران نباشید، برنامه یادداشت ما نوشته‌های شما را به صورت خودکار ذخیره می‌کند.
‏* آیا می‌توانم یادداشت‌ها را به اشتراک بگذارم؟
‏بله، می‌توانید یادداشت‌ها را تایپ کرده و از طریق برنامه‌های پیام‌رسانی ارسال کنید.
‏* هزینه چقدر است؟
‏هیچکدام، می توانید یادداشت ها و یادداشت ها را رایگان بنویسید.
‏سازمان دهنده یادداشت
‏یادداشت بنویسید و آنها را مرتب نگه دارید. شما می توانید انواع اطلاعات را اضافه کنید: یک چک لیست برای انجام دادن، لیست خرید، اضافه کردن وظایف کاری، نگه داشتن یک دفتر روزانه و یادداشت افکار خود. شما می توانید یادداشت سریع خود را در هر زمان حذف کنید. از آنجایی که این یک دفترچه یادداشت ساده با رابط کاربری تمیز است، در فیلترها و تب ها گم نخواهید شد. ذخیره و مرتب کردن همه چیز به یک ضربه نیاز دارد.
‏یادداشت ساده با یادداشت‌های رنگی
‏رنگ‌های مختلف را امتحان کنید تا یادداشت‌نویسی را منظم‌تر کنید. به عنوان مثال، می توانید از رنگ خاصی برای لیست خرید، کارهای کاری یا یادداشت های ژورنال استفاده کنید. به لطف کدگذاری رنگی، شناسایی هر قطعه نوشته شده در برنامه یادداشت چند ثانیه طول می کشد.
‏از برنامه ساده یادداشت نویسی ما استفاده کنید: یادداشت ها و لیست ها را در حال حرکت بنویسید، آنها را رنگی برجسته کنید و دیگر هیچ چیز را از دست ندهید! روال روزانه، محل کار یا مدرسه، دفتر خاطرات خصوصی یا ژورنال خلق و خو - یادداشت های ساده ما برای همه چیز مناسب هستند.
‏یک راه ساده جدید را برای به تصویر کشیدن و برجسته کردن ایده های خود، انجام لیست ها، پروژه ها و افکار روزانه بدون سر و صدا امتحان کنید. دفترچه یادداشت را باز کنید، برنامه های خود را یادداشت کنید و روی «ذخیره» ضربه بزنید. یادداشت برداری به همین راحتی است!
‏مطمئن شوید که همه ایده های شما ایمن نگه داشته می شوند. یادداشت های چسبناک قدیمی یا یک دفترچه کاغذی را فراموش کنید که به راحتی گم می شود یا فراموش می شود. یک یادداشت نگهدار واقعاً مدرن را انتخاب کنید که همه چیزهایی را که باید در نظر داشته باشید ذخیره، مرتب و سازماندهی می کند.
‏مهم نیست که یک لیست ساده برای انجام کار تهیه کنید و یک یادداشت خصوصی بنویسید، می‌توانید همه کارها را در برنامه یادداشت‌های سریع همه‌کاره برای اندروید انجام دهید. 100% رایگان.
‏هر وقت چیزی در ذهن شماست، می توانید بدون مداد و یک تکه کاغذ از آن عکس بگیرید. در یادداشت ساز که همیشه در جیب شماست یادداشت بردارید! آنلاین یا آفلاین، همه چیز ذخیره و ذخیره می شود.
‏ایده ها را با هر کسی به اشتراک بگذارید! حتی زمانی که عجله دارید، می توانید به یادداشت برداری ادامه دهید و سپس با دوستان، خانواده یا همکاران خود به اشتراک بگذارید. یک لیست خرید برای شوهرتان تهیه کنید و برای آن بفرستید، یک پاراگراف کوتاه برای وبلاگ خود بنویسید، حال و هوای خود را پیگیری کنید، یک دفتر خاطرات سپاسگزاری داشته باشید - برنامه یادداشت برداری ما یک همراه عالی برای شما خواهد بود!
‏یادداشت های آسان برای زندگی آسان ! لذت بردن!
‏‏قابلیت پشتیبان گیری/بازیابی اضافه شده است.

نظرات و امتیاز ها

۵۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Komeil
٨ فروردین ١٤٠٣

برای کسایی که یه دفتذچه یاداشت جدا از خود برنامه گوشی میخوان برنامه خوبیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر پارسا
١٦ شهریور ١٤٠٢

‏✓ راحت در دسترس ‏✗ انگلیسی بودن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر saman
١٧ خرداد ١٤٠٢

‏✓ های لایت داره میشه چیزایی که برات بیشتر مهمن رو لایتشون کنی. دوم اینکه میشه چند تا پنل کاری درست کنی عالیه همه چیش خوبه میرزه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده