خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۹۴
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ndemic Creations
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک و جنگی هستید، احتمالا سازندگان بازی استراتژیکی پلیگ با بیش از 68 میلیون بازیکن را می‌‌شناسید؛ آنها حالا دست به کار شده و یک عنوان جذاب دیگر را روانه بازار اندروید کرده‌اند.
‏ در موقعیت کنونی جنگ پایان یافته است اما همه ما می‌دانیم که این گفته معنی ندارد. برای ایجاد ثبات در کشور ، شما باید اولویت های نظامی و غیرنظامی را متعادل کنید تا قلب و ذهن مردم را به دست آورید ، در عین حال باید بتوانید جلوی قدرت گرفتن شورشیان را نیز بگیرید!
‏ این بازی یک چالش استراتژیک کاملا جذاب را به کاربر ارائه می‌کند. پیچیدگی‌ها و جزئیات بازی الهام گرفته از تجربیات واقعی جنگ ضد شورش در دنیای مدرن است.
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ - وظیفه آرام کردن شورش‌ها در هفت منطقه مختلف به عهده شماست.
‏ - بازنمایی ابتکاری تاکتیک‌های مقابله با شورشیان
‏ - ابتکار عمل واقع‌گرایانه‌ای را برای توانمندسازی دولت محلی به دست بگیرید.
‏ - طراحی یک دنیای مجازی کاملا دقیق ، بسیار واقع‌گرایانه و مبتنی بر تحقیقات گسترده
‏ - هوش مصنوعی استراتژیک و سطح بالا
‏ - الگوریتم پیچیده‌ی روایت‌محور بازی براساس تصمیمات شما شکل می‌گیرد.
‏ - هشت فرماندار خاص با توانایی‌های کاملا متفاوت
‏ - سیستم جامع راهنما و آموزش در بازی
‏ - قابلیت ذخیره و از سرگیری بازی
‏ - بی‌نیاز از اتصال به اینترنت
‏ توجه داشته باشید که اگرچه ربل یک بازی تخیلی است ،اما این بازی به موضوعات مهم دنیای واقعی می پردازد و سازندگان بازی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا با حساسیت جزئیات را طراحی کنند. برای ساخت این بازی به طور گسترده تحقیق شده و بازی با همکاری سیاستمداران برجسته ، بازرگانان، روزنامه نگاران، موسسات خیریه بین‌المللی ، کارشناسان و دولت‌مردان توسعه یافته است.
‏ این بازی به زبان‌های فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، ایتالیایی ، کره‌ای ، ژاپنی ، چینی و روسی بومی سازی شده است.
‏‏Mod Campagin Mod: آماده باش تا عملیات های بزرگ را در چندین منطقه انجام دهد تا صلح را به تمام کشور به ارمغان بیاورد. تاکتیک های منحصر به فرد و منابع را در دنیای سمج و با تمام برنامه های جدید بر اساس چالش های استراتژیک متفاوت غلبه می کند.

‏شورشی ها و تاکتیک های قدرتمند و نیرومند یاد میگیرن که تو رو به مبارزه دعوت کنن با تاکتیک های جدیدت باهاشون بجنگ

‏1.6.1 شورشی ها در حال فرار کردن
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟