استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Brain Who? Tricky Riddle Tests

Brain Who? Tricky Riddle Tests

نسخه۲.۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۰۶
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۸۷
حجم۱۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده MilGame Studio
‏‏بازی های فکری و معماها ذهن شما را پیچیده و شما را متحیر می کند. مغز خود را با بازی های فکری و بازی های پازل بشویید. آیا آنچه را که برای شکست دادن هر سطح لازم است دارید؟ چه کسی این کار را انجام داد - معماها را حل کنید تا بفهمید کیست، کی دروغ می گوید و مقصر کیست! Braindom 2 بهترین برنامه مغز را با پازل های پیچیده در این، بهترین بازی های فکری و بازی های فکری، برای شما به ارمغان می آورد.
‏مغز خود را با بازی های فکری که قرار است شما را فریب دهند، بشویید، آنها را حل کنید تا به مغز شما ورزش کند! معماهایی که ذهن شما را به هم می ریزد و به سختی شما را متحیر می کند: کیست، پدر کیست، چه کسی این کار را کرده است؟ این بازی های معما برای نوجوانان و بزرگسالان در تمام سنین در نظر گرفته شده است. بازی های امتحانی برای تست ضریب هوشی، آیا می توانید آن را حل کنید؟ کرک معماها و بازی های چیزهای بی اهمیت برای ادامه به سطح بعدی! با آموزش مغز خود قهرمان همه بازی‌های هوشمند شوید!
‏بازی‌های فکری هیچ چیز در این بازی چالش‌برانگیز و بی اهمیت رایگان برای موبایل ندارند! بازی‌های فکری و معماها سرنخ‌هایی در کلمات، عکس‌ها و سوالات پنهان دارند. بازی‌های IQ که به مغز شما تمرین می‌دهد و شما را به فکر خارج از جعبه وادار می‌کند.
‏معماها را بشکنید و به یک کارآگاه شکار سرنخ تبدیل شوید. پازل های تصویری برای حل کردن به چشم عقابی نیاز دارند. بازی Trivia آمیخته با معماهای منطقی، Braindom 2 پر از ترفندها و معماهایی است که برای ادامه به سطح بعدی باید آنها را شکست دهید. حل این بازی‌های معمایی مغزی به شما احساس رضایت‌بخشی از پیروزی می‌دهد که در هر مرحله شکسته می‌شوید!
‏شستشوی مغزی به روشی که فکر می‌کنید - حل تست مغز، پازل‌های تصویری سرگرم‌کننده و بازی‌های ضریب هوشی، همگی در عین حال سرگرم‌کننده. این بازی معماها خیلی پیچیده نیست، خیلی آسان نیست، اما شما را به چالش خواهد کشید. بهترین معماها مهارت های حل مسئله طبیعی شما را درگیر می کند و شما را در سطوح مختلف می خنداند.
‏Braindom 2 بر خلاف اکثر بازی‌های IQ، بازی‌های فکری، و بازی‌های معما است، زیرا دارای مفهومی منحصربه‌فرد است که به شما امکان می‌دهد مغز خود را تمرین کنید. پازل های حیله گر و بازی های فکری ضریب هوشی شما را بالا می برد زیرا عادات فکری شما را به شیوه ای خنده دار و مسخره فریب می دهد و به چالش می کشد.
‏این بازی فکری شما را تشویق می کند که روزانه خود را با پازل های حیله گر و تست های بی اهمیت آموزش دهید تا به استاد معما تبدیل شوید. در میان دوستان شما Braindom 2 صدها بازی سرگرم‌کننده، بازی‌های معمایی، پازل‌های پیچیده، تست مغز، تست‌های هوش و بازی‌های مسابقه ارائه می‌کند.
‏Braindom 2، خنده‌دارترین بازی‌های پازل و بازی‌های فکری، عقل سلیم را شکست می‌دهد و برای شما یک تجربه شستشوی مغزی عالی برای بهترین بازی‌های هوشمند و بازی‌های معمایی آماده هستید؟ این بازی غیرممکن را امتحان کنید و هر سطح را در این بازی معماهای 7 ثانیه ای له کنید.
‏این بازی منحصر به فرد، اصیل و خلاقانه است و نه تنها برای این طراحی شده است که با بازی های ذهنی به خودتان فشار بیاورید، بلکه برای آموزش مغزتان نیز طراحی شده است. می توانید از این بازی های رایگان iq برای شستشوی مغزی لذت ببرید. چه تست مغز و بازی‌های فکری جالبی در این بازی‌های فکری!
‏این بازی با چندین بازی فکری، پازل‌های پیچیده، بازی‌های ذهنی، بازی‌های iq، تست مغز، بازی‌های پازل، معماها و بازی‌های هوشمند جالب طراحی شده است. یک استاد معما!
‏ویژگی های BRAINDOM 2:
‏بازی های حیله گر
‏- بازی های فکری برای نوجوانان و بزرگسالان در تمام سنین!
‏- چه کسی کیست؟ کی اینکار رو کرد؟ آیا می‌توانید در همه این بازی‌های پازل موفق شوید؟
‏- بازی‌های ذهنی فراوان: صدها آزمون برای حل کردن
‏- معماهایی برای حل! سرنخ ها را بیابید و از آن لذت ببرید
‏- معماهایی برای حل کردن، آیا شما استاد معما هستید؟
‏تمرینات مغزی
‏- آموزش مغز برای فکر کردن خارج از چارچوب
‏- بازی های حیله ای که شما را تحت تأثیر قرار می دهد مغز بیرون آمدن
‏- تست مغزی که می تواند ضریب هوشی شما یا یک دوست را آزمایش کند!
‏- برای حل این معماهای ذهنی خارج از چارچوب فکر کنید
‏- سوالات بی اهمیت را بشکنید تا استاد بازی های هوشمند شوید
‏- شستشو مغز خود را با این برنامه مغز!
‏معماها با گیم پلی آسان و شهودی
‏ - بازی های منطقی نیاز به sleuthing!
‏- تفکر انتقادی برای حل بازی با جستجوی سرنخ هایی در تصویر مورد نیاز است
‏- این یا آن را انتخاب کنید، فقط چند گزینه!
‏- خود را با بازی های فکری بهبود بخشید
‏آیا شما هستید استاد معمای بعدی؟ امروز Braindom 2 را دانلود و بازی کنید!
‏از این بازی افسانه ای متعهد به سرگرمی لذت ببرید!
‏‏- بهبود عملکرد
‏- رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۲۸۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سارا
٢١ ساعت پیش

خیلی خوبه مرحله ی ۲ هم سمت چپی ودرخت اسم خود مرد وزن رو نوشته

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 💃🏻Wild girl💃🏻
دیروز

‏✓ آفلاینه ‏✓ معما های جالبی داره ‏✓ خسته نمیشی ‏✗ بعضیاش خیلی ساده اس عالیه فقط مرحله ۱۳۹ رو یکی بگه چجوری نشون بدیم با چی نشون بدیم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر النا
٤ روز پیش

مرحله ی ۲ لطفا

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده