خانه بازی اکشن
کابوس دشمن: رزم آورد

کابوس دشمن: رزم آورد

نبرد آنلاین تک به تک

تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۴۹۱
حجم۱۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده خاطره سازان
‏‏بازی جدید و هیجان آور در سبک بازیهای اکشن و تفنگی از استودیوی خاطره سازان
‏'برای اجرای بازی اتصال به اینترنت لازم است'
‏کابوس دشمن: رزم آورد یک بازی رقابتی و مبتنی بر مهارت است که دارای گرافیک بالا و کنترل های لمسی بصری و نبرد های پر از تحرک و چالش است. سلاح های قدرتمند نظامی را جمع کنید ، ارتش را بسازید و در میدان های جنگ، در دوئل مقابل بازیکنان واقعی به جنگ بروید و دوستان و رقیبانتان را بصورت آنلاین به چالش بکشید. با ورود به این عرصه دوئل سرگرم کننده تبدیل به بهترین قهرمان شوید.
‏ساخت ارتشی نیرومند
‏سربازان پیاده نظام ، تک تیراندازها ، روبات ها ، هلیکوپترها ، تانک ها و موارد دیگر را برای ایجاد ارتش غیرقابل کنترل استخدام کنید. سربازان خود را در گرماگرم نبرد مستقر کنید تا رقبا را از بین ببرید. نیروهای دشمن را یک به یک از بین ببرید یا یک نیرو را برای مقابله با آنها مستقر کنید - این یک منطقه جنگی است و انتخاب شماست.
‏جمع آوری اسلحه های قدرتمند
‏با جمع آوری زرادخانه کامل سلاح ها، اعم از کمری و دورزن، مسلسل های سنگین و سبک، شاتگان و موشک اندازهای های ضد تانک. استاد استفاده از هر نوع سلاح شوید و به یک تیرانداز افسانه ای در مناطق جنگ تبدیل شوید.
‏‏رزمیار جدید
‏رفع اشکال
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟