خانه بازی استراتژی
World Conqueror 3  - WW2  Strategy game

World Conqueror 3 - WW2 Strategy game

استراتژیک فاتح جهان

تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱,۶۲۸
حجم۹۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده EasyTech
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏World Conqueror 3 نسخه دیگری از سری بازیهای فاتح جهان برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط کمپانی چینی EasyTech منتشر شده ودر دسترس کاربران قرار گرفته است. در این بازی شما بار دیگر باید نیروهای خود را در میادین نبرد رهبری کرده و آنها را در نبرد با دشمن به پیروزی برسانید. در طول بازی میتوانید ژنرالهای زبده ای را به خدمت گرفته و فرماندهی واحدهای مختلف را به آنها بسپارید. سناریوهای گوناگونی در بازی تعریف شده اند که باید با سربلندی از هر کدام از آنها بیرون آمده و در نهایت همانند عنوان بازی به فاتح دنیا تبدیل شوید. بیش از 30 کمپین تاریخی در کنار 150 ماموریت نظامی پتانسیل این را دارند که شما را برای مدتها بخود سرگرم نموده و لحظات جذابی را برایتان رقم بزنند.
‏ویژگیهای بازی World Conqueror 3:
‏▣ گیم پلیreal time: تجربه جنگ جهانی 2، جنگ سرد و نبرد مدرن
‏▣ حضور 50 کشور و 200 ژنرال معروف در جنگها
‏▣ وجود 148 واحد نظامی مختلف
‏▣ وجود 12 نوع تکنولوژی نظامی مختلف
‏▣ وجود 11 دستاورد گوناگون
‏▣ حالت Auto battle برای فرماندهی خودکار نیروها
‏▣ امکان زوم بر روی نقشه
‏▣ ساگاری با پلتفرم x86
Fix issues.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟