استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Secret Agent Fps Shooting Game

Secret Agent Fps Shooting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۲۱
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۵
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏عاشقان بازی اکشن Fps! انتظار شما برای یک بازی تیراندازی کماندویی به پایان رسیده است. ما به شما بازی کماندویی فریم در ثانیه را ارائه می دهیم تا با میل شما به بازی های تیراندازی اکشن مطابقت داشته باشد. در این بازی تیراندازی با اسلحه هیجان انگیز با چالش های واقعی ماموریت مخفی کماندویی روبرو خواهید شد. آماده باشید تا وارد بازی واقعی تیراندازی کماندویی در عصر اکشن کماندویی فریم بر ثانیه شوید. چالش های تیراندازی واقعی کماندویی شما را به سطح بعدی بازی های تیراندازی رایگان می برد.
‏بازی های آفلاین Gun Shooter مملو از دشمنان آموزش دیده بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه است. برای زنده ماندن در میدان نبرد تیراندازی واقعی کماندویی، باید مهارت های تیراندازی تیز خود را نشان دهید تا در نبرد در بازی تیراندازی فریم بر ثانیه پیروز شوید. شما یک کماندوی فوق العاده تعیین شده برای کشتن دشمنان خود در تیراندازی فریم در ثانیه و پیروز شدن در بازی های تیراندازی آفلاین هستید. هرچه بیشتر بازی‌های اسلحه را به صورت آفلاین انجام دهید، بیشتر در بازی‌های اکشن فریم بر ثانیه متخصص می‌شوید.
‏محیط سه‌بعدی واقع‌گرایانه در مأموریت واقعی کماندویی تجربه واقعی بازی اکشن فریم در ثانیه را دارد. با پیشرفته ترین و کشنده ترین سلاح ها در بازی های تیراندازی با اسلحه بازی کنید تا از تعداد دشمنان خود در بازی های اسلحه 2021 پیشی بگیرید. از سلاح های بازی های تیراندازی رایگان هوشمندانه استفاده کنید تا از حس مبارزه و طعم پیروزی لذت ببرید. اجازه ندهید دشمن بازی‌های تیراندازی با اسلحه بر شما غلبه کند، مانند یک جنگجوی واقعی بازی‌های تیراندازی رایگان بجنگید.
‏محیط‌های متعدد بازی تیراندازی کماندو برای پر کردن تشنگی شما برای بازی‌های تیراندازی اضافه شده است. بازی‌های تیراندازی Team Death Match 2021 یک چالش واقعی برای شماست تا مانند یک تیرانداز حرفه‌ای در ثانیه در ماموریت مخفی کماندویی بجنگید. در این بازی Real Commando Shooting یکی از بهترین اکشن های فریم در ثانیه را برای تبدیل شدن به یک کماندوی واقعی بازی خواهید کرد.
‏علاقه شما به بازی های تیراندازی با اسلحه با ضد حمله تروریستی عالی پر می شود. سطوح در بازی های تیراندازی با اسلحه به گونه ای طراحی شده اند که در بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه و بازی های اکشن فریم بر ثانیه زمان سختی را به شما بدهند! بنابراین منتظر نباشید و از احساس واقعی بازی های اکشن فریم بر ثانیه لذت ببرید. اسلحه ها در این بازی ضد تروریستی دقیقاً با سلیقه شما از یک بازی تیراندازی رایگان با اسلحه مطابقت دارند. اسرار پنهان را در بازی اکشن فریم بر ثانیه در ضربات ضد تیراندازی آزاد کنید که حس واقعی بازی کماندو ولی را به شما القا می کند. دشمنان بازی ضد تروریستی سگ های دیوانه را می فرستند تا شما را بکشند، مانند یک تیرانداز حرفه ای با روحیه بالا در بازی کماندویی فریم بر ثانیه مبارزه کنید. از بازی تیراندازی اسلحه خود به صورت آفلاین استفاده کنید، در نبرد پیروز شوید و پاداش خود را از بازی های کماندوی واقعی دریافت کنید
‏ویژگی های کلیدی:
‏• حالت های متعدد
‏• سلاح های مدرن بازی های تفنگ 3 بعدی
‏• گرافیک سه بعدی واقعی< br>• انتخاب چندین میدان جنگ
‏• ماموریت های چالش برانگیز و دشمنان قدرتمند
‏• مسابقه مرگ تیمی
‏• بازی آسان و لذت همیشگی
‏• ماموریت های واقعی بازی های FPS آفلاین
‏• تیراندازی تاثیرگذار و تجربه بارگذاری مجدد
‏از بازی تیراندازی مامور مخفی Fps لذت ببرید و وارد افق جدیدی از لذت، چالش و اشتیاق بازی کماندویی فریم بر ثانیه شوید. شما می توانید این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه را به صورت آفلاین و بدون اینترنت بازی کنید. ماموریت‌های مخفی Commando طوری طراحی شده‌اند که حس جالبی از بازی کماندویی فریم در ثانیه به شما بدهد. تجربه ای بی نظیر از بازی های اکشن فریم بر ثانیه برای پیوستن به نخبگان بازی های اکشن Commando.
‏‏گیم پلی پیشرفته
‏ویژگی های هیجان انگیز اضافه شده است

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
GALAXY0FGAME
١١ مرداد ١٤٠٠

عالی

۱۱ ۴
امیرهمت
٥ دی ١٣٩٩

دربازی ادم راگیچ میکنه

۱۴ ۸
صداقت......
٨ آذر ١٣٩٩

خوبه وعالیه خدایش

۶ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده