استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Commando Strike: War FPS Games

Commando Strike: War FPS Games

نسخه۱.۰.۳۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۱
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۳۰
حجم۷۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده fighting games
‏‏نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده: بازی جنگ جهانی مورد انتظارترین بازی سربازان خط مقدم ارتش ایالات متحده است. در Grand Gunner Battle 2023 به تیراندازان ارتش ایالات متحده، تک تیراندازان نخبه، ماموران سیا و نبردهای نیروی دریایی ایالات متحده بپیوندید. برای آزادی و بقا در میدان نبرد فریم بر ثانیه به عنوان تیرانداز ایالات متحده بجنگید.
‏برای تیراندازی و کشتن در این بازی اکشن ارتش ایالات متحده از بازی های تفنگ نیروهای ویژه آماده شوید. شما وظیفه مهمی برای شکست دادن ماموریت های وحشیانه تروریست ها در ایالات متحده خواهید داشت. این GRAND GUNNER WAR بهترین بازی تیراندازی است و شما بهترین تیرانداز ارتش هستید. بنابراین ماموریت های حیاتی عملیات ویژه بی رحمانه را هدف قرار داده و هدف قرار دهید. به خودتان اجازه دهید بخشی از این بازی اکشن ماجراجویی باشید. با جنگجویان قوی و ماموریت های خطرناک، چهره اصلی جنگ آمریکا باشید.
‏نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده جنگ جهانی 2 بهترین بازی مورد انتظار سربازان خط مقدم ارتش ایالات متحده علیه تروریست ها است. شما باید در حمله جنگی برای بقای بیشتر شهروندان محترم یک سپر دفاعی قوی بسازید. ارتش آمریکا تک تیرانداز کوهستانی ویژه ای را برای بازی های تیراندازی مداوم تک تیرانداز آموزش داده است. طیف گسترده‌ای از تمرین‌های تیراندازی کماندویی علیه تیم‌های تروریستی پنهان کار می‌کند. یک خشم مخرب خط مقدم از سوی کماندوهای خط مقدم مورد نیاز است. برخی از آژانس های جاسوسی نیز بر روی ماموریت های مخفی کار می کنند. آژانس های جاسوسی در بازی های WW2 توسط سران نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده تماس گرفتند. سازمان های جاسوسی برای نظارت بر ماموریت های بسیار محرمانه فراخوانده شده اند، بنابراین این وظیفه جاسوسی تک تیرانداز است.
‏نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده WW2 شما را برای همکاری با بازی های تیراندازی تیم نیروهای ویژه به ارمغان می آورد. به ارتش ایالات متحده، عوامل سیا، و نیروی دریایی ایالات متحده در نبرد Grand Gunner 2023 بپیوندید. شما باید به تروریست ها حمله کنید و از شر آن جنایتکاران وحشی جنگ جهانی خلاص شوید. این بهترین بازی تیراندازی به صورت رایگان است. شما باید خطوط دشمن را تعقیب کنید و به دشمنان گسترش دهنده وحشت شلیک کنید. 1911 هشداری است برای جلوگیری از آسیب جدی به تیم شما. یک کماندوی واقعی در جنگ جهانی دوم نیروهای ویژه باشید و تمام اعمال جنایتکارانه را در این میدان نبرد کماندوهای نخبه شکست دهید.
‏نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده جنگ جهانی 2 یک جنگ گسترده از ماموریت های ماجراجویانه است که توسط کماندوهای نخبه و تیراندازان قاتل اداره می شود. برای ایجاد نیروهای ویژه برای مبارزه با جنگ نخبگان نیروهای کماندویی جمع شوید. این GUNNER GRAND WAR خون و صبر تیراندازان جنگ Gunner را در ماموریت های فریم بر ثانیه می طلبد. شما باید برای از بین بردن ریشه‌های تروریسم در این نبرد تیراندازان تیرانداز نخبه، یک حمله فریم در ثانیه مهم را فراخوانی کنید. بهترین تیراندازهای جنگی فریم در ثانیه قبلاً آموزش دیده اند.
‏شما باید با ماموریت های حیاتی در این جنگ 3 بعدی تیراندازی با توپچی بزرگ روبرو شوید. شما می توانید تسلط خود را با اقدامات شجاعانه این جنگ نخبگان تیراندازی 3 بعدی نشان دهید. شما هیچ شانسی برای از دست دادن این ضد تیراندازی مدرن در یک حمله مهم جنگی با گلوله ندارید. شجاعت و استقامت خود را در این نبرد شدید حفظ کنید و برای اثبات خود با تمام ماموریت های تهدید کننده زندگی روبرو شوید. در این میدان نبرد ضد تیراندازی مدرن در برابر دشمنان، یک قهرمان واقعی کماندوی ارتش باشید.
‏این بهترین بازی اکشن بتل رویال پر از فریم در ثانیه است که تا به حال بازی کرده اید. جنگی حیاتی بین نیروهای ویژه جنگ جهانی دوم در جریان است. بازی های تیراندازی تیمی کماندو و نیروهای نخبه را شروع کنید. دشمنان شما برای این نبرد شدید ماموریت های قاتل تک تیرانداز به خوبی آموزش دیده اند. کماندوی ارتش ایالات متحده نیروهای ضربتی آموزش دیده را در این جنگ تیراندازان نخبه واقعی در این بازی بزرگ میدان نبرد 2023 فرستاده است. شما باید در جنگ بسیار مصمم وظیفه کماندویی را انجام دهید. ارتش ایالات متحده بهترین مربیان وظیفه تک تیرانداز را برای شما فراخوان داده است. این ندای مبارزات جنگی بی نهایت است. از مهارت های تیراندازی در نبرد شدید خود استفاده کنید. به عنوان کلاه سبز، هدف قرار دهید و شلیک کنید زیرا بهترین تجهیزات را دارید، مانند تک تیرانداز نخبه، جنگ جهانی دوم، تیراندازان بزرگ توپچی. تیم های شکارچی تک تیرانداز در این بازی اکشن واقعی جنگ جهانی 2 برای مقابله با حملات تروریستی اعزام شده اند. شما قرار است بخشی از نبرد بزرگ هیجان انگیز تحت نظارت نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده باشید. از نقاط پوششی قابل تخریب بیرون بیایید و قبل از اینکه زمان شما تمام شود، بهترین تعداد دشمنان را در این میدان نبرد شکست دهید.

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر peyman
١٩ اسفند ١٤٠١

پس چرا وارد بازی نمیشه این چه بازی هستش

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر mohammad
٦ بهمن ١٤٠١

اگه دنباله یه بازی تفنگی پر هیجان برای اندروید پایین هستی این بازی بهترین گزینه . البته یه مشکلاتی هم داره ولی در کل بازیه خوبیه•

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر Alireza Chabokpey
١ تیر ١٤٠٣

این بازی در تبلت من درست عمل نمیکند سامسونگ جدید با تشکر فراوان علی 141

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده