استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
مدافع (نبرد پارسه)

مدافع (نبرد پارسه)

دیوها را نابود کنید

نصب در حال دریافت
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۸/۲۱
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۷۷
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده خاطره سازان
‏‏تم بهاری اضافه شد. (این تم همزمان با عید نوروز فعال می شود)
‏ در روزگار قدیم پادشاهی کبیر در سرزمین پارس فرمانروایی می کرد. در مجاورت سرزمین پارس سرزمین دیوان قرار داشت که همواره سرزمین پارس را مورد هجوم و غارت قرار می دادند. پادشاه کبیر در نبردی با دیوان آنها را شکست داده و آنها را به سرزمینی مخفی در پارسه تبعید می کند و شر دیوان را از سر مردمانش کم می کند. دیو ها سوگند خوردند که تا ابد انتقام این شکست و خواری را خواهند گرفت. سالها گذشت و دیوان دروازه ای برای عبور یافتند و با قدرت جادو توانستند پس از عبور از دروازه ظاهری انسانی یابند. حال این دروازه باز شده است، اما اینبار میبایست در آنسوی دروازه و قبل از تغییر شکل دیوان به جنگ با آنها رفت و آنها را قبل از عبور از دروازه شکست داد.
‏ اکنون نیاز به قهرمانی است که از دروازه عبور کرده و مانع عبور دیوان از دروازه شود.
‏ مدافع(نبرد پارسه) یک بازی تیراندازی در سبک Shoot them up است. سعی کردیم بازی از کیفیت گرافیکی بالایی برخوردار باشد. اسلحه ها و تجهیزات کمکی متنوعی در بازی طراحی شده است که استفاده از آنها در مقابل خیل عظیم دشمنان می تواند تجربه یک بازی جذاب و با کیفیت را برای شما به ارمغان آورد و تا مدت ها شما را درگیر خود کند.
‏ ویژگی ها:
‏ گرافیک 3 بعدی جذاب و قابل تنظیم برای گوشیهای مختلف
‏ گیم پلی روان، سرعتی، جذاب و هیجان انگیز
‏ اسلحه ها و تجهیزات کمکی متنوع و جذاب
‏ دشمنان متنوع
‏ رابط کاربری زیبا و ساده
‏ جلوه های صوتی و تصویری بسیار زیبا
‏ رقابت با دیگر بازیکنان در جدول امتیازات
‏ کلمات مرتبط:
‏ اکشن، جنگی، نبرد، سرباز، اسلحه، تفنگی، تیراندازی، مبارزه ای، اول شخص، گرافیک، سه بعدی، رقابتی، هیجان انگیز، بکش بکش، تیربار،
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏رفع اشکال

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده