استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
پیشگامان

پیشگامان

نبرد تن به تن

نسخه۰.۰.۰.۳۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۶
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۳۴
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده پایا تجارت و فناوری سیمرغ
‏‏‌‏بازی پیشگامان یک بازی به سبک استراتژی و شبیه به بازی کلش رویال هستش که کلیت بازی ، نبرد ۵ به ۵ هستش که در سبک بازی های کارتی میباشد.
‏‏داخل بازی کارت های متعددی در اختیارمون قرار داده میشه که هیرو یا همون قهرمانان ما هستند که با دریافت نامه در بازی میتونیم کارت های زیادی را باز کنیم و ازشون استفاده کنیم.

ویدئو معرفی بازی

‏هر چه لول این قهرمان هارو بالا ببریم راحت تر در نبرد ها پیروز میشویم. برای بالا بردن لول و ستاره دار کردن آن ها در هر مقطع به یک سری از کارت های قهرمانی خاص مثل کارت قهرمانان زبده، حماسی و ... نیاز داریم پس بدست آوردن کارت های قهرمانان در هر سطحی قطعا کمک خیلی زیادی برای آپدیت قهرمانان میکند.
‏ یکی از نکته های خیلی مهمی که در داخل بازی چینش کارت های قهرمان ها هنگام نبرد در داخل بازی هستش که جلو تر کامل توضیح داده میشود.
‏‏داخل بازی ما میتونیم در زمین خودمون ۵تا از قهرمانان رو به سلیقه خودمون بچینیم در مقابل حریف و با آنها مقابله کنیم.
‏‏با پیروزی در نبرد ها ، ما غنیمت به دست بیاوریم که از جمله این غنیمت ها : سکه طلا ، اکسیر بنفش ، اکسیر ابی و نامه هستند.
‏‏با استفاده از غنیمت ها که در نبرد به دست بیاوریم میتوانیم قهرمانان خودمون رو سطحشون رو ببریم بالا تر و قدرتمندتر شدن کنیم.
‏‏قهرمانان بازی هرکدام قابلیت های خاص خودشون رو دارند
‏‏به طور مثال یک سری قهرمانان ساپورت هستند که به بقیه قهرمانان جون میدن ، یک سری از قهرمانان تانک هستند که جلوی صف نبرد قرار میگیرند که قدرت بندی آنها به نسبت بقیه قهرمانان بیشتر هستش ،یک سری دیگر دمیجر یا دی پی اس هستند که مهارت زیاد و قدرت زیاد در نبرد دارند و ضربه های سنگین تر به حریف وارد میکنند.
‏‏بازی قسمت های مختلفی دارد که با پیش بردن بازی مراحل بیشتری باز می شود و در مراحل و قسمت های مختلف بازی میتونین نبرد انجام بدین.
‏‏توی قسمت ارگ شما به یک سری قسمت های بازی مثل : فروشگاه ، تاجر کالسکه ، قهوه خانه قهرمانان ، معبد ، کتابخانه ، بنای یادبود قهرمان ، معبد مقدس و انجمن دسترسی دارین.
‏‏با بالا رفتن سطح شما در بازی ، قسمت مرز برای شما باز میشود که مراحل مختلفی برای نبرد دارد که میتونین غنیمت های بسیاری به دست بیارید.
‏‏در قسمت قهرمان شما به همه کارت های خود دسترسی دارین و با استفاده از غنیمت ها میتونین سطح کارت های خود را ببرید بالا و قدرت آنها را بالاتر ببرید.
‏دقت داشته باشید که در یک سری از قسمت های بازی اگر قهرمان شما در نبرد کشته شود بازگردانی آن ها کار سختی خواهد بود پس هنگام انتخاب کارت قهرمان خود برای نبرد به مقدار باقی مانده جان آن ها حتما دقت داشته باشید
‏‏ورود سریع

نظرات و امتیاز ها

۱۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر افضل زائ
١٨ خرداد ١٤٠٣

یه بازی کپی شده دیگه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد اسماعیل
١٥ خرداد ١٤٠٣

‏✓ خیلی عالی ‏✗ چرا سه روزه نمی یاره چرا رسیدگی نمی کنی سازنده یا تیم پشتیبانی ای بابا

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر علی
١٥ خرداد ١٤٠٣

‏✓ بازی عالییی هس ‏✓ نیازی به فیلتر شکن نداره ‏✓ و هیچ خرابی در بازی پیدا نکردم ‏✗ خیلیی زیاد دست اورد داره که برای جمع همع شون کار کسل کننده ای هس در کول بازی خوبی هس چرا نمیاره تو باری

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بازی‌های استراتژی

مبارزهٔ کارتی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده