خانه برنامه عکس و فیلم
ArtistA Photo Editor: Cartoon Face, Photo Art Cam

ArtistA Photo Editor: Cartoon Face, Photo Art Cam

تعداد دانلود۴۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵۰۳
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Lyrebird Studios
‏‏نرم افزار اندروید ArtistA Cartoon & Sketch Cam یکی از بهترین نرم افزارهای عکاسی می باشد. در این نرم افزار با استفاده از فیلترهای مختلفی که دارد می توانید عکس سلفی بگیرید و مهارتهای هنری خود را نشان دهید. شما می توانید با افکتهایی که این نرم افزار دارد عکس خود را ویرایش کنید و آثار هنری شاهکاری خلق کنید. در این نرم افزار فیلترهای ترکیب هنری و جلوه های کارتونی باهم ترکیب شده و عکسهای زیبایی ایجاد می کنند.
‏با کمک این نرم افزار اندروید می توانید تصاویر موجود در گالری خود را مدیریت و سازماندهی نمایید. در این نرم افزار افکتهای منشوری نیز برای ویرایش تصاویر وجود دارد. این نرم افزار دارای جلوه های هنری شیک و دارای بیش از ۵۰ فیلتر الهام بخش می باشد. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار مهارتهای هنری خود را بهبود بخشید. در نرم افزار اندروید ArtistA Cartoon & Sketch Cam امکان به اشتراک گذاری تصاویر در اینستاگرام و فیسبوک وجود دارد.
‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید ArtistA Cartoon & Sketch Cam:
‏– ایجاد عکسهای کارتونی
‏– دارای بیش از ۵۰ فیلتر الهام بخش
‏– بهبود مهارتهای هنری
‏– دارای جلوه های هنری شیک
‏– دارای افکتهای منشوری
‏– امکان اعمال هر رنگی روی تصاویر
‏– امکان به اشتراک گذاری تصاویر در اینستاگرام و فیسبوک
‏– دارای محیط کاربری زیبا
‏– دارای رابط کاربری اسان
‏– دارای حجم کم
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟