خانه برنامه اخبار
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۱۴
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده A Medium Corporation
‏‏به Medium خوش آمدید، جایی که کلمات مهم است. ما در حال ایجاد یک شبکه هستیم که مردم را قادر می سازد تا روی دیگران تاثیر گذار باشند. برای اینکه آنها فکر کنند یا ذهنشان را تغییر دهند. به آنها چیزی آموزش داده یا عاطفی را متصل کنید. از کجا کیفیت این ایده مهم است، نه صلاحیت نویسنده. مکانی که گفتگوها را به جلو می اندازد و کلمات هنوز هم مهم هستند.
‏خواندن
‏ایجاد حساب کاربری متوسط ​​خود، سپس از طریق صفحه شخصی شخصی خود، با توجه به موضوعات، افراد و نشریات که دنبال می کنید، متناسب با منافع شما حرکت می کند. شیرجه رفتن به سری - داستان های تلفن همراه است که می تواند اضافه شده در طول زمان و باز کردن کارت با کارت با شیر انگشت خود.
‏نوشتن
‏شروع به نوشتن پیشنویس خود را در برنامه کنید، و به طور خودکار به پوشه ی پیش نویس های شما در Medium.com همگام سازی می شود. شما همچنین می توانید یک پست منتشر شده از هر نقطه را ویرایش کنید. ویرایشگر ما با استفاده از تمامی قابلیت های وب، از جیب شما آسان است.
‏واکنش
‏یک قسمت خاص را که با شما صحبت می کند را برجسته کنید یا آن را برای اشتراک گذاری قطعه با پیروان خود بکشید. با نوشتن پاسخ خود به هر پست درست از پایین صفحه، به گفتگو بپیوندید.
‏سوالات بازخورد؟ برای دریافت کمک، به https://help.medium.com مراجعه کنید
We’d like to invite you to help shape the future of the app by providing valuable feedback. Come join our Android community here https://www.reddit.com/r/MediumApp/.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟