استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
mLite - GPS Location Tracker

mLite - GPS Location Tracker

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۶
حجم۴۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Ipl Group PTY
‏‏تمام اعضای خانواده خود را روی نقشه ردیابی کنید! ردیاب موقعیت مکانی mLite یک برنامه کنترل خانواده است که به شما امکان می دهد با خانواده و فرزندان خود ارتباط برقرار کنید.
‏Family locator - GPS tracker به شما این امکان را می دهد:

ویدئو معرفی برنامه

‏➡️ به راحتی می توانید موقعیت مکانی GPS را در زمان واقعی بررسی کنید. هر یک از اعضای خانواده هر بار که چنین ضرورتی پیش می آید. این ردیاب تلفن همراه به شما امکان می دهد تلفن من را بیابید و مکان خانواده را ایمن کنید
‏➡️ هنگام خروج خانواده یا رسیدن به مکان، هشدار دریافت کنید. برنامه موقعیت مکانی خانواده mLite به شما امکان می دهد مناطق امنیتی مکان مجازی (Geofencing) را روی نقشه ایجاد کنید و هنگام ورود یا خروج از منطقه به شما اعلان را نشان می دهد. Mlite مکان زنده را اغلب به اشتراک می گذارد. مطمئناً دانستن اینکه فرزندتان مستقیماً بعد از مدرسه به تمرین می‌رود، به شما کمک می‌کند تا مقداری اعصاب را حفظ کنید!
‏➡️ با استفاده از میکروفون موجود در تلفن ردیابی شده به محیط اطراف فرزندان خود گوش دهید. ضبط‌کننده میکروفون همه آهنگ‌های موجود در برنامه را ذخیره می‌کند.
‏➡️از تاریخچه مکان اعضای خانواده خود در طول روز مطلع شوید. تاریخچه موقعیت مکانی را ذخیره کنید و به آنها نزدیکتر باشید. موقعیت مکانی خود را با سایر اعضای خانواده به اشتراک بگذارید
‏➡️برای موارد اضطراری دکمه زنگ هشدار را به تلفن اعضای خانواده خود اضافه کنید. تنها با زدن یک دکمه بر روی تلفن آنها، می توانید مطلع شوید که وضعیت نیاز به توجه فوری شما دارد. ردیاب تلفن جی پی اس موقعیت دقیق تلفن خانواده ردیابی شده را فوراً به شما نشان می دهد. سریع تماس بگیرید تا به عزیزانتان کمک کنید.
‏➡️نظارت بر لیست مخاطبین یک ویژگی والدین است که با هدف کمک به والدین ایجاد شده است تا بدانند فرزندانشان با چه کسانی ارتباط برقرار می کنند و توجه بیشتر به کسانی که شخصاً آنها را نمی شناسند، داشته باشند.
‏➡️ لیست برنامه های نصب شده روی تلفن ردیابی شده را مشاهده کنید* . بازی‌هایی را که بچه‌هایتان انجام می‌دهند و برنامه‌هایی که استفاده می‌کنند بررسی کنید. مطمئن شوید که محتوای خطرناک یا ممنوعه ای وجود ندارد.
‏* اگر تلفن ردیابی شده مانند iPhone باشد، ویژگی های علامت گذاری شده با * در دسترس نخواهد بود.
‏قیمت ها
‏- خانواده من را پیدا کنید - برنامه ردیابی GPS پیشنهاد می کند یک بسته خانوادگی: اشتراک والدین بگیرید و همه اعضای خانواده خود را بدون هزینه اضافی تحت نظر بگیرید
‏نصب
‏1) برنامه mLite را روی تلفن خود نصب کنید؛
‏2) یک حساب به عنوان والدین ثبت کنید
‏3 ) mLite را در تلفن کودک خود دانلود کنید
‏4) دکمه «کودک» را در گوشه سمت چپ بالای صفحه انتخاب کنید
‏5) به اشتراک گذاری مکان و مخاطبین اجازه دهید
‏6) دستگاه ها را با اشتراک گذاری کد qr یا پیوند خانواده از دستگاه والد
‏☑️ برنامه GPS-ردیاب Find My Family از هر دو گوشی iOS و Android پشتیبانی می کند. فرقی نمی کند اندروید داشته باشید و اعضای خانواده تان آیفون داشته باشند. می‌توانید ردیاب را تنظیم کنید و هر دو دستگاه را به راحتی متصل کنید، Android به Android، Android به iPhone و iPhone به Android.
‏وقتی کودک می‌گوید 'I can not find my iphone' را می‌بینید، می‌توانید آخرین مکان آنلاین را بررسی کنید و آن را پیدا کنید. به راحتی، mLite را می توان به عنوان یک ردیاب تلفن گم شده استفاده کرد.
‏Find My familly - برنامه ردیاب موقعیت مکانی gps فقط برای ایمنی خانواده من و کنترل والدین در نظر گرفته شده است. برنامه را نمی توان بدون اطلاع فرزندتان روی تلفن همراه نصب کرد، استفاده از آن تنها با رضایت صریح کودک در دسترس است. داده‌های شخصی مطابق با قوانین و سیاست‌های GDPR ذخیره می‌شوند.
‏همچنین می‌توانید از ردیاب جغرافیایی به‌عنوان ابزار یافتن دوستان من استفاده کنید، نیازی به استفاده از ردیاب شماره و ابزار مکان نیست، فقط دستگاه را به‌عنوان والدین-فرزند پیوند دهید. . بدون ردیاب se، فقط برنامه را دانلود کرده و نگه دارید، ردیاب Mlite - آزادی و ایمنی ترکیب شده است.
‏این برنامه مجوزهای زیر را می خواهد:
‏– دسترسی به دوربین و عکس – برای اسکن کد QR در دستگاه کودک برای پیوند دادن دستگاه ;
‏– دسترسی به مخاطبین - برای پر کردن دفترچه تلفن.
‏– دسترسی به داده‌های مکان
‏در صورت وجود سؤال، از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید support@mliteapp.com
‏خط مشی رازداری: https://mliteapp.com/privacy.html
‏اطلاعات حقوقی: https://mliteapp.com/eula/gpa/en/eula.html

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شیدا موسوی
٩ اردیبهشت ١٤٠١

من هیچی نفمیدم میشه توضیح دهید

۱ ۰
محمدرحمانی
٨ مرداد ١٤٠٠

هنوز کار نکردم

۲ ۱
...🌵
١٤ مرداد ١٣٩٨

من یک برنامه میخواستم که بشه راحت شماره روردیابی کرد

۵ ۱

برنامه‌های مرتبط