استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Braindom: Brain Games Test

Braindom: Brain Games Test

نسخه۲.۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۲
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۲۴
حجم۱۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده MilGame Studio
‏‏به دنبال بازی‌های فکری، تست‌های مغزی، پازل‌های پیچیده برای بازی و تبدیل شدن به استاد معما هستید؟
‏بیایید و همه آنها را حل کنید و استاد معما بازی‌های IQ شوید.
‏وارد دنیای Braindom شوید : بازی های فکری حیله گر، تست، بازی های معما. این دنیای کرک چیزهای بی اهمیت، بازی های مسابقه، معماها و پازل های مغزی است. بیا و حل کن، همه آنها را له کن.

ویدئو معرفی بازی

‏دریابید که چه کسی این کار را انجام داده است یا قاتل کیست؟ رمز و راز را بشکنید! Braindom یکی از بازی های فکری رایگان است که بیش از 30 میلیون دانلود دارد، محبوب ترین بازی موبایل شستشوی مغزی، معماهای 7 ثانیه ای است.
‏آیا می توانید آن را کرک کنید و ثابت کنید که باهوش ترین هستید؟ این یک بازی آسان با بازی های مغزی و پازل های مغزی است. پاسخ‌های غیرممکن را بیابید تا ذهن خود را تقویت کنید.
‏Braindom: بازی‌های فکری حیله‌آمیز، تست، بازی‌های معمایی دارای کرک‌های بی‌اهمیت و سوالات پیچیده زیادی برای تقویت قدرت مغز شما هستند.
‏صدها مورد وجود دارد معماهای منطقی مانند اینکه چه کسی این کار را به سبک انجام داده است. با حل بازی‌های هوشمند و پاسخ‌های غیرممکن به روشی ذهنی، خود را ثابت کنید.
‏Braindom بهترین بازی‌های IQ است، نوعی تست احمقانه با تست معماهای مختلف. این کار باعث می‌شود که شما به هوش بیاورید و به استاد معما تبدیل شوید.
‏این بازی‌های پازل و بازی‌های فکری جدید عقل سلیم را شکسته و یک تجربه شستشوی مغزی عالی را برای شما به ارمغان می‌آورند. برای این بازی های هوشمند آماده اید؟ این بازی غیرممکن را امتحان کنید و هر سطح را در این بازی معماهای 7 ثانیه ای له کنید.
‏این بازی منحصر به فرد، اصیل و خلاقانه است و نه تنها برای تحت فشار قرار دادن خود با بازی های ذهنی بلکه برای شستشوی مغز طراحی شده است. می توانید از این بازی های رایگان iq برای شستشوی مغزی لذت ببرید. چه تست مغز و بازی‌های فکری جالبی در این بازی آسان!
‏این بازی با چندین بازی فکری، پازل‌های پیچیده، بازی‌های ذهنی، بازی‌های مسابقه، تست احمق، پازل‌های منطقی، معماها و بازی‌های هوشمند جالب طراحی شده است.
‏این بازی رایگان به مغز شما این امکان را می‌دهد تا با بازی‌های فکری هوشمندانه فکر کند و شما را در معماها استاد کند.
‏تجربه شستشوی مغز غیرقابل پیش‌بینی است. این یک بازی آسان ذهنی است.
‏ br>آزمون احمق، تست احمق، تست احمق و تست احمق را با موفقیت پشت سر بگذارید و اثبات کنید که شما استاد معمای این معماهای 7 ثانیه ای هستید.
‏شخصیت ما برایان مایل است شما را صدا کند، کینگ ریدل استاد، کرک چیزهای بی اهمیت و رویال کینگ، پس این بازی های پازل را بازی کنید و خرد کنید.
‏آیا می توانید بهترین بازی های پازل را شکست دهید. تست مغز، پازل های پیچیده و بازی های فکری را انجام دهید! چه برسد به مقداری مغز و شستشوی مغزی! پاسخ‌ها را بیابید، سطوح غیرممکن را بشکنید تا ذهن خود را تقویت کنید.
‏ویژگی‌ها:
‏• بازی‌های بازی فکری بسیار خاص!
‏• خود را با بازی‌های فکری، بازی‌های کلماتی بهبود دهید!
‏ >• بازی های تخیلی و جالب iq!
‏• از پازل های منطقی واقعی برای غلبه بر چالش ها استفاده کنید.
‏• هوش، تخیل و مهارت های منطقی خود را در بازی های پازل آزمایش کنید.
‏• روی جزئیات تمرکز کنید و تقویت کنید قدرت مغزی شما!
‏• راه حلی برای معماهای 7 ثانیه ای بیابید!
‏• بازی های فکری حیله گر و هیجان انگیز
‏• تمرین عالی برای مغز.
‏• بازی آسان برای همه، تست احمقانه، بازی های فکری و معماهای مغزی برای بزرگسالان
‏• قاتل زمان عالی، بازی های هوشمندی برای تجربه شستشوی مغز وجود دارد
‏• بازی های فکری از جمله بازی های کلمه، تست احمق، تست احمق، ترفندهای رنگی و کرک چیزهای بی اهمیت
‏ متوجه خواهید شد که braindom یک بازی آسان و پر از پازل های منطقی است که به عنوان بازی های فکری برای فکر کردن به ذهن شما خطور می کند. Braindom شامل پازل های پیچیده تست مغز است و بهترین بازی های بازی فکری است. این یک نوع بازی های فکری و بازی های iq است که چه کسی است و چه کسی آن را انجام داده است. بهترین معماهای 7 ثانیه‌ای.
‏برای اینکه بدانید چگونه پازل‌های پیچیده تست مغز Braindom را بشکنید، لازم نیست شبیه‌ساز باشید! آماده شوید تا گره‌های این بازی آسان و شستشوی مغزی را باز کنید و از یکی از بهترین بازی‌های تفکر رایگان لذت ببرید.
‏در سطوح پازل‌های چالش برانگیز تست مغز Braindom، بازی‌های فکری در مسیر شما قرار می‌گیرند: حل معما چه کسی دروغ می گوید، چه کسی این کار را انجام داده است، چه کسی حقیقت را می گوید، چه کسی قاتل است، چه کسی خون آشام است، چه کسی پدر است، چه کسی مادر است.
‏این نسخه بسیار خنده دار تست احمق است، تست احمق ، بازی های مسابقه، تست احمقانه، بازی های هوشمند، معماهای 7 ثانیه ای و پازل های مغزی!
‏‏- بهبود عملکرد
‏- رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نیایش
٢ فروردین ١٤٠٣

خیلی خیلی بازی بدیه من تا اخر مرحله رفتم اصلا سخت نبود

میپسندم۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر elaheh
١٢ اسفند ١٤٠٢

‏✓ نیاز داره تا جدید فکر کنی و من تا مرحله اخر رفتم کلا ذهنیتتو باید تغییر بدی تا حلش کنی

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر maedeh
١٤ بهمن ١٤٠٢

‏✓ عالیه عالی مرحله ۲۵۷ چجوریهه؟

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده