استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
US Police limousine Car Driving Offline games

US Police limousine Car Driving Offline games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۲
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۰
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Appstech Studio
‏‏بیایید در بازی های حمل و نقل هواپیما نقش Us Police limo Car Transport را بازی کنیم. برای حمل کشتی پلیس و سایر وسایل نقلیه سنگین پلیس باربری در کشتی حمل و نقل، یک کامیون حمل و نقل سنگین را برانید. پلیس آمریکا کامیون حمل و نقل را برای حمل و نقل خودرو می راند تا به بندر برسد و تمام اقلام حمل و نقل پلیس را در یک کشتی کروز بارگیری کند. بالاترین وظیفه شما انتخاب ماشین پلیس و دوچرخه پلیس برای تعیین مقصد بازی حمل و نقل پلیس از طریق مسیرها و پارامترهای انتخاب شده این بازی رانندگی ماشین پلیس است. از شبیه‌سازهای کشتی کروز حمل‌ونقل با ماشین پلیس برای بازی‌های رانندگی ماشین، بازی‌های پلیس و موارد دیگر لذت ببرید تا سرگرمی بی‌پایان داشته باشید. وارد این ماموریت جدید حمل و نقل ماشین پلیس بازی رانندگی کامیون حمل و نقل پلیس واقعی شوید. Us Police Car Cruise Ship Simulator بهترین بازی حمل و نقل پلیس در بازی های جدید و به روز است.
‏این زمان است که شما با ارائه یک گزینه مناسب از وسیله نقلیه پلیس، انقلاب واقعی بازی پلیسی را در دنیای رانندگی به ارمغان بیاورید. حمل و نقل در حالت عملی حمل و نقل پلیس رانندگی بازی. در این دنیای سریع بازی های رانندگی، با داشتن تجربه دقیق تر از بازی های ماشین پلیسی، باید با بسیاری از چالش های وسیله نقلیه بازی های حمل و نقل پلیس روبرو شوید. بازی های کامیون حمل و نقل پلیس ایالات متحده: بازی های ماشین پلیس در مجموع ده سطح دارد. برای ورود به مرحله بعدی، باید قبل از بازه زمانی مشخصی که در هر مرحله از بازی حمل و نقل پلیس داده شده است، کار را تکمیل کنید. هر مرحله به خودی خود دارای وظایف هیجان انگیزی است که کاملاً با سایر بازی های حمل و نقل پلیس متفاوت است.
‏کنترل واقع گرایانه و فیزیک واقعی برای ماشین های لیموزین پلیس، کامیون ها و هواپیماها در محیط های با کیفیت بالا، کاربر را به شدت درگیر حمل و نقل پلیس می کند. بازی ها. از طریق ترافیک هدایت کنید، دستورالعمل ها را دنبال کنید، و وظایف حمل و نقل پلیس و ماموریت های بازی پلیس خود را در محدوده زمانی کامل کنید. برانگیخته؟ ما اکنون شبیه ساز حمل و نقل ماشین پلیس لیموزین را دانلود کنید!
‏ویژگی های حمل و نقل ماشین پلیس لیمو:
‏• بهترین بازی مدرن حمل و نقل پلیس آمریکایی.
‏• بازی های کاربر پسند انجام دهید
‏• کنترل های روان و ساده
‏ >• بازی های رانندگی با دوچرخه و ماشین پلیس ایالات متحده
‏• فضای شهر پر جنب و جوش
‏• تجربه واقعی رانندگی با ماشین پلیس

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
601817
٢٢ تیر ١٤٠١

بد ترین بازی دنیا اینه چرته

۵ ۴
ماهان
٢٩ فروردین ١٤٠١

عالی بود

۸ ۳
805034
٢٩ اسفند ١٤٠٠

لالا

۶ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده