استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Shoot War Strike : fps Ops

Shoot War Strike : fps Ops

نسخه۱.۰.۲۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۲۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۱
حجم۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده fighting games
‏‏به عملیات‌های جدید و سریع تیراندازی FPS در بازی‌های Shoot War Strike خوش آمدید.
‏از بازی‌های تیراندازی با اسلحه تیراندازی FPS با ماموریت‌های جنگی واقعی آفلاین لذت خواهید برد. ماجراجویی جدیدی از بازی‌های تیراندازی با اسلحه در انتظار تیراندازان جالب برای بهترین اکشن است.
‏این ماموریت میدان نبرد FPS درگیر کردن، حذف کردن و استخراج است! تیراندازی کنید تا به عنوان آخرین مردی که در طول بازی‌های اکشن جنگی در فریم‌ثانیه تیراندازی می‌ایستید، زنده بمانید.
‏برای بهترین عملکرد تیراندازی تاکتیکی، از ضدحمله‌های دشمن در آینده نگران خواهید شد. این وظیفه تیراندازی است که به عنوان تکاور نیروهای ویژه در این بازی های تیراندازی با اسلحه به شما توصیه می شود. بهترین سرباز کسی است که همه آنها را در عملیات ضد تروریستی بکشد. این بازی تیراندازی اول شخص در فریم در ثانیه صداهای واقعی اسلحه و شبیه سازی تیراندازی بازی های جنگی تروریستی را ارائه می دهد. سلاح های مختلف از تپانچه گرفته تا بازوکا، نارنجک، تفنگ تک تیرانداز و بسیاری دیگر برای تجربه تیراندازی رایگان در اختیار شما خواهد بود. ماموریت های اعتصاب تک تیرانداز جنگی شگفت انگیز به سبک جدید تیراندازی بازی های جنگی اسلحه نیاز دارند. این بهترین بازی‌های تیراندازی فریم در ثانیه دارای ماموریت‌های کاور 3 بعدی هستند که در آن می‌توانید اقدامات شگفت‌انگیز شلیک یک شلیک انجام دهید. در میدان نبرد آتش سریع نفس عمیق بکشید و در تیراندازی های متقابل شدید در حالی که اسلحه های فریم در ثانیه را برای شلیک مجدد بارگیری می کنید، پناه بگیرید. ماموریت های جدید ضد حمله اسلحه حساس را به عنوان تیراندازهای جنگی فریم بر ثانیه تکمیل کنید.
‏از این موارد لذت خواهید برد:
‏★ بهترین بازی های گرافیکی و صداهای واقعی تیراندازی در بازی های جنگی
‏★ کنترل های واقعی بازی تیراندازی فریم در ثانیه< br>★ بازی های اکشن پویا 3 بعدی
‏★ حملات بدون توقف دشمنان و حملات جنگی ضد شلیک
‏★ بهترین ماموریت های جنگی تیراندازی و ماجراجویی های تیراندازی جالب
‏★ سلاح های حمله واقعی و تک تیرانداز برای تجهیز
‏ ویژگی‌ها:
‏★ جنگ تیراندازی تاکتیکی را در میدان‌های نبرد کشتار فوری بازی‌های تیراندازی FPS تجربه کنید: از بازی‌های تیراندازی آنلاین رایگان چند نفره لذت خواهید برد، بنابراین بازی‌های مبارزه با اسلحه را امتحان کنید و با تیراندازان تک تیرانداز واقعی رقابت کنید.
‏★ قفل را باز کنید. ده‌ها تفنگ تهاجمی جدید و عظیم، تفنگ‌های مدرن مانند عقاب صحرا، AK47، M4A1، AWP، GATLIN و غیره.
‏★ از تاکتیک‌های تک تیرانداز سه بعدی برای شکار بازی‌های تیراندازی برای هدف‌گیری استفاده کنید.
‏★ بازی‌های آفلاین و کاملا رایگان برای بازی های جنگی
‏Shoot War Strike: FPS Ops یکی از بهترین بازی های تیراندازی ماجراجویی و تیراندازی آنلاین رایگان است. بازی های جنگی استراتژیک و حمله تروریستی درجه یک را انجام دهید. پس بهترین بازی اکشن را به صورت رایگان دانلود کنید و از سرگرمی نامحدود بازی های میدان نبرد ارتش لذت ببرید. برای کشتن تیراندازان تیرانداز از خفا در اطراف خود به آموزش ارتش ایالات متحده نیاز دارید.
‏مهارت های رزمی خلاقانه خود را نشان دهید و حمله اسلحه های حساس را علیه ارتش تک تیرانداز واقعی و نیروهای ویژه شروع کنید. در این بازی اکشن فریم بر ثانیه سریع بهترین باشید. به این نسخه جدید shoot war strike با یک میدان نبرد جدید تیراندازی با اسلحه پر از ضد حملات تروریستی CS بپیوندید. ایستادگی در این بازی های کماندویی جنگجو قابل توجه است. اکنون زمانی است که استعدادهای خود را در تیراندازی تک تیرانداز در حالت‌های تیراندازی کماندویی بازی‌های کماندویی نشان دهید.
‏Shoot war strike بهترین حمله تیراندازی است که در آن تروریست‌ها جوخه‌های ویژه‌ای را برای شلیک در بازی‌های تیراندازی رایگان ساخته‌اند. شما به خوبی توسط سربازان ارتش ایالات متحده برای نبردهای زیبای بازی های اسلحه آموزش دیده اید. کماندوها مشغول استفاده از تفنگ های تیراندازی مانند تیراندازان واقعی بازی های تک تیرانداز هستند.
‏Shoot War Strike: fps Ops بهترین بازی اسلحه برای همه دوستداران بازی های FPS 2023 است. بازی اکشن واقعی را به صورت رایگان دانلود کنید و لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 906416
٤ آذر ١٤٠١

بازی خیلی بدی است

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر 🌷یاعلی🌷
٢١ مهر ١٤٠١

خوب

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر آسمان خاکی😋😐😷
٥ مهر ١٤٠٠

خوبه .فقط مکانش تکراریه. واسلحه جدید نداره.

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده