استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
FPS Shooting Games - Gun Games

FPS Shooting Games - Gun Games

نسخه۶.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۰۷
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۳۱
حجم۱۰۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Maritime Simulation Games
‏‏FPS Commando Secret Mission Games
‏بازی های تیراندازی FPS آفلاین، بازی های باس فایت رایگان هستند. از مهارت های تیراندازی خود استفاده کنید و تمام دشمنان تروریست را در بازی های تیراندازی رایگان نابود کنید. بازی کماندویی FPS سرگرم کننده بازی های اعتصاب اسلحه و مبارزه با اسلحه رایگان بر اساس خط داستانی هیجان انگیز است. بازی‌های کماندویی واقعی تیراندازی تمام شوق تیراندازی شما را به‌عنوان بازی‌های رایگان 2021 برآورده می‌کنند. پیروزی‌ها ماموریتی در یک بازی واقعی تیراندازی کماندویی هستند، بنابراین از مهارت‌های مبارزه استفاده کنید و بازی ماموریت غیرممکن را برای بازی‌های میدان جنگ واقعی تکمیل کنید. دشمنان تروریست شما عادی نیستند، آنها همچنین بازی های جنگی نبرد گلوله ای کاملاً آموزش دیده برای مبارزه با نیروهای ویژه ضدحمله در بازی چند نفره Battle Arena mission Game 2021 هستند. بنابراین آماده باشید، شما یک جنگجوی ویژه ماموریت مخفی کماندویی فریم بر ثانیه هستید و نیازی به ترس نیست. دشمنان در بازی های تیراندازی با اسلحه FPS و نبرد با اسلحه مدرن 2021.
‏بازی تیراندازی جدید FPS
‏از ماموریت کماندویی ارتش در فریم بر ثانیه و بهترین بازی های جدید 2020 لذت ببرید. با همه تروریست ها روبرو خواهید شد یک نیروی کماندوی ارتش آموزش دیده ویژه در این بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه 2020. ما با افتخار یک ماموریت مخفی کماندویی واقعی را برای همه بازی های فریم در ثانیه و بازی های چند نفره فریم در ثانیه 2021 دوستداران ارائه می دهیم. گیم‌پلی بازی‌های FPS قهرمانان جنگ و سلاح‌های جنگی مدرن در بازی‌های FPS Machine Gun اوقات فراغت شما را هیجان‌انگیز می‌کند. شما یک سرباز کماندوی یک داستان شبیه ساز تیراندازی رایگان هستید که باید همه تروریست ها را بکشید. بازی های تیراندازی رایگان شامل انواع اسلحه های مرگبار، اسلحه های ساچمه ای، چاقو، نارنجک، تپانچه و تفنگ های تهاجمی از همه بازی های اکشن است. شما یک کماندوی ارتش خبره هستید، پس مسئولیت را بر عهده بگیرید و به خط مقدم بیایید تا ماموریت واقعی تیراندازی کماندویی و بازی‌های Gun Strike 2021 را تکمیل کنید.
‏ اکشن بدون وقفه در ماموریت‌های Battleground FPS < br>بازی سه بعدی تیراندازی واقعی کماندویی - بازی های رایگان 2020 ماموریت های زیادی برای سربازان ارتش دارد تا آنها را در بازی های جدید واقع گرایانه 2021 تکمیل کنند. اگر تمام این اهداف تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه را با سلاح های پیشرفته کامل کنید، آن وقت یک جنگنده عالی برای تیراندازی با تفنگ خواهید بود. بازی ها و کماندویی بازی های چند نفره Fps. در هر سطح از موفقیت بازی های تک نفره ماموریت Fps، شما برای بازی های اکشن جدید به سطح بعدی ارتقا خواهید یافت. بهترین بازی های اکشن جدید را بازی کنید و درآمد اضافی کسب کنید، اسلحه های قدرتمندتر را باز کنید، تا آخر زنده بمانید تا در بازی های اکشن به پیروزی واقعی برسید. هنگام مبارزه با تروریست ها، سلامت خود را پیگیری کنید، یک کیت بهداشتی تهیه کنید و زنده بمانید. تفنگ خود را به موقع بارگیری کنید و در مدت زمان تعیین شده برنده شوید تا بر دشمنان بازی های اکشن و بازی های آفلاین رایگان 2021 چیره شوید.
‏بازی های آفلاین Strike مدرن با شوترهای اول شخص. br>از یکی از بهترین بازی های آفلاین با سرگرمی نامحدود از آخرین بازی های ماموریت کماندویی لذت ببرید. در این بازی تیراندازی FPS، بهترین سطوح بازی تیراندازی آفلاین را برای سرگرمی واقعی تیراندازی در بازی‌های رایگان کماندوی نظامی کشف کنید.
‏معروف‌ترین بازی‌های ما را مرور کنید
‏اگر به بازی‌های تفنگ علاقه دارید، بازی‌های آفلاین اکشن مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد. ما یکی از بهترین بازی‌های تیراندازی با اسلحه سه بعدی (بازی‌های Gun Strike 2021) را ارائه می‌کنیم که با بهترین تجربه بازی برای بازی‌های تفنگ تک‌نفره شما را سرگرم می‌کند
‏گیم‌پلی بازی‌های تیراندازی چندنفره بسیار اکشن و هیجان‌انگیز است. آیا آرزوی اعتیاد آورترین بازی های محبوب مانند Fps shooting simulator 2021 را دارید، پس از این بازی تیراندازی لذت ببرید؟ در این بهترین بازی تیراندازی آفلاین از بازی های ارتش 2020 برای افزایش سطح بازیکن خود و بازی با دوستان در دوره جدید بازی های رزمی مدرن 2021. شما انواع سلاح های جنگی مدرن را در این بازی واقعی 2021 رایگان و بازی تیراندازی میدان نبرد دارید، فقط شروع کنید نبرد شما برای بازی مبارزه با اسلحه رایگان 2021. بیایید و در بازی های استراتژی جدید با تروریست ها بجنگیم.
‏ویژگی های بازی های تیراندازی واقعی FPS - بازی های تفنگ
‏آفلاین و رایگان بازی تیراندازی
‏30+ ماموریت ماجراجویانه
‏چند سلاح مدرن
‏بازی در چندین میدان نبرد
‏ماموریت های ترور واقع بینانه
‏گستره وسیعی از تفنگ های تهاجمی
‏میدان های جنگی با جزئیات کلاسیک
‏بازی اعتیاد آور FPS بازی های اکشن
‏کنترل تیراندازی با تفنگ ساده و روان
‏ محیطی تعاملی و پر از اکشن
‏‏دریافت به‌روزرسانی جدید FPS Shooting Games - Gun Games
‏تجربه بازی بسیار بهینه‌شده
‏Air Strike در حالت Machine Gun اضافه شد
‏Dropper Gift اضافه شد بهبودها

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
١٠ دی ١٤٠٢

پسرا و دخترا همه نصبش کنین بازی خوبیه ولی بعضی از گوشی ها بالا نمیاد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد
٢٤ آذر ١٤٠٢

‏✓ کوی ‏✗ کبر

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر بتزحرخ خیخیخیخ
٧ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ صبحانه خوردی عزیزم هم که من

میپسندم۷ نمیپسندم۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده