استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
War Army Sniper 3D Battle Game

War Army Sniper 3D Battle Game

نسخه۱.۰.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۵
حجم۸۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Sniper 3D Games
‏‏بازی های اکشن اسلحه هیجان انگیز برای همه بازیکنان تیرانداز از خفا. در میدان نبرد ضد حمله تک تیرانداز واقعی شرکت کنید! به صورت رایگان در بازی‌های نبرد آفلاین به‌عنوان تیرانداز تیرانداز ارتش نیروهای ویژه بازی کنید.
‏معرفی FPS War Army Sniper 3D Battle Games - بازی تیراندازی نهایی تک تیرانداز
‏تیرانداز تک تیرانداز ارتش جنگ 3D سریع‌ترین بازی است بازی تیراندازی فریم در ثانیه با تاکتیک های مختلف تک تیرانداز انجام می شود.
‏برای تجربه رایگان بازی با موبایل تیراندازی به نبرد با اسلحه در بازی های تیراندازی تک تیرانداز بپیوندید. نمایش مهارت های تیراندازی با اسلحه در بازی های اسلحه 2023. این بازی تک تیرانداز تیراندازی FPS به شما امکان می دهد به عنوان یک قهرمان واقعی بازی های تک تیرانداز ارتش ایالات متحده بازی کنید. آیا برای وظیفه نظامی مبارزه با دشمنان و مقابله با عملیات تروریستی آموزش دیده اید؟ بهترین تیرانداز بازی های تیراندازی ارتش باشید. در این جدیدترین اضافه شده به سبک بازی های تیراندازی با اسلحه، بازیکنان می توانند انتظار یک بازی اکشن هیجان انگیز و گیم پلی جنگی واقع گرایانه را در بازی های شکار تک تیرانداز داشته باشند. این یک محیط شگفت‌انگیز، سلاح‌های جدید و ماموریت‌های جنگی و موارد دیگر دارد.
‏بازی‌های تیراندازی ارتش
‏جدیدترین بازی‌های اسلحه ۲۰۲۳ را با عملیات‌های تیراندازی تک تیرانداز مدرن تجربه کنید. ساخت و زرادخانه تیراندازان تیرانداز از خفا ارتش برای تیراندازی با تفنگ برتر. با تاکتیک‌های دقیق تیراندازی دقیق در محیط شهر، این بازی تیراندازی تیرانداز از خفا ارتش FPS هیجان‌انگیزتر خواهد شد. بازیکنان بازی FPS قادر خواهند بود میراث جنگ تک تیرانداز خود را به عنوان تیرانداز تیرانداز ارتش در این بازی جنگی ارتش FPS ایجاد کنند. در حالی که از بازی های تک تیرانداز جدید لذت می برید، به صورت رایگان بازی کنید. این بازی تک تیرانداز مدرن نوید اسلحه های ارتش پیشرفته و گیم پلی حمله تک تیرانداز با چندین حالت تیراندازی آنلاین و بازی های آفلاین را می دهد. در بازی‌های جنگی جدید از جمله تیراندازی با تک تیرانداز جنگ زامبی و بازی‌های واقعی جنگ جهانی رایگان بازی کنید.
‏بازی های تیراندازی Sniper 3D Strike Gun
‏Army Assault Sniper Shooting Arena برای بازیکنان برتر بازی اسلحه تک تیرانداز با تیراندازی بزرگ است. بازی نیروهای ویژه از بازیکنان می خواهد که بهترین مهارت های ضربات تهاجمی و همچنین مهارت های تیراندازی تک تیرانداز را داشته باشند. علاوه بر این، سربازان نظامی باید یک استراتژی جنگی مرگبار و استراتژی بقای باشکوه داشته باشند تا بتوانند در برابر نیروهای متخاصم به میدان بروند. برای این بهترین بازی‌های تیراندازی ارتش، به نیروی نخبه بپیوندید، در حالی که عملیات بازی‌های اکشن حیاتی را انجام می‌دهید.
‏Sniper Strike Ops رایگان
‏تجهیزات اسلحه‌خانه مملو از بهترین تفنگ‌های تهاجمی است که به بازیکنان امکان می‌دهد تجربه نهایی تیراندازی با تک تیرانداز بازی آفلاین دارای واقعی ترین کنترل ها و افکت های بازی های شبیه سازی سه بعدی تک تیرانداز است. در این بهترین بازی تیراندازی، مهمات و نارنجک ها نامحدود هستند و به بازیکنان این امکان را می دهند که ماموریت های شکارچی تک تیرانداز خود را تکمیل کنند. تیراندازی قاتل حساس به اهداف مهم دشمن به سلاح های قاتل با فناوری پیشرفته نیاز دارد. به اسلحه های تک تیرانداز جدید ارتقا دهید تا آتش نبرد حماسی قوی تر شود.
‏بازی‌های جنگی آفلاین
‏یکی دیگر از ماموریت‌های جنگی مهم این بازی تیراندازی سه بعدی تک تیرانداز شامل اقدام خط مقدم برای شکار تروریست‌ها است. بقا در عملیات ضد حمله کمتر می شود. این بازی اکشن تیراندازی رایگان شامل استفاده از بسته های پزشکی است که اکنون بسیار مهم شده اند.
‏Army Assault Sniper Shooting Arena بهترین تیراندازی و حمله جنگی را در بهترین عرصه نبرد ارائه می دهد. بازی های PVP یک تجربه بازی اکشن سه بعدی تک تیرانداز شگفت انگیز را ارائه می دهند. ماموریت ها دشوار هستند و به مهارت های تیراندازی سه بعدی تک تیرانداز نیاز دارند. بازیکنان باید مانند سربازان WW2 برای پایان دادن به جنایت و تبدیل شدن به یک کماندوی اعتصاب پوششی در وظیفه عمل کنند.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرحسین رضائ خواه
١٥ آبان ١٤٠٠

بتنهییهفبت

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر پسرک شوتی سوار
٨ خرداد ١٤٠٠

بدر نمی خوره نمی یاره بالا ۰🤬🤬🤬🤬

میپسندم۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر kian10🗿
٦ اردیبهشت ١٤٠٠

مزخرفففففففففففعفففففففففففف. بالا نمیاره من فکر کردم نت میخواد نت روهم روشن کردم،ولی بالا نیورد . تازه نت تازه خریدم اونم ۸۰ گیگ . واقا متاسفم

میپسندم۷ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده