استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Modern Taxi Car Glory Driving

Modern Taxi Car Glory Driving

نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۰۹
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده NYC Gaming Studio
‏‏🚕تاکسی شهر مدرن: بازی‌های رانندگی جدید نیویورک 2021
‏----------------------------------- -------------- --- آیا ادین باید طناب اوبر دیوانه مدرن داشته باشد؟ آیا در سال 2021 پرطرفدار است؟ بله، این یک فرصت عالی برای شروع یک سفر مجازی دیوانه با یک کابین بهتر با انتخاب وسیله نقلیه شماره 1 از این شماره شگفت انگیز است. یک فعالیت واقعی مدرن Uber: خدمات تاکسی آمریکا 2021 یک تصمیم نادر شانسی است. با در نظر گرفتن تمام اصول بازخرید تست حمل و نقل، یک هک زرد بگیرید. سرگرمی های حمل و نقل توجه زیادی را به خود جلب می کند.
‏🚕 اکنون قول می دهیم بهترین مناطق ماشین را از سایر مسابقات مسابقه ای موجود در فروشگاه متمایز کنیم. ما انرژی زیادی صرف کرده ایم تا بهترین تعاملی را به شما ارائه دهیم که می توانید سرگرمی ماشینی را در تلفن همراه خود انجام دهید. حمل و نقل رایگان از شهر حمل و نقل کشویی کلبه 3D در دسترس است. این یک راه حل عالی برای همه علاقه مندان به سیستم تست است.
‏🚕کمربندهای ایمنی برای کمک به جذب و آزادسازی مسافران در دامنه های کویر کوهستانی بسته شده اند. حمل و نقل Uber از طریق Stretch Station بهترین شبیه ساز در فضای باز با انتخاب شگفت انگیز بعدی و ماموریت انتشار است.
‏ 🚕بازی انحراف ماشین دیوانه کار بسیار دشواری است زمانی که برای کسب درآمد کمی بیشتر نیاز به رانندگی در شب یا آخر هفته دارید. مسافران ممکن است مجبور شوند با رانندگان ترسناک در خیابان های شهر رقابت کنند در حالی که نگران تلاش برای شکست دادن ساعت در حالت چند نفره هستند. امروز دیوانه ها را به چالش بکشید: سرگرمی غیرممکن در سال 2021 در این راکت واقعاً مدرن Uber American Nest Service 2021 شگفت انگیز است.
‏🚕بزرگترین اوبر در شهر امروز: نیویورک بهترین خودرو فولک 2021 ویژگی ها:
‏ br>🚗طراحی سه بعدی بسیار عالی و عالی
‏🚗فول اچ دی اقلیم شهری
‏🚗چالش تماس ارسال کنید
‏🚗چراغ راهنمایی قدرتمند
‏🚗دستورالعمل های ویژه دستورالعمل (جت جت)
‏🚗قاب سوخت‌گیری قاب

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده