استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۳۶۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۴
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۲۵۶
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Supertreat - A Playtika Studio
‏‏برداشت یزرگ ورق بازی- ورق بازی رایگان یک نفره
‏ وقت استراحت - زمانی است تا بازی یک نفره برتر را انجام دهید!
‏ وقت آن رسیده است که در این بازی بصورت آنلاین حماسی و رایگان به یک سرگرمی آرامش بخش و کشاورزی بپردازید. این بازی تک نفره برتر و چالش برانگیز و سرگرم کننده است. این یک بازی یک نفره رایگان ورق است که قبلاً هرگز بازی نکرده اید! یک نفره خوب و قدیمی که خیلی بهتر شده است!

ویدئو معرفی بازی

‏ محصولات خود را پرورش دهید، با حیوانات خانگی خود ملاقات کنید و چیز های خوب یک نفره رایگان دریافت کنید - این مزرعه شماست، راه شماست!
‏ بازی یک نفره، رشد و برداشت: تمام ویژگی های یک نفره رایگان ورق را که تا به حالا آرزو کرده اید!
‏ آیا به دنبال یک بازی کلاسیک تک نفره ورق ، با یک چرخش کشاورزی اضافه شده هستید؟ باشه از این ویژگی های فوق العاده جذاب یک نفره نیز لذت ببرید:
‏ * وسایل جایزه اصلی استاد کشاورزی - جعبه های هر یک از مزرعه ها رو باز کنید که از اعتبارات و تقویت کننده ها و سایر وسایل پر شده است - حتی از بازی سرگرمی یک نفره ورق پاداش بگیرید!
‏ * سم و استخوانها –به دست آوردن برای کسانی است که رفتار مناسب با شخصیت قابل اعتماد خود دارند ، سم سگ تنها است ، بنابراین رفتار های بهتر به معنای پاداش بیشتر است ... و در نتیجه یک سم بسیار خوشحال!
‏ * هاپی قورباغه - به همان اندازه که هاپی را دوست دارید ، به شما هشدار داده شود که به محض پرش روی کارت یک نفره ، کارت را از بازی مسدود می کند! با او خوب صحبت کنید. ممکن است فقط به کمک شما به شما جایزه دهد.
‏ * چرخ پاداش می چرخد - حتی بیشتر از پاداش یک نفره ورق، مانند سکه های رایگان ، کارت های اضافی ، دورهای یک نفره رایگان و برداشت های اضافی را بگیرید!
‏ مزرعه خود را اجرا کنید و ورق تک نفره را به صورت رایگان بازی کنید
‏ این بازی یک نفره ورق رایگان نیست ، همانطور که قبلاً آن را دیده اید - این بازی تک نفره برتر ورق است! همانطور که بازی می کنید مزرعه خود را اداره کنید!
‏ * در زمین خود کشاورزی کنید: در حالی که بازی های یک نفره سرگرم کننده و چالش انگیز را کامل می کنید ، و هم محصول برداشت کنید
‏ * با هر محصول پاداش اضافی جالب دریافت کنید! برای برداشت بیشتر با بازی یک نفره ورق ادامه دهید!
‏ * بخار را خاموش کنید و حتی امتیازات بیشتری را در تخت سنگ طلایی دریافت کنید - حتی پاداش های یک نفره جالب تری نیز در انتظار شما هستند!
‏ کشاورزی سرگرم کننده است! بازی تک نفره برتر ورق یک بازی یک نفره ورق رایگان و جالب است!
‏ بازی های یک نفره اجتماعی پاداش می گیرند!
‏ برای پاداش حتی بیشتر، دوستان خود را در بازی های کارتی یک نفره ورق سرگرم کنید!
‏ * برای دعوت از دوستان برای پیوستن به شما در بازی های یک نفره ورق ، 10 هزار اعتبار رایگان دریافت کنید - برای آنها پیوند ارسال کنید یا از فیس بوک دعوت کنید تا آنها به سرگرمی کشاورزی یک نفره ورق بپیوندند - سپس برای آنها هدیه یک نفره ارسال کنید!
‏ * بازی ورق VIP: با برداشت محصول ، مزرعه و کارت به سطح یک نفره VIP ورق بروید و جوایز هیجان انگیزی کسب کنید - اما به شما هشدار داده می شود ، باید برداشت کنید و استراتژیک فکر کنید!
‏ هم اکنون بازی برتر ورق را بارگیری و بازی کنید!
‏ محصولات و کارت های شما منتظر برداشت شما هستند و این بازی های یک نفره ورق خود به خود بازی نمی کنند! در مزرعه چرخش بزنید ، کارتهای خود را ورق بزنید و هیجان انگیزترین بازی را بارگیری کنید: بازی تک نفره ورق را اکنون بازی کنید!
‏‏- انتشار هفتگی سطوح جدید!
‏- کشت محصولات جدید!
‏- بهبودهای مختلف و رفع اشکال.
‏- برداشت مبارک!

نظرات و امتیاز ها

۲۵۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهران
٢٣ آذر ١٤٠٢

درود به شما وسپاس از زحماتتون ....کاش ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ستاره میخاست عالی هست خیلی خوب سپاس

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر مرضیه خراسانی
١٦ بهمن ١٤٠٢

‏✓ ۵ ‏✗ ۰ عالیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ننن
١٢ اسفند ١٤٠٢

بد نیست

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

مبارزهٔ کارتی

بازی با ورق

نبرد کارت‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده