استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
World War Fps Shooting Games

World War Fps Shooting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۶
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۵
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده PlatTuo Gaming Studio
‏‏با 'بازی های تیراندازی با فریم در ثانیه جنگ جهانی' وارد منطقه نبرد جنگ شوید
‏به بازی های اسلحه جنگی جنگ جهانی آمریکایی بپیوندید و با بازیکنان مختلف از نقاط مختلف جهان مبارزه کنید تا بخشی از جنگ قهرمانان باشید. شما باید دشمن را نابود کنید. با بازی‌های تیراندازی ارتش در فریم در ثانیه و بازی‌های تیراندازی با اسلحه با مهارت‌های نبردی خود، حالت‌های مختلف بازی را در این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه تجربه کنید که شامل مسابقه مرگ تیم تیراندازی جنگ جهانی و نبرد جنگی می‌شود.
‏بهترین‌ها را در دست بگیرید. ویژگی‌های بازی‌های تیراندازی جنگ جهانی نبرد جنگی شگفت‌انگیز حمله تک‌تیرانداز WW2 GUN FPS:
‏✯ بازی‌های جنگی WW2: تفنگ، تفنگ ساچمه‌ای، مسلسل جنگی، تپانچه، تیرانداز از خفا، نیروی تفنگ، بازوکا و بسیاری موارد دیگر در این بازی‌های جنگ جهانی. به ارتقاء سلاح های خود در این بازی های فریم بر ثانیه تیرانداز ارتش اعتصاب نجات ادامه دهید.
‏✯ بازی های تیراندازی کماندو: نبرد تانک ها به عنوان تیرانداز اول شخص درست مانند بازی های نظامی WW2 و بازی های ارتش.
‏✯ سرباز جنگ جهانی بازی‌ها: این بازی‌های جنگ با تفنگ استراتژی دارای چندین حالت بازی شلیک برای شما هستند برای نبرد و تبدیل شدن به یک قهرمان جنگ.
‏✯ بازی های تیراندازی نظامی: شما یک رهبر بازی های تیراندازی کماندویی فریم در ثانیه خواهید بود تا واحدهای استراتژی جنگ را به عنوان تیرانداز فریم در ثانیه کماندویی با نیروی تفنگ و میدان نبرد منطقه نبرد جنگ جهانی مدیریت کنید. در این بازی های تک تیرانداز جنگی. از تجهیزات منحصر به فرد خود در این بازی های شاتگان استفاده کنید.
‏★★ گیم پلی بازی های اسلحه FPS واقعی: این یکی از واقعی ترین بازی های تیراندازی جنگ جهانی WW2 با تفنگ fps fps با نیروی جنگ جهانی آمریکایی در میدان نبرد بازی های نظامی است.
‏★★ WW2 FIRST PERSON SHOOTER FPS GAME: بخشی از جنگ جهانی قهرمانان شوید و با بازی در حالت WW2 سرباز HQ پرچم دشمن خود را تسخیر کنید.
‏★★ بازی های تیراندازی با اسلحه جنگ جهانی دوم: وارد لابی بازی های کماندویی جنگ شوید برای بازی تیراندازی آفلاین FPS برای بهترین تجربه آنلاین بازی های استراتژی جنگی WW2.
‏★★ HQ OFFLINE FPS GUN GAMES گرافیک، صداها و کنترل بازی های جنگی: طراحی شده با جزئیات بازی های تیراندازی جنگی تاکتیکی با کیفیت بالا، تفنگ بسته اکشن بازی‌ها، صداهای HD فوق‌العاده واقعی و کنترل‌های قدرتمند تیراندازی جهانی در این بازی‌های جنگ جهانی.
‏بازی‌های جنگ جهانی: هنگامی که با بازی‌های میدان نبرد WW2 FPS شروع می‌کنید، از ماشین‌های جنگ جهانی و جنگ تاکتیک‌های WW2 FPS استفاده کنید. به منظور فتح میدان جنگ WW2 بازی های ارتش. تبدیل شدن به یک تیرانداز غیرقابل توقف فریم بر ثانیه WW2 از این بازی های کماندویی جنگ جهانی دوم، جدای از این، باید از بازی های اسلحه ای، ماموریت های تیراندازی روزانه، جوایز روزانه بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه، اتحاد جعبه سندباکس بازی های جنگ جهانی، پیروزی های جنگ جهانی دوم، تاکتیک های بازی های جنگ با تفنگ WW2 آگاه باشید. بازی های تیراندازی نظامی جنگ رزمی قهرمانان، کنترل بازی های تفنگ Fps، تاکتیک های بازی های تیراندازی FPS! تیم خود را برای این بازی های تیراندازی واقعی ایجاد کنید.
‏بازی های کم مگابایت: هم اکنون 'WORLD WAR FPS SHOTING GAMES' را دانلود کنید تا تیم حمله تک تیرانداز جنگ جهانی خود را در بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه بسازید و از بازی های تیراندازی نهایی WW2 FPS بازی های تیراندازی قهرمانان جهان لذت ببرید. خود را دعوت کنید. دوستان برای بازی با شما و شکست دادن دشمنان در این بازی های فریم بر ثانیه. تمام اهداف و ماموریت های تیراندازی را در این بازی تک تیرانداز جنگی انجام دهید. ماموریت های هیجان انگیز را برای دستیابی به بالاترین رتبه در این بازی های تیراندازی واقعی کامل کنید. از دنیای واقعی این بازی های تیراندازی با تک تیرانداز لذت ببرید. حمله کنند.
‏‏1. بهبود بازی
‏2. بهبود رابط کاربری
‏3. بهبود کنترلر بازی
‏4. Anrs و Crashes حل شد
‏5. اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سلطان
٥ بهمن ١٤٠١

بازی خیلی جالب

۰ ۰
V20
٣ دی ١٤٠١

👎👎👎👎

۰ ۰
سوباسا بلاک
٢٧ شهریور ١٤٠١

بنظر من که این بازی بای دخترا خوبه که تازه واردن نه ما ولی خب بازی نه چندان بدم نیست

۲ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده