استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Real Counter Terrorist Strike

Real Counter Terrorist Strike

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۴
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Machine Dreams Inc
‏‏به یک بازی کماندوی واقعی دیگر با بازی های تیراندازی FPS با ماموریت های تیراندازی ضد تروریستی در قلمرو بازی ضد تروریستی خوش آمدید. Commando Games برای لذت بردن از بازی های تیراندازی در عرصه ماموریت مخفی کماندویی با اعتصاب تیراندازی FPS. حمله ضد تروریستی با حمله تروریستی جدی برای شما به راه می‌افتد. این فصل تعطیلات پر از بازی‌های اسلحه با عناصری از حمل سلاح‌های کشنده است. اگر آماده لذت بردن از موضوع حمله اسلحه FPS و بازی های ضد تروریستی هستید، این افزودنی از تیراندازی تروریستی ترکیب مناسبی برای شماست. بازی‌های FPS با ویژگی‌های دوران اکشن با اسلحه که در آن مردان آموزش‌دیده نظامی با تیراندازی FPS می‌جنگند در حالی که تیراندازی کماندویی FPS را تجربه می‌کنند، یک مد واقعی است. در حالی که در بازی تیراندازی ضد تروریستی ما که در آن استراتژی های بازی کماندویی FPS را اعمال می کنید، از هر یک از سطوح بازی عبور کنید. در این بازی اکشن با دشمن مقابله کنید. آیا شما مشتاق ماموریت های استراتژی سطح بالا هستید؟ بخشی از بازی های اسلحه در بازی تیراندازی کماندو باشید زیرا این دوره اکشن اسلحه تهاجمی چند نفره است. بازی های تفنگی هرگز به این شکل تیراندازی نبوده اند. برای تیراندازی واقعی کماندویی در زمستان های بازی تیراندازی تروریستی آماده شوید. هنگامی که بازی‌های FPS را انجام می‌دهید، به بازی ضد تروریستی ما بپیوندید و به بهترین تیراندازی FPS در ژانر بازی تیراندازی رویارویی تبدیل شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏تیراندازی واقعی کماندو و بازی تیراندازی FPS با حالت‌های متعدد ارائه می‌شود. آیا تیم ضد تروریستی شما برای مقابله با تروریست ها در بازی کماندویی واقعی آماده است؟ عرصه جنگ جدیدترین حمله اسلحه FPS است. بازی تیراندازی برخورد اولین پیشنهاد ما است که دارای اکشن تیم خنثی سازی بمب با تیراندازی کماندویی FPS هیجان انگیز است. Bomb Defuse Mode همچنین دارای ماموریت های چند نفره است که مخصوص ماموریت های ارتش طراحی شده است. جنگ امروزی در بازی های تیراندازی FPS ما نشان داده شده است. در بازی های تیراندازی با اسلحه سرگرمی بازی های تیراندازی ضد تروریستی را به شما پیشنهاد می کنیم. مملو از اقدامات سطح بالایی از ماموریت های کشتار تروریست ها، ما سطوح بازی داریم که در آنها باید در حداکثر سطح تخصص برای پاکسازی منطقه از نیروهای شرور انجام دهید. نبرد در بازی ضد تروریستی آغاز شده است و تنها کشنده ترین کماندوی FPS از این بازی های FPS جان سالم به در خواهد برد. با برخی از ماموریت های ضد تروریستی در بازی های کماندویی هیجان زده شوید. این بازی های تیراندازی بخشی از دوران متعلق به مبارزان با عملکرد بالا هستند. Battlefront امروز عرصه مورد علاقه ما در بازی های تیراندازی اسلحه است. آیا سرباز آموزش دیده شما می تواند حمله تروریستی را در حین بازی واقعی کماندویی کنترل کند؟ بیایید ببینیم که مرد نظامی قلمرو بازی ماموریت های کماندویی FPS کیست.
‏تیراندازی تکاوران واقعی – بازی تیراندازی تروریست ها در فصل تیراندازی تیم ضد تروریستی فرا رسیده است. ما به ویژه بازی ضد تروریستی را در عرصه بازی های تیراندازی با اسلحه FPS توسعه دادیم. در حالی که از تیراندازی ضد تروریستی در بازی کماندویی واقعی لذت می برید، از دشمنان بسیار آموزش دیده که باید آنها را شکست دهید، لذت ببرید. بازی Gun Fire دارای تیراندازی کماندویی واقعی است. این فصل متعلق به زمانی است که قبل از مهمات هرگز دیده نشده است. بازی های اصلی تیراندازی FPS را که به صحنه های پر اکشن هیجان انگیز اضافه شده است، بازی کنید. آیا تا به حال بازی با چندین تفنگ با جالب ترین انیمیشن ها و کنترل های روان را در مجموعه بازی های تیراندازی تجربه کرده اید؟ با دانلود بازی ماموریت کماندو با بازی کماندویی FPS، بخشی از بازی تیراندازی کماندو شوید. نیروهای دشمن را از حمله واقعی ضد تروریستی حذف کنید. اجازه ندهید دشمنان FPS با تیراندازی برنده شوند و خود را به عنوان تیرانداز FPS ثابت کنید. مهارت های خود را در تیراندازی شدید ضد تروریستی به روز کنید و این بازی را انجام دهید.
‏ویژگی ها:
‏گستره وسیعی از تفنگ های تهاجمی.
‏محیط های متعدد .
‏گرافیک بهینه شده برای همه دستگاه ها.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده