استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Lucky block mod

Lucky block mod

نصب در حال دریافت
نسخهrelease: ۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۸
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۲
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده qsty apps
‏‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی است. نام، نام تجاری و دارایی‌ها متعلق به مالک Mojang AB هستند.
‏همیشه از بلوک‌های شانس زیادی برای ماین کرافت می‌خواستید، اما آیا برای به دست آوردن منابع و کاردستی تنبل بودید؟ آیا مدام وقت خود را صرف جستجوی مدهای جالب برای ماین کرافت می کنید و زمان بسیار کمی برای بازی باقی می ماند؟ ما یک راه حل و مد برای mcpe داریم! اکنون فقط باید مدهای ما را برای بلوک های خوش شانس برای minecraft دانلود کنید و می توانید از بازی و مقدار زیادی دراپ مفید از بلوک های خوش شانس برای mcpe لذت ببرید! از بازی لذت ببرید و با دوستان خود تماس بگیرید، زیرا آنها از چنین حالت جالبی برای بلوک های خوش شانس برای ماین کرافت دست نخواهند داد.
‏با نصب بلوک خوش شانس ما برای minecraft چه چیزی به بازی شما اضافه می شود؟< br>به محض اینکه یک مد بلوک خوش شانس را برای ماین کرافت اضافه کنید، این بلوک های زرد جالب در بازی شما ظاهر می شوند. حالت‌های بلوک خوش شانس برای Minecraft نه تنها می‌توانند زرد باشند، بلکه همه بلوک‌های مود خوش شانس قطعا علامت سؤال خواهند داشت. افزونه لاکی بلوک‌ها در سراسر نقشه یافت می‌شود و شما باید مدها را به بلوک‌های خوش شانس تبدیل کنید تا از مد بلوک‌های خوش شانس برای mcpe امتیاز بگیرید. چرا مود روی بلوک های خوش شانس اینقدر جالب است؟ از مودها، بلوک‌های شانس برای ماین کرافت می‌توانند هنگام باز شدن، قطرات زیادی بریزند. افزونه بلوک‌های خوش شانس برای ماین کرافت چه چیزی می‌تواند به خاطر باز شدن آن از شانس خارج شود؟ مقدار زیادی قطره می تواند از حالت بلوک خوش شانس برای mcpe خارج شود، از اوباش و تله ها شروع می شود و به زره، سلاح و منابع ختم می شود.
‏برای باز کردن مدهای بلوک خوش شانس برای mcpe، به یک سلاح نیاز دارید. یا می توانید بلوک های خوش شانس ماین کرافت را با دست باز کنید، اگر هیچ سلاحی در کنار شما نبود. اما هنگام باز کردن افزونه بلوک خوش شانسی برای mcpe، ایمنی خود را فراموش نکنید و از زره و سلاح استفاده کنید تا در هنگام باز کردن مد بلوک خوش شانس در اثر اوباش یا تله جان خود را از دست ندهید.
‏فراموش نکنید به برنامه ما امتیاز دهید و مودها و نقشه های دیگر ما را دانلود کنید!
‏‏ما برنامه خود را به طور کامل به روز کرده ایم و مدهای بلوک خوش شانس جدید را اضافه کرده ایم!

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Benyamin
٢٠ بهمن ١٤٠١

این بازی رو نصب نکنید🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬❗

۳ ۹
سونیک exe
١٥ دی ١٤٠١

خوبه

۱۵ ۶
امیرحسین
١٠ آبان ١٤٠١

عالی

۲۶ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده