استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
American Cargo City Driving 3D

American Cargo City Driving 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۱
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده NYC Gaming Studio
‏‏به بازی جدید American City Cargo Driving 2022 خوش آمدید. به احتمال زیاد عاشق بازی های کامیون هستید و باید به یک حمل و نقل تبدیل شوید از این کامیون لوکس بزرگ کامیون سنگین 2022 بهترین بازی رایگان سیستم تست کامیون برای شما است. در این سه بعدی حمل بار با کامیون بزرگ ایالات متحده، شما مانند یک حمل و نقل سنگین بازی های حمل و نقل، در ماجراجویی تجربه رانندگی شهری شرکت خواهید کرد. آیا باید بدانید که رانندگی با 18 ویلر چه حسی دارد؟ تریلر سنگین بزرگراه های اروپا یک تجربه حمل و نقل واقعی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مناطق خیره کننده را بررسی کنید.
‏نحوه رانندگی محموله های بزرگ یورو را بیابید: بازی های تریلر ون 2022 با دقت در خیابان های کوهستانی و چرخاندن چرخ ها در قلمروی ناخوشایند برای حمل بار در حمل و نقل سنگین راننده روسی. نحوه رانندگی بارهای شهری آمریکایی را به صورت سه بعدی بیابید و یک حمل و نقل وسیله نقلیه مدرن باشید. پشت چرخ های هدایت کننده بازی های رانندگی جدید تخلیه کننده شگفت انگیز 2020 قرار بگیرید و کامیون گل جدید 2022 را از میان گل و لای، باتلاق، خیابان ناهموار در سراسر دره رانندگی کنید. به عنوان ناقل زمین ناهموار، وظیفه شما ارسال کالاهایی از جمله کنده درخت، طبل نفت، خطوط توسعه و جعبه های مواد غذایی است. بازی‌های باربری جدید 2022 با کامیون گل را در خیابان‌های کوهستانی ناهموار از میان گل و لای، غرق‌کردن برانید و سعی کنید برای انتقال کالاها بر اساس زمان‌بندی متوقف نشوید.
‏بازی‌های جدید رانندگی کامیون 2022 اینجاست که در آن یک بوژی کوهستانی را برانید و محموله را به ایستگاه‌های شیب‌دار مختلف در کوه منتقل کنید. راندن بار شهری 2022 hgv در کوه ها در خیابان های شگفت انگیز برای نوپاها هیجان انگیز خواهد بود. ابتدا باید در شهر در خیابان های تاریک تمیز تلاش کنید. پس از آن فرصتی خواهید داشت که American Beast unloader: Truck Driving Games 3D را در جاده ها برانید. این بازی برتر 2022 مخصوصاً برای آن دسته از بازیکنانی ساخته شده است که دوست دارند وسیله نقلیه را در کوهستان رانندگی کنند و باید بفهمند که چگونه با تخلیه بار آمریکایی رانندگی کنند. سیستم تست بوژی سنگین وزن 2022 در کنار دریا در کوه خطرناک است.
‏در این بازی کامیونی رایگان 2022 به یک حمل‌ونقل سنگین تبدیل شوید، توانایی‌های خود را در رانندگی آزمایش کنید و از ترافیک دور بمانید. به مسئولیت‌های خود ادامه دهید! کامیون‌تان را که توانایی‌های خود را ترک می‌کند، تحت نظارت جدی قرار دهید، یک مسابقه‌دهنده ترافیک باشید، می‌توانید با کامیون زمین‌های ناهموار بدلکاری انجام دهید، اما به وضوح این روشی نیست که رانندگان با علم فیزیکی واقعاً معقول در خیابان و خاک می‌لغزند، بلغزند و می‌لغزند. منظره زمین ناهموار خطرناک برای آزمایش عزم شما، انواع کامیون با جزئیات مختلف که مطابق با نیازهای شما ساخته شده اند، وسایل نقلیه ای مانند کشتی حمل و نقل بزرگ نفت خام، کامیون حمل بار، 18 چرخ آمریکایی. سیم کارت تحویل کمپرسی هندی را بازی کنید و نشان دهید که هیچ کس جز شما نمی‌تواند در بازی‌های خیابانی ناهموار با کامیون بالا رفتن از شیب رانندگی کند.
‏American City Cargo Driving 3D:
‏🚚 مارک‌های خیره‌کننده کامیون اروپایی (کامیون‌های پیشرفته)
‏ br>🚚 داخل معقول
‏🚚 ایالات متحده آمریکا، کانادا و مکزیک
‏🚚 مناطق مختلف محیطی: صحرا، برف، کوه، شهر
‏🚚 گیربکس دستی با H-Shifter و گریپ
‏🚚 بزرگراههای Thruway
‏🚚 در سراسر اروپا رانندگی کنید
‏🚚 بارهای تریلر برای ارسال
‏🚚 حالت چند نفره و حالت حرفه ای

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده