استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Modern Offline Shooting Games

Modern Offline Shooting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۲۹
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۳۰
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Great Games To Play
‏‏بازی‌های رایگان جدید 2021 را دانلود کنید!
‏بازی‌های تیرانداز آفلاین پر زرق و برق زیرمجموعه‌ای از پرکاربردترین بازی‌های اکشن هستند که معمولاً دانش ویژه رقیب را در مورد اشتیاق، رفلکس‌ها و فرکانس آن در هر دو انفرادی مجزا بررسی می‌کنند. رقیب یا محیط های چند ناحیه ای به هم پیوسته. چنین بازی‌های شوتر قدرتمند و پرشور بسیاری از کلاس‌های فرعی را احاطه کرده‌اند که مرکز مشترک تمرکز بر برنامه‌های اقدامات بازیکن بازی تیراندازی آفلاین است که در نبرد با یک سلاح محافظتی در برابر دشمنان سه‌بعدی بازی‌های اسلحه‌ای رمزدار یا دیگر دشمنان بازی‌های تیراندازی ارتش هند می‌گیرد. توسط بازیکنان دیگر کنترل می شود.
‏• معمولاً این مهمات یا سلاح یک تیراندازی تک تیرانداز یا برخی تجهیزات طولانی مدت دیگر است و می تواند در اختلاط با ابزارهای دیگر مانند نارنجک برای رقابت غیرمستقیم، اسلحه برای حفاظت اضافی استفاده شود. یا سایر امکانات تجملی مانند تیراندازی آفلاین فریم در ثانیه، مناظر تلسکوپی برای تغییر رفتار مهمات و سلاح. نکته مشترک در بسیاری از بازی‌های تیراندازی، پرتابه‌ها و تفنگ‌ها هستند که نقش رقیب را گسترش می‌دهند.
‏اغلب انگیزه بازی‌های تیراندازی زامبی‌ها و بازی‌های تفنگ سه‌بعدی یک بازی تیراندازی، هدف قرار دادن دشمنان و انجام کارهای بدون نیاز به جلو است. شخصیت بازیکنی که در نتیجه وظایف بازیکن مورد هدف یا تیراندازی قرار می گیرد. بازی تیراندازی یک زیرژانر و زیرمجموعه از بازی‌های ویدیویی است که در آن هدف با از دست دادن حریفان شخصیت با استفاده از تفنگ‌هایی که به بازیکن رقیب ویژه داده می‌شود، تقریباً کامل می‌شود.
‏تیراندازان اول معمولاً توجه خود را به اکشن حفظ می‌کنند. کاور بازی تیراندازی آتش 2021 و بازی‌های اکشن سه‌بعدی با بازیکنان پویا با سرعت بالا که محور آزمایش هستند، اگرچه عناوین خاص ممکن است استرس بیشتری را روی معماهای هدفمند، حل مسئله و منطقی ایجاد کنند. اغلب بازی های ضد تروریستی برای تیراندازی، رقابت بازیکن نیز ممکن است اغلب استفاده شود. در برخی بازی‌ها، مهمات و سلاح‌های غوغا به‌ویژه قوی هستند، در نتیجه تیرانداز باید در کنار هم قرار گرفتن نزدیک با حریف در سایر بازی‌های ارتش تیراندازی ویدئویی، برای لبه مانور دهد، در عوض، سلاح‌های غوغا ممکن است چندان مؤثر نباشند. اما به عنوان آخرین گلدان ضروری است.] 'تیراندازهای تاکتیکی بازی هایی مانند Real Commando Shooting Game 2021' قرار است بالفعل تر باشند و از رقیب بخواهند که از کارهای پیشرو و برنامه های مناسب برای موفقیت استفاده کنند. بازیکنان اغلب می‌توانند گروهی از شخصیت‌ها را رهبری کنند که ممکن است توسط همتایان اصلی انسانی فرماندهی شوند.
‏. در برخی از بازی‌ها، این انتخاب وجود دارد که اسلحه‌های خود را به سمت بالا معامله کنید یا اسلحه‌های خود را ارتقا دهید، که در نتیجه چندین درجه برای جذب مشتری وجود دارد. بنابراین، استانداردهای واقعی بودن بسیار خطرناک هستند. وکیل معمولاً می‌تواند از طریق محصولات کلکسیونی مانند جعبه کمک‌های اولیه یا بسته‌های مهمات، تعمیرات و لوازم مورد نیاز خود را دریافت کند. بازی مد I-e در بازی‌هایی مانند بازی‌های کماندویی ۲۰۲۰ و بازی‌های تیراندازی با اسلحه ارتش، که عموماً می‌توانند برای باز کردن قفل سلاح‌ها، پاداش‌ها و مهارت‌های جدید استفاده شوند. یک بازی عالی برای کسانی که نمی‌خواهند راه خود را در بازی بخرند.
‏Fps مدرن و بازی‌های اسلحه آفلاین بازی‌های خوبی را نشان خواهند داد، زیرا تجربه‌ای که ممکن است در بسیاری از بازی‌های ویدیویی داشته‌اید، شبیه به آن نیست، این واقعاً صدای خوبی دارد. چنین بازی‌های ماموریتی سه بعدی بسیار روان هستند. برای بسیاری از بازیکنان رقابتی هیچ اثر منفی بعد از بازی وجود ندارد. شما از سازنده برجسته چنین بازی های باشکوهی قدردانی خواهید کرد. این یک بازی بسیار خوب و عالی است تا بازیکن واقعی را آرام کند و کارها ادامه یابد.
‏‏* رفع اشکال
‏*بهبود ثبات
‏*بازی بهبود یافت
‏*اندازه بازی کاهش یافت
‏*انیمیشن های بازی واقعی
‏*حالت های جدید تفنگ
‏*بهینه سازی عملکرد بازی
‏*پایداری سلاح بهبود یافت

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدشرفخانی
٨ بهمن ١٤٠١

برای من مرحله 15باز نمیشه حتی ده بار هم امتحان کردم و مرحله کم داره خیلیم اسونه

۰ ۰
Mohmmd
١٦ آذر ١٤٠١

سلام. به سازنده محترم برنامه!خیلی گرافیگ تصویر،پایینه!ویه عیب یزرگی داره نمیدونم مشکلی از بازی هست،یاگوشیم!متاسفانه گوشی داغ میکند!،،واسلحه هم دیرمیدهد. مجبورشدم حذف کنم!

۲ ۰
Pouya26
١٣ مرداد ١٤٠١

خوبه ولی بیشتر مراحل تکراری است و مراحل کم است و مرحله ۱۵ باز نمیشه نمیدونم چرا

۶ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده