استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fun Hospital – Tycoon is Back

Fun Hospital – Tycoon is Back

نسخه۲.۲۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۰۷
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۷۵
حجم۱۰۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده OrangesGame Technology Limited
‏‏در حال حاضر بیمارستان تم خود را بسازید و به یک سرمایه دار بزرگ بیمارستان تبدیل شوید!
‏به سرگرمی Fun Hospital ، یکی از جالب ترین بازی های بیمارستانی در جهان خوش آمدید! در اینجا ، شما ممکن است با بیمارانی که موهای زیادی دارند ، و یا مو ندارند ملاقات کنید. بیگانگان عجیب ، مرد بد ، قهرمان فوق العاده ... یک بیمارستان شیرین از خودتان بسازید! و این بیماران کمی فقیر را نجات دهید!

ویدئو معرفی بازی

‏ 
‏RE FREELY THEME بیمارستان خود را بسازید
‏اتاق ها ، تزئینات و امکانات زیادی وجود دارد. برای اینکه بیمارستان رویا خود را به خوبی به کار بگیرید ، باید تصمیم بگیرید که برای بهبود کارایی و بهره وری ، کدام یک ، کجا و چه زمانی آنها را بسازید.
‏TE تیم پزشکی خود را ایجاد کنید
‏پزشکان ، پرستاران و تمیزکنندگان را با توجه به توانایی های خود استخدام کنید ، آنها را در موقعیت های مناسب قرار دهید تا جان های بیشتری را نجات دهید! آنها را برای بهبود عملکردشان آموزش ، تجهیز و ارتقا دهید.
‏😱 استراتژی هوشمند خود را تنظیم کنید
‏این یک بازی ساده پزشک نیست. برای اینکه یک مأمور بزرگ بیمارستان باشید ، به عنوان مدیر مورد نیاز ، باید در طراحی و استراتژی بیمارستان خود انتخاب های صحیحی انجام دهید. پزشکان و پرستاران ، ساختمانها و تزیینات شما تأثیر بسیاری در وضعیت بیمارستان شما خواهد داشت.
‏UN صدها بیماری را به چالش بکشید
‏برای باز کردن صد بیماری ، فناوری خود را ارتقا دهید. از تماشای امتحان کردن امواج بیماران ناز کمی که در حال پیاده روی ، نشستن و معالجه پزشکی در بیمارستان خود هستند ، لذت ببرید! این ماموریت شما برای نجات میلیون ها انسان است.
‏😍 برای بدست آوردن پاداش
‏ایجاد یا پیوستن به اتحادیه. برای افزایش رتبه اتحادیه خود در مسابقات هفتگی پزشکی ، به هم تیمی های اتحادیه و وظایف خود کمک کنید! اتحادیه های برتر بیمارستان هر هفته پول و غنائم زیادی کسب می کنند!
‏😉 یک داستان بزرگ در بیمارستان FUN
‏اگر از طرفداران بازی های سرمایه دار آنلاین هستید ، این بازی دیوانه بیمارستان را دوست خواهید داشت! این بازی شگفت انگیز در بیمارستان دارای همه چیز است - داستان عاشقانه از بیماران مختلف ، داستان تحریک کننده برای چالش ها ، ماموریت های مختلف نقش آفرینی ، مسابقات پزشکی هیجان انگیز و موارد دیگر!
‏Tycoon برگشته است! بیمارستان سرگرمی یکی از بزرگترین بازی های بیمارستانی است که تا کنون روی موبایل انجام شده است! hospital بیمارستان مضمون خود را هم اکنون با دوستان و خانواده خود بسازید و راه اندازی کنید!
‏مانند ما: www.facebook.com/FunH HospitalClub
‏ایمیل: feedback@oranges-game.com

نظرات و امتیاز ها

۱۷۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهلا
٢ تیر ١٤٠٣

نسخه جدیدش چیه اصلا بالا نمیاره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر نذر
٢٩ اسفند ١٤٠٢

‏✓ عالی است من خوشم آمد ‏✗ ولی دیر میاره خوب بود

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر ( ˘ ³˘)❤ =😚+❤
٢٩ مهر ١٤٠٢

‏✓ خوبه ‏✗ دیرمیاد بالا ‏✗ آنلاین است

میپسندم۱۱ نمیپسندم۲

برنامه‌های مرتبط