استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
GPS Maps Navigation Place Find

GPS Maps Navigation Place Find

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۲
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Mega Apps Developers
‏رایگان GPS Maps Navigation and Place Finder جدیدترین برنامه ردیاب موقعیت مکانی با GPS مفید، قطب نما، مسیرهای رانندگی، مکان ها، منطقه یاب، عملکردهای مکان های نزدیک همه در یک برنامه است. با یک برنامه ریز مسیر کوتاه وضعیت ترافیک بلادرنگ را بیابید.

ویدئو معرفی برنامه

‏نقشه‌های GPS و ناوبر به شما کمک می‌کنند تا مکان‌های نزدیک خود را تنها با یک ضربه پیدا کنید، علاوه بر همه اینها، ویژگی‌های زیادی در این برنامه وجود دارد مانند منطقه یاب، مسیرهای ترافیک، برنامه نقشه‌های زنده، جهت قطب نما و موقعیت مکانی ردیاب و غیره همه در یک برنامه که برنامه های رایگان GPS، ناوبری و مکان یاب است. برنامه ریز مسیر کوتاه ترین مسیر را برای مسیرهای رانندگی شما، دویدن، پیاده روی، سواری و حمل و نقل برنامه ریزی می کند. مسیرها و ویژگی ناوبر در این برنامه ناوبری صوتی شما را با یک راهنمای زنده ساده گام به گام به مقصد هدایت می کند.
‏پیمایش رایگان نقشه های GPS و مکان یاب با ویژگی های عالی نقشه زنده با نمای خیابان، شما را تسهیل می کند. جهان، برنامه‌ریز سفر، مکان یاب برنامه‌های مسیر، نمای ماهواره‌ای زنده، نقشه‌های دریایی، برنامه‌ریز مسیر GPS، سیستم ردیابی خودرو، ناوبری صوتی نوبتی، مسیرهای رانندگی، ردیاب تلفن همراه و بسیاری موارد دیگر. به عنوان مثال، اگر می خواهید بدانید کدام مکان های معروف در نزدیکی شما هستند، می توانید این برنامه مکان یاب را پیدا کنید. اگر می‌خواهید مکان یک باشگاه ورزشی یا کافی‌شاپ، بیمارستان، مدرسه، کالج، دانشگاه، داروخانه، فروشگاه عمومی، ایستگاه اتوبوس، ایستگاه راه‌آهن یا چیز دیگری را بدانید، پس این نقشه‌های GPS، ناوبر و مکان یاب رایگان است. یک برنامه عالی برای شما.
‏همچنین می توانید جهت قطب نما را از طریق این برنامه ردیاب موقعیت مکانی پیدا کنید. اگر در کشتی هستید، می‌توانید نقشه‌های دریایی را به‌صورت رایگان از طریق این برنامه برنامه‌ریز GPS زنده و برنامه‌ریز مسیر با ویژگی‌های متنوعی مانند مسیر رانندگی، مکان فعلی، مکان یاب آدرس، تاریخچه موقعیت مکانی من، کوتاه‌ترین مسیر یاب GPS، همه چیز را ساده کنید. ، آسان و موثر است. همه این ویژگی های ضروری را در یک برنامه به صورت رایگان پیدا کنید. با ETA زمان GPS همه چیز را به موقع دریافت کنید.
‏ویژگی‌ها
‏مسیر یاب رایگان GPS:
‏یک برنامه‌ریز سفر کوتاه‌ترین مسیر را برای شما برنامه‌ریزی می‌کند. مسیرهای رانندگی برای سهولت شما، فاصله و زمان بین هر دو مکان معین روی نقشه را برای شما محاسبه می‌کند.
‏نقشه‌ها و پیمایش GPS:
‏مسیر نقشه را ببینید و گام به گام با راهنمای راهنمای زنده به مقصد بروید.
‏جستجوی مکان‌های اطراف:
‏این نقشه‌های GPS رایگان و برنامه مکان یاب به شما کمک می‌کند تا جهان را با هر جزئیات با هزاران نقطه مورد علاقه جستجو و کشف کنید.
‏مکان یاب:< br>مکان نزدیک خود را با منطقه یاب پیدا کنید، مانند رستوران‌ها، برنامه‌ریزان مسیر، سالن‌های ورزشی، پمپ بنزین، پمپ بنزین، دستگاه‌های خودپرداز، پارکینگ، بیمارستان‌ها، مدارس، دانشکده‌ها، بانک‌ها و داروخانه‌ها و غیره.
‏GPS ردیاب تلفن:
‏تلفن همراه خود را به راحتی پیدا کنید تا موقعیت مکانی فعلی خود را با دوستان و خانواده ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید و هر کجا که می روید با آنها در تماس باشید.
‏جهت قطب نما GPS:
‏در این بهترین نقشه برنامه، فلشی وجود دارد که با آن می توانید قطب نما مانند شرق، غرب، شمال و جنوب را پیدا کنید که دستگاه را مستقیماً روی نقشه جهان نشان می دهد. به راحتی می توانید وضعیت ترافیک لحظه ای را با ناوبر پیدا کنید.
‏نقشه ها و ناوبر رایگان با برنامه ریز مسیر کوتاه یک برنامه با ردیاب GPS به همراه نقشه جهانی به روز شده زنده رایگان است. این آخرین فناوری ردیابی است که سفر شما را در هر کجا که بروید آسان می کند. این یک برنامه خدمات نقشه های زنده است و برای دریافت مسیرهای رانندگی و موقعیت مکانی هر مکانی نیازی به تماس با شرکت رایگان برنامه های GPS ندارید. بهترین برنامه ناوبری ما را دانلود کنید و از ویژگی های برنامه ریز مسیر، ناوبر و منطقه یاب آن لذت ببرید. می‌توانید ابزارهای مسافرتی مانند سرعت‌سنج و مترجم را که برای زبان‌های مختلف در دسترس هستند با برنامه‌ریزان مسیر GPS پیدا کنید.
‏فقط برنامه‌ریز مسیر و ناوبری نقشه‌های GPS رایگان را جستجو کنید تا آن را دانلود کنید. برای ویژگی‌های مفید مانند ردیاب مکان و مکان یاب، جستجوی صوتی، جهت قطب‌نما، و بسیاری موارد دیگر.
‏‏** نقشه های GPS رایگان با برنامه ریز مسیر **
‏* بهبود عملکرد
‏* آب و هوای مکان فعلی اضافه شد
‏* بهینه شده برای تجربه کاربری بهتر
‏* ظاهر جدید با تم های مختلف
‏* ویژگی های مفید GPS< br>* پشتیبانی از چند زبان
‏* اندازه کاهش یافت
‏* بهترین برنامه ناوبری

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پارسا رحیمی
١٩ اسفند ١٣٩٩

نریزین من ریختم تو گوشیم گوشیم هنگ کرد

۵ ۷
۷۲۱۶۷۹
١٢ دی ١٣٩٩

عالیه

۱۲ ۱
amirhosein mohammadi
١٨ آذر ١٣٩٩

خوب

۱۴ ۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده