استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Transport Car Parking

Police Transport Car Parking

نسخه۵.۷۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۶
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۶
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Purple Pillow Games
‏‏آیا در مورد بازی‌های شبیه‌سازی کامیون 2021 و رانندگی با کامیون حمل‌ونقل پلیس ایالات متحده با حمل دوچرخه در گشت‌زنی پلیس ملی با سیم کارت پارکینگ خودرو، از کامیون حمل‌ونقل خودرو چند سطحی پلیس ایالات متحده 2021 هیجان‌زده هستید توقف مناسب برای شما است بازی‌های رانندگی ماشین پلیس همراه با موسیقی همه ویژگی‌هایی را دارند که در شبیه‌ساز پارک ماشین پلیس جستجو می‌کنید و می‌توانید مهارت‌های رانندگی خود را آزمایش کنید. برای رتبه بندی راننده برتر در بازی کامیون تریلر چند سطحی با موسیقی در چالش حمل و نقل، به مهارت های رانندگی بالایی نیاز دارید و ماموریت های حمل و نقل ملی پلیس را در بازی های پارکینگ پلیس ما همراه با موسیقی خواهید داشت.

ویدئو معرفی برنامه

‏این شبیه سازی گشت خودرو پلیس ملی ایالات متحده است. با بازی کامیون حمل و نقل باربری چند سطحی پلیس. ماموریت‌های حمل و نقل سگ پلیس را در بازی‌های رانندگی پلیس 2021 کامل کنید و شبیه‌ساز راننده کامیون تحویل پلیس آبی ایالات متحده را بازی کنید که در آن تجربه کامیون حمل‌ونقل ماشین لیموزین و پارکینگ ماشین چند طبقه را برای بازی کامیون حمل و نقل می‌دهد
‏پترول پلیس ملی ایالات متحده شبیه سازی حمل و نقل
‏شبیه ساز کامیون در میان بازی های کامیون شاهکاری در بین بهترین بازی های حمل و نقل 2021 است. کامیون حمل و نقل سگ پلیس شما را با رانندگی در میدان پارکینگ ماشین و کامیون حمل و نقل ماشین لیموزین شگفت زده می کند. اتومبیل های پلیس، لیموزین پلیس و اتومبیل های اسپورت را از یک مقصد به مقصد دیگر در بازی رانندگی وسایل نقلیه سنگین با گشت ملی پلیس ما حمل کنید. در میان حمل و نقل سگ پلیس به حمل و نقل پلیس 2021 بپرید و از تجربه رانندگی کامیون باری با طعم شبیه ساز پارکینگ ماشین پلیس 2021 با بازی پارکینگ پلیس ما لذت ببرید. این بازی های حمل و نقل ماشین لیموزین پلیس با موسیقی به شما این امکان را می دهد که حالت های دلخواه خود را انتخاب کنید و از ترنس هواپیمای پلیس لذت ببرید. ماشین‌های پلیس و سگ‌های پلیس را روی تریلرهای طولانی بار کنید و به موقع آنها را به مقصد برسانید تا بتوانید به شما کامیون‌دار دیوانه خطاب کنید.
‏حالت‌های 2021 کامیون حمل‌ونقل خودرو چند سطحی پلیس ایالات متحده
‏ 🚓 ماشین های ورزشی حمل و نقل در چالش حمل و نقل
‏🚓 کامیون حمل و نقل و هواپیمای پلیس ملی حمل و نقل
‏🚓 حمل و نقل لیموزین پلیس ملی
‏🚓 شبیه سازی راننده کامیون در بین سیم کارت پارکینگ چند سطحی بنزینی پلیس پلیس
‏🚓 سگ پلیس و حمل و نقل حیوانات
‏شبیه‌ساز پارکینگ چند سطحی و پارکینگ چند طبقه وسایل نقلیه به کامیون حمل و نقل پلیس ایالات متحده و آنها را مانند پارکینگ چند طبقه در شبیه سازی کامیون آمریکایی 2021 پارک کنید. کامیون حمل و نقل سگ پلیس بارگیری شده را به سمت هلی کوپتر در بهترین بازی های حمل و نقل 2021 برانید. لیموزین پلیس را در هواپیما در حالت حمل و نقل با هواپیمای پلیس ملی بارگیری کنید. در میان بازی کامیون حمل و نقل ماشین لیمو، هواپیمای باری پلیس را به شهر دیگر پرواز دهید. خودروهای حمل و نقل پلیس را از هواپیمای باری پلیس تخلیه کنید. شبیه‌ساز پارکینگ چند سطحی یک چالش حمل‌ونقل است که به شما این امکان را می‌دهد تا وسایل نقلیه پلیس آبی رنگ را به مقصد در سراسر شهر رها کنید تا در بازی‌های پارکینگ پلیس ایالات متحده با موسیقی به راننده کامیون دیوانه تبدیل شوید.
‏در Big کامیون‌های سنگین رانندگی خواهید کرد. کامیون حمل و نقل 2021، مهارت های کامل حمل و نقل هواپیمای پلیس واقعی در سراسر بازی های تریلر کروز. بهترین چالش حمل و نقل را در بازی های حمل و نقل 2021 یا شبیه ساز راننده کامیون تحویل ایالات متحده بازی کنید و به عنوان راننده ماهر حمل و نقل در شبیه سازی راننده کامیون انجام دهید زیرا این بازی وسایل نقلیه سنگین با موسیقی به دلیل حالت های منحصر به فرد آن بسیار متفاوت است. بازی‌های رانندگی ماشین پلیس 2021 در مورد شانس تبدیل شدن به راننده کامیون سنگین در بازی کامیون حمل و نقل ماشین ملی چند سطحی ایالات متحده با موسیقی در بین بازی پارکینگ است.
‏ویژگی های کامیون حمل و نقل چند سطحی پلیس ایالات متحده
‏2021
‏👉 پلیس ایالات متحده رانندگی کامیون حمل و نقل در حمل و نقل خودروی چند سطحی
‏👉 شبیه ساز پارکینگ خودرو پلیس 2021 با چالش حمل و نقل
‏👉 تجربه رانندگی آفلاین کامیون باری
‏👉 سگ پلیس در بین حمل و نقل خودرو
‏👉 رانندگی ماشین دیوانه در چالش حمل و نقل
‏ 👉 ناقل هواپیمای پلیس واقعی با گرافیک HD
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۸۹۰۹۱۸
١٦ مرداد ١٤٠١

عالی

میپسندم۲۳ نمیپسندم۵
عکس کاربر علی اصغر
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٠

میپسندم۱۹ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده