استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Wikipedia

Wikipedia

ویکی‌پدیا

نسخه۲.۷.۵۰۴۹۰-r-۲۰۲۴-۰۵-۲۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۶
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱,۶۶۱
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده Wikimedia Foundation
‏‏Wikipedia نرم افزار رسمی ویکیپدیا برای آندروید است. ویکی پدیا، دانشنامه ای آزاد حاوی بیش از 32 میلیون مقاله در 280 زبان بصورت کاملا رایگان می باشد که بیش از 500 هزار مقاله آن به زبان فارسی می باشد که شما علاوه بر زبان فارسی ، میتوانید زبان مقالات را نیز در هر لحظه تغییر دهید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه اتصال به اینترنت ضروری می باشد ، البته شما میتوانید صفحاتی را که دوست دارید را ذخیره کرده و بدون نیاز به اینترنت و بصورت آفلاین آنها را در هر زمان و هر مکانی مطالعه کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏برخی از ویژگی های برنامه Wikipedia اندروید :
‏✤ باز کردن مقاله در تب جدید : با فشار دادن و نگه داشتن یک لینک به شما امکان باز کردن آن در یک تب جدید، اجازه می دهد شما مقاله فعلی را که در حال خواندن آن هستید را از دست ندهید.
‏✤ پیش نمایش لینک : ضربه زدن روی لینک یک پیش نمایش از مقاله مرتبط را به شما نشان می دهد ، که اجازه می دهد شما مقاله فعلی را که در حال خواندن آن هستید را از دست ندهید.
‏✤ نمایش تصاویر: تجربه ویکیپدیا مانند قبل و نمایش تصویر زمینه مرتبط و شرح در بالای مقالات
‏✤ گالری عکس: با ضربه زدن بر روی یک تصویر میتوانید آن عکس را وضوح بالا مشاهده کنید، با گزینه های چپ / راست میتوانید تصاویر اضافی را مرور کنید.
‏✤ شرح از ویکیپدیا: در هنگام جستجو، شرح سریع هر جستجو به شما نمابش داده میشود.
‏✤ پیشنهادات مقاله: در پایین هر مقاله میتوانید مقاله های مرتبط با آن را مشاهده کنید.
‏✤ صفحات ذخیره شده: شما میتوانید صفحاتی را که دوست دارید را ذخیره کرده و بدون نیاز به اینترنت و بصورت آفلاین آنها را در هر زمان و هر مکانی مطالعه کنید.
‏✤ پشتیبانی از زبان های گوناگون : شما میتوانید زبان برنامه را تغییر دهید ، یا با تغییر زبان مقاله فعلی یا حتی تغییر زبان جستجوی مورد نظر را در حین جستجو عوض کنید.
‏‏- رفع اشکالات و پیشرفت های عمومی.

نظرات و امتیاز ها

۱,۶۶۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 135498
دیروز

عالی مخصوصا اون داگی استایل وای وای چه جالب میبرد داخل میاورد بیرون فقط اونجا که دختر الت تناسلی شوهرشو میخورد وای منم دلم خواست یشب من و نامزدم داشتیم نگاه میکردیم و انجام هم دادیم وان داگی استایل رو انجام دادیم وای ممنونم از سازندش سازنده کوص داره یا نه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر hcjksn
٢٨ خرداد ١٤٠٣

‏✓ دارای زبان فارسی و ‏✓ بیش از هفتاد زبان ‏✗ از هر چیزی انواع اطلاعات دارد خوبه انواع اطلعات از هرچی و از هرکس بعضی اطلاعات

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Mr.Black_Virus
١٥ خرداد ١٤٠٣

دسترسی کاملا راحت به ویکی‌پدیا

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده