استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Modern Grand City Coach Arena

Modern Grand City Coach Arena

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۰
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده NYC Gaming Studio
‏‏به بازی پرانرژی ترین اتوبوس هوشمند عمومی شهری آمریکا در سال 2022 خوش آمدید که در آن توانایی های رانندگی شما مورد آزمایش قرار می گیرد! ماموریت های آزمایشی را کامل کنید، مسافران را انتخاب و رها کنید و حمل و نقل خود را برای رانندگی بهتر به روز کنید. ورزشگاه شهری بزرگ مدرن با بازی بزرگ باز 2022 درگیر رانندگی منطقی به شما می‌دهد. با احتیاط به سمت نقطه حرکت برانید، ورودی‌ها را باز کنید، به مسافران اجازه دهید سوار وسایل نقلیه شوند و سپس آنها را به هدف خود رها کنید. با احتیاط رانندگی کنید زیرا هر بار که با ترافیک برخورد می کنید وسیله نقلیه شما آسیب می بیند و مسافران فریاد می زنند! اطمینان حاصل کنید که مسافران خود را قبل از اینکه حمل و نقل شما کاملاً خراب شود و آسیب ببیند، رها کرده اید! اتوبوس عمومی سنگین نهایی سیم کارت 2022 که به شما آموزش می دهد تا حمل و نقل مسافر را به یک توقف واقعی برسانید.
‏در طول گشت و گذارتان در بازی های بدون ارتباط 2022، یک مربی مدرن 2022 دیوانه وار اصیل و جهانی در مقابل شما با دوربین های مختلف است که می بیند مکان های فوق العاده ای دارد. مجموعه ای از حمل و نقل برتری بیشتری را در تجربه جدید شما می افزاید. یکی از پیشنهادی‌ترین بازی‌های جدید 2022 با نشانه‌های صوتی مربی عملی را در پیش دارید. با این بازی های رانندگی 2022 راننده دیوانه شهر شوید. در حمل و نقل مسافر پیشرو باشید. با این سیستم تست مربی 2022، می توانید این مربی را در شهر رانندگی کنید و مسافران را جذب کنید.
‏اتوبوس خارج از جاده راننده بزرگراه 3d 2022 یک بازی جهان باز با بهترین سیستم تست حمل و نقل است تجربه رانندگی حمل و نقل مربی جدا شده - اتوبوس سیار توریستی لوکس 2022 مملو از بازی رانندگی حمل و نقل مسافربری سرگرم کننده و عادت ساز 2022 است. سیستم تست حمل و نقل 2022 شرایط کامل عملی و بازی های واقع گرایانه بالایی را برای حمل و نقل و مربیان به شما ارائه می دهد.
‏برای رانندگان حمل و نقل واقعی 2022 در نظر گرفته شده است که احساس مشکل می کنند بازی های حمل و نقل رانندگی در شب. مسافران به دنبال ایستگاه‌های حمل‌ونقل خیابانی برای حمل‌ونقل مجلل 2022 هستند تا برای حضور در ایستگاه‌های حمل‌ونقل مرخصی را حمل کنند تا آنها را انتخاب کنند. اتوبوس حمل‌ونقل عمومی اروپایی 2022 را با احتیاط رانندگی کنید، زیرا مسافران در بازی‌های حمل‌ونقل رایگان در شهر سوار می‌شوند و مسافران را در ایستگاه‌های توقف حمل‌ونقل کنار خیابان رها می‌کنند. پول نقد بیاورید و راننده متخصص بازی های حمل و نقل 2022 باشید.
‏╰☆☆ 𝓕𝓮𝓪𝓽𝓾𝓻𝓮 ☆ کنترل ساده و روان
‏☆ آب و هوای حساس
‏☆ 360 نقطه دوربین
‏☆ هدایت، دکمه و کنترل شیب
‏☆ انتخاب و رها کردن مسافران در ایستگاه های حمل و نقل
‏☆ موسیقی و جلوه های صوتی معقول

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده