خانه برنامه ابزارهای کاربردی
HD Screen Mirroring - Mirror Screen To TV

HD Screen Mirroring - Mirror Screen To TV

تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۶۳
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Nimetumapps Studio
‏‏HD Screen Mirroring یکی از قدرتمندترین برنامه ها برای فرستادن فیلم ها و صداها و انواع رسانه ها به صورت همزمان و با کیفیت بالا است.
‏ HD Screen Mirroring ابزاری است که به شما اجازه می دهد تا هرچیزی که روی صفحه گوشیتان است را روی تلویزیون بیاندازید و با کیفیت بالا تماشا کنید. شما به راحتی می توانید بازی ها، عکس ها، ویدیوها و دیگر برنامه ها را روی صفحه بزرگ تلویزیون انداخته و ببینید.
‏ برای اینکه اتصال بین آنها موفق آمیز باشد باید برنامه Mirror Cast را روی تبلت، گوشی و تلویزیون خود داشته و باز کنید.
‏ اگر از گشتن برای یک برنامه خوب و انتقال صفحه گوشی به تلویزیون خسته شده اید، این برنامه بهترین برنامه ی میرور کردن است.
‏ Wireless Screen Mirroring یکی از بهترین برنامه های انداختن صفحه روی تلویزیون برای کاربران اندرویدی است که به شما این امکان را میدهد که به راحتی وصل شده و رایگان از آن استفاده کنید. همچنین این برنامه Mirror Cast از داده ها و فایل های شما محافظت کرده و امنیت را برایتان فراهم می کند.
‏ با این برنامه بدون هیچ محدودیتی می توانید هر چیزی که میخواهید را روی تلویزیون خود داشته و منتقل کنید.
‏ Wireless Screen Mirroring برای انتقال عکس، فیلم و دسترسی به برنامه و تماشای آنها از تلویزیون بسیار کارآمد و مفید است. به راحتی می توانید به صورت بی سیم به تلویزیون متصل شده، سریال ها و برنامه های تلویزیونی را دانلود کرده و روی تلویزیون پخش کنید.
‏ وقتی که از سفر آمده و می خواهید عکس های مسافرت تان را ببینید و یا بازی کنید؛ این برنامه می تواند برایتان مفید باشد.
‏ اگر به دنبال انتقال تصویر از کابل HDMI هستید، این برنامه بهتر از اتصال با کابل است.
‏ اگر چشمانتان از نگاه کردن به صفحه کوچک گوشی خسته شده است، از طریق Wireless Screen Mirroring تجربه متفاوت و عالی خواهید داشت.
‏ برای اتصال 3 مرحله زیر را دنبال کنید:
‏ 1- تلویزیون و گوشی به یک شبکه وای فای متصل شوند.
‏ 2- Miracast Display باید در تلویزیون فعال باشد.
‏ 3- مطمئن شوید که گزینه نمایش به صورت بی سیم فعال باشد؛ سپس روی دکمه انتخاب کلیک کرده و تلویزیونتان را انتخاب کنید.
‏ لذت ببرید!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟