استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Grand Battle Royale: Pixel FPS

Grand Battle Royale: Pixel FPS

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۷
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۸۰۶
حجم۱۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده CASUAL AZUR GAMES
‏‏یک بازی حادثه ای فوق العاده با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی به سبک چارخانه ای و امکان بازی چند نفره آنلاین که در آن میتوانید هر کار ممکن و غیرممکنی را برای زنده ماندن و دوام آوردن انجام دهید!
‏انجام این بازی بسیار ساده است. وقتی قدم در میدان نبرد گذاشتید باید به دنبال سلاح ها و تجهیزات به درد بخور باشید و البته به محض دیدن دشمن به سمتش شلیک کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏یادتان باشد تنها کسی برنده بازی است که تا آخر بتواند دوام بیاورد و کشته نشود. پس دریغ جایز نیست! سرعت عمل داشته باشید، تیراندازی کنید و فورا دشمنان تان را از میان بردارید. بکشید یا کشته شوید! این تنها قانون بازی است!
‏محل نبرد در جزیره ای در وسط دریاست. محلی در جزیره وجود دارد که به آن 'منطقه' میگویند. اگر در 'منطقه' باشید هیچ سلاحی به شما کارگر نخواهد بود اما خارج از آن این قانون صادق نیست. یعنی هر تیری که بخورید از نوار سلامتی تان کاسته میشود. تجهیزات و سلاح های جنگی، سلاح های شکاری، طپانچه، نارنجک و خلاصه هر چیز به درد بخور دیگری در سراسر محیط بازی پراکنده شده اند. برداشتن این آیتم ها میتواند شانس موفقیت شما در بازی را افزایش دهد.
‏اگر از بازی های تمام جنگی که در آن فقط باید حمله کنید و بکشید خوشتان می آید از این بازی نیز حتما لذت خواهید برد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- shotguns rebalance, melee weapons attack speed increased.
- new weapon: molotov!
- added support for Claw controls.
- new main lobby background.
- minor tweaks and bug fixes.
3.5.1: disconnects fix.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده