استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴۹
حجم۲۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Nordeus
‏‏آرنا شما را می خواند، قهرمانان! عرشه نهایی مینیون‌ها و طلسم‌ها را بسازید و در این بازی حماسی پی‌وی‌پی بی‌درنگ بر راه شکوه خود مسلط شوید.
‏عرشه قهرمانی جهان را به وسیله میدان تسخیر کنید و تا آنجا که ممکن است در برابر قهرمانان دیگر تخریب کنید! ارتش غیرقابل توقف مینیون ها را جمع آوری و ارتقا دهید و استراتژی خود را با مجموعه ای عالی از اسپل ها کامل کنید. فکر می کنید می توانید به صدر جدول امتیازات جهانی برسید؟ شما باید آن را ثابت کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏*ارتش خود را بسازید*
‏نبرد کنید: بیش از 50 مینیون در انتظار باز شدن هستند! از جانوران وحشی گرفته تا جادوگران حیله گر، آنهایی را انتخاب کنید که با سبک تخریب شما مطابقت دارند!
‏*ایجاد ترکیبات مرگبار*
‏مغز بر روی عضلات! مینیون های خود را با جادوهای قدرتمند در یک استراتژی مرگبار ترکیب کنید: یک عرشه عجله بسازید، برای یک بازی طولانی بازی کنید یا یک طرح نبرد کاملا منحصر به فرد ارائه دهید. هر آنچه را که انتخاب می کنید، چشم خود را روی عرشه حریف نگه دارید و مطمئن شوید که شمارنده کاملی دارید.
‏*حالت های شگفت انگیز را کاوش کنید*
‏نقشه قهرمانی جهان بسیار گسترده است و شامل بسیاری از حالت های بازی هیجان انگیز برای استاد است. از یادگیری همه چیز در مورد الدونیا و قهرمانان قهرمان در کمپین گرفته تا تقویت مینیون های خود در فصول سرگرم کننده و رقابتی در برج صعود، همیشه مکانی در سفر خود خواهید داشت که ارزش بازدید داشته باشد.
‏*POWER UP مینیون های شما*
‏برنده همه چیز را می گیرد! قهرمانان دیگر را در دوئل های جادویی شکست دهید تا منابعی را بدست آورید که می توانید از آنها برای ارتقاء عرشه خود به حداکثر قدرت استفاده کنید! تمام هیروها، مینیون ها و اسپل ها را ارتقا دهید و به یک نیروی غیرقابل توقف تبدیل شوید.
‏*بازیکنان دیگر را له کنید*
‏نامی برای خود در آرنا بسازید: نبرد در زمان واقعی با سایر بازیکنانی که تنها هدفشان از بین بردن پورتال شماست. اجازه نخواهید داد که این اتفاق بیفتد، نه؟
‏*اسمش هیولا BOSSES*
‏اینجا متوقف نشوید! در رویدادهای EPIC BOSS RAID UP AGAINST BRUTAL PVE BOSSES بروید و جوایز عالی را تهیه کنید. قبل از پریدن به GUILD EVENTS، حالت SOLO را فتح کنید، جایی که تنها شانس بقا کار گروهی است. قوی‌تر از همیشه به PvP باز می‌گردید!
‏*رویدادهای حماسی را تسخیر کنید*
‏همیشه چیزی در جهان قهرمان وجود دارد! حالت‌های نبرد کاملاً جدید PVP و PVE مرتباً وارد می‌شوند، که هرکدام دارای پیچش منحصربه‌فردی هستند!
‏*قهرمان باشید*
‏به انجمن جهانی قهرمانان ما بپیوندید و نکات و استراتژی‌ها را با بهترین آنها عوض کنید!< br>
‏شرایط خدمات: https://nordeus.com/terms-of-service/
With our latest version, we’re smashing some small bugs and making some optimizations and improvements to ensure things are running smoothly across Eldonia.
Time to deal some more destruction in battle, Heroes! Let’s play!
The Heroic - Magic Duel Team

نظرات و امتیاز ها

۴۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهرسام
١ فروردین ١٤٠٣

بازی چرتی اگه بالا نمیاد حذفش کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر mani
١٣ تیر ١٤٠٢

‏✗ بالا نمیاد نصب نکنید

میپسندم۲۴ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر Amir _R.N.M.W
٩ اردیبهشت ١٤٠٢

بازیه بدی نیست

میپسندم۱۸ نمیپسندم۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده