استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Hotel Empire Tycoon-Idle Game

Hotel Empire Tycoon-Idle Game

نسخه۳.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۵
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۹۲۰
حجم۱۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Codigames
‏‏یک امپراتوری تجاری را از ابتدا ایجاد کنید و یک هتل بزرگ سرمایه دار شوید.
‏امپراتوری هتل خود را بسازید و به یک سرمایه دار گردشگری تبدیل شوید!
‏آیا با مدیریت هتل های خود آماده ثروتمند شدن هستید؟
‏شروع به راه اندازی یک هتل کوچک کنید و برای رشد و پیشرفت کار خود سخت تلاش کنید. هر جزئیات را بهبود ببخشید و تاسیسات متوسط ​​خود را به تفریحی پنج ستاره تبدیل کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏اتاقهای هتل خود را بزرگتر کنید ، مبلمان لوکس و دکوراسیون قابل توجهی را اضافه کنید ، کلیه امکانات و راحتیها را ارتقا دهید و میهمانان خود را با ارائه بهترین فعالیتهای تفریحی خوشحال کنید.
‏انواع هتل های ممکن را اجرا کنید و درآمد خود را به صورت استراتژیک خرج کنید تا امپراتوری خود را بزرگتر کنید.
‏ کارمندان عالی هتل را تنظیم کرده و خدمات بیشتر کارآمدترین را مدیریت کنید.
‏میزبان مناسبی برای مشتری های خود باشید و امکانات خود را ارتقا دهید ، غذاها و نوشیدنی های خوشمزه ای ارائه دهید ، استخر شنا را گسترش دهید ، اتاق ها را تمیز نگه دارید و سوئیت های رقابتی بسازید. از فعالیت بیکار خود استفاده کرده و درآمد خود را با دید تجاری دوباره سرمایه گذاری کنید.
‏مسئولیت اداره منابع انسانی را بر عهده داشته و کارکنان خود را به نحو احسن مدیریت کنید: نیروی نگهبان را برای استخر خود استخدام کنید ، درایور یا ماساژور را برای مددجویان VIP خود فراهم کنید ، استخدام بندر ، آشپز یا پادگان و استخدام کارگران تعمیر و نگهداری و تمیز کردن خدمات. تصمیمات شغلی خود را با دقت انتخاب کرده و یک تیم کار محکم در امپراتوری هتل خود تشکیل دهید.
‏برای سرگرمی میهمانان خود در فعالیتهای آزاد وقت پیشتاز باشید. دوره های غواصی غواصی ، کلاس های اسکی ، جلسات آبگرم و گشت و گذار در اطراف محل را برگزار کنید. فراموش نکنید که می توانید در دیوارهای هتل راحتی خود را افزایش دهید. بهترین خدمات اتاق ممکن را ارائه دهید ، سالن خود را به درستی تزئین کنید ، فضای استراحت را بهبود بخشید ، بهترین غذا و بوفه را در شهر ارائه دهید یا خدمات خشکشویی خود را در زمان تمیز کردن به بازدید کنندگان خود پیشنهاد دهید.
‏در یک هتل کوچک شروع به کار کنید و با افتتاح یک هتل کوهستانی ، یک تختخواب و صبحانه مجلل ، یک اقامتگاه عجیب و غریب یا یک مجتمع آپارتمانی فعالیت خود را گسترش دهید. از انواع اقامتی لذت ببرید و از هر کاری که از اتاق پذیرایی گرفته تا اتاق خوابها و اتاقهای اتاق ارائه دهید ، با تمام جزئیات آنها را فراهم کنید. میهمانان شما می خواهند برای همیشه بمانند! اتاقهای تک ، دونفره ، سه نفره یا حتی کینگ را برای آنها فراهم کنید.
‏اگر دوست دارید بازی های مدیریتی و بیکار داشته باشید ، از هتل Empire Empire Tycoon لذت خواهید برد! یک بازی ساده و آسان برای بازی که در آن باید تصمیماتی استراتژیک گرفته شود تا بتوانید یک هتل تجاری با نتایج سودآوری کسب کنید. امپراتوری هتل خود را با شروع از یک مکان کوچک و متوسط ​​بهبود بخشید و پیشرفت قابل مشاهده را در محل خود باز کنید. مشاغل کوچک خود را به بهترین مکانهای اقامتی دنیا تبدیل کنید و برای میهمانان VIP جذاب شوید!
‏‏رفع اشکال و بهینه سازی سیستم

نظرات و امتیاز ها

۹۲۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یلدا
دیروز

من این بازی را خواهرم تا اخرش رفته

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر حسین
٣ روز پیش

‏✓ بازی خوب هست سرگرم کننده عالی ‏✗ خیلی دیرپول میده ممنون از بازی ساز امید وارم بازی های بیشتر اینطوری بسازی موفق باشی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Shina
٢٩ شهریور ١٤٠٢

‏✓ اولاش خیلی سرگرم کنندست ‏✗ بعد یه مدت تکراری میشه ‏✗ خیلی دست ادم درد میگیره برای درست کردن هتل و اتاق های هتل کاش یه گزینه داشتت که مثلا کل اتاق هتل درست شه نه اینکه دستت پاره شه رو هرکدوم بزنی

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

به مدیری نمونه تبدیل شو

تو بازی پولدار شو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده