استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
State.io — Conquer the World

State.io — Conquer the World

تسخیر جهان

نسخه۱.۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۸
تعداد دانلود۵۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶,۷۱۷
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Elyland
‏‏جدیدترین بازی استراتژی ما را امتحان کنید و همه کشورهای جهان را به تصرف خود درآورید. فرماندهی سپاه را به دست بگیرید و از این بازی لذت ببرید. با تجربه این بازی مغز خود را به کار بگیرید و با نیروی ذهن خود کشورگشایی کنید، برخلاف بازی کلش اف کلنز در اینجا خبری از ساخت و ساز نیست و همه چیز برمبنای سیاست و رقابت های همزمان بنا شده است، می توانید هم اکنون این بازی استراتژی اندروید را از مایکت دانلود کنید.

ویدئو معرفی بازی

گیمپلی

‏ این عنوان جذاب منطق و قدرت تصمیم گیری شما را به طور کامل تحت تاثیر قرار می دهد. با حل مسائل پیچیده و پازل های سخت راه شکست دشمنان خود را پیدا کنید و با اتخاذ استراتژی های مناسب در جنگ ها پیروز شوید، در این بازی شما به شکل ریل تایم باید با سایر کاربران رقابت کنید و شهرهای تحت سلطه خود را در نقشه افزایش دهید.
شما میتوانید فعالیت های مختلفی در حین بازی انجام دهید و برج های مخالفان را به تصرف خود در بیاورید، اما مراقب باشید که هر واکنشی پیامدهای خاصی دارد و شما باید تاوان فعالیت هایی که انجام داده اید را بدهید، این بازی رقابت ذهن های آماده است، اگر نمی توانید یک فرمانده شجاع باشید، اینجا مناسب شما نیست.

اتحاد استراتژیک برای کنترل سرزمین ها

با ارتش خود به سراغ تیم های دیگر بروید و هم پیمان هایی استراتژیک پیدا کنید، شما میتوانید مخالفان خود را گول بزنید و آن ها را زیر پرچم خود بگیرید، لشکر تان را برای پیروزی در این بازی حماسی هدایت کنید، اینجا خبری از خونریزی های قرون وسطی نیست.
‏ شما همچنین می توانید این بازی را بدون نیاز به اینترنت نیز انجام دهید اما برای تجربه هیجان انگیز تر به شما پیشنهاد می کنیم به اینترنت وصل شده و با رقبایی از سراسر جهان مبارزه کنید.
‏‏برنامه ما برای بازی سریعتر و راحت تر شده است.
‏از اینکه همراه ما هستید متشکریم!
‏از بازی لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۶,۷۱۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر alivebucks05
١٤ ساعت پیش

‏✗ عدم تنوع

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر siavash
٣ روز پیش

‏✓ اتذا ‏✗ دما تتاق

میپسندم۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر BTS
٦ روز پیش

سلام روز بخیر وقتی کشور من داره از دست میره احساس میکنم داره شبیه زندگی خودم میشه

میپسندم۱۴ نمیپسندم۲۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

این بازی‌ها را از دست ندهید

سرزمینت رو گسترش بده

حیفه این بازی رو گوشیت نباشه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده