استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
World Truck Grand Transport 3D

World Truck Grand Transport 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۳
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده NYC Gaming Studio
‏‏World Truck City Transport 3D: بازی‌های تحویل جدید
‏برای بازی‌های معقول و نیروبخش رانندگی کامیون‌های ایالات متحده آماده شوید: تجربه بازی‌های کامیون جدید 2023. برای بررسی بازی‌های کامیون در زمین‌های ناهموار، سیم کارت تحویل محموله بزرگ یورو 2023 را هدایت کنید. حمل‌ونقل سه‌بعدی شهر کامیون‌های جهان در خیابان‌ها، کوه‌ها و پست چک نیروی مسلح اروپا یک چالش بازی‌های رانندگی کامیون در این سیم‌کارت رانندگی آفرود کامیون‌های هندی آمریکا در سال 2023 است. حمل و نقل کالا از یک نقطه شروع می‌شود و سپس به نقطه بعدی تبدیل می‌شود و تبدیل به یک سیم‌کارت رانندگی کامیون باری سنگین می‌شود. آس در حمل و نقل شهر هند تحویل 3 بعدی. این بازی‌های شبیه‌سازی بار یورو 2022 مملو از عجله و تجربه با ماموریت‌های متحرک مختلف است تا محموله‌ای سنگین را از یک نقطه ببرد و آن را به نقطه هدف برساند.
‏Indian Cargo City Delivery 3D: New Driving Games 2023
‏ برای تبدیل شدن به یک حمل‌ونقل واقعی، چطور است که World grand heavy transport 3d 2023 را بازی کنیم و وظایفی را در بازه زمانی مشخص شده انجام دهیم. بازی‌های جدید حمل‌و‌نقل بار چیزی جز یک بازی اصلی رانندگی کامیون‌های باری است، یک بازی رایگان سیستم تست رانندگی کامیون باری یورو منطقی است که در آن تعداد کامیون‌های باری یورو و الگوهای آب و هوایی معقول است. در این جهان بزرگ حمل و نقل سنگین 3d 2022 دارای دو حالت است که یکی رانندگی کامیون باری رایگان و دیگری حالت حمل و نقل است.
‏بازی‌های بزرگ رانندگی کامیون‌های ایالات متحده: بازی‌های کامیون جدید 2023
‏مشخص‌ترین کامیون‌ها در صندلی رانندگی قرار بگیرید. در خیابانی با کامیون‌های ایالات متحده که در خارج از جاده رانندگی می‌کنند Sim 2022. تجربه سیستم آزمایشی کامیون باری در شیب زمین ناهموار با مأموریت‌های حمل بار به عنوان وظیفه رانندگی شدید برای جابجایی کامیون‌های تریلر باری در مناطق سخت، دامنه‌ها و کوه‌ها را داشته باشید. این بازی والا کامیون باربری هندی جدید، با احتیاط بازی کامیون والا سیستم تست راننده خود را رانندگی کنید زیرا حمل و نقل ظریف را منتقل می کند. رانندگی در مسیرها سخت است، با این حال می‌توانید با توانایی‌های رانندگی فوق‌العاده با این آهنگ کنار بیایید. بازی‌های رانندگی کامیون‌های جدید 2023 را با تکمیل سطوح سیستم آزمایشی حمل‌ونقل بار واقعی غیرقابل تصور در سال 2023 باز کنید.
‏بازی‌های شبیه‌سازی بار یورو: بازی‌های کامیون رانندگی
‏تحویل واقعی بار جهانی 3D به شما امکان می‌دهد به یک حمل‌کننده واقعی کامیون تبدیل شوید. ولی بازی ها! این سیستم تست کامیون 2022 با برجسته کردن کامیون‌های اروپایی با مجموعه‌ای از سفارشی‌سازی، یک تجربه جدید و حیرت‌انگیز رانندگی کامیون را از بازی کامیون والا به شما منتقل می‌کند که باعث می‌شود شما بخواهید یک سیستم تست واقعی کامیون یورو 2023 را رانندگی کنید. این بازی والا رانندگی کامیون پر از عجله است. و تجربه گرفتن سیستم آزمون رانندگی کامیون یورو 2022 از یک نقطه و رساندن آن به هدف خود. چطور است که موتور کامیون سنگین را راه اندازی کنیم، یک سیستم آزمایشی دکل بزرگ واقعی 2023 را برانیم و نیروی یک موتور سنگین را با کوه های خشمگین و بیابان احساس کنیم.
‏Elements of World grand transport heavy 3d:
‏🚚 Drive در سراسر جاده‌های پشتی، سرتاسری، Cost Court's 4x4 romping
‏🚚 شرایط جوی معقول
‏🚚 تجربه رانندگی منطقی با کامیون یورو
‏🚚 چارچوب دانش ترافیک معقول
‏🚚 Sensible Motor Sound
‏🚚 کامیون باری معقول جلوه‌های صوتی
‏🚚 داخل محسوس کامیون‌های یورو
‏🚚 کامیون‌های مختلف یورو برای رانندگی
‏🚚 دسته‌ای از تریلرها برای ارسال
‏🚚 کنترل‌های ساده (مایل، بستن یا تماس با چرخ هدایت)

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده