استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
1945 Air Force: Airplane games

1945 Air Force: Airplane games

نبرد هواپیما

نصب در حال دریافت
نسخه۱۱.۴۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۶
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۶۶
حجم۱۲۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده ONESOFT GLOBAL PTE. LTD.
‏بازی کلاسیک و طولانی مدت تیراندازی از دهه 90 مانند 1941، 1942، 1943، 1944، 19xx کاملا برای گوشیهای هوشمند بازسازی شده است. با استفاده از مفهوم ساده و سرگرم کننده بی پایان، 1945 نیروی هوایی اکنون در دستگاه تلفن همراه شما برای لذت بردن از دوباره در دسترس است.

ویدئو معرفی بازی

‏1945 نیروی هوایی - یک بازسازی شاهکار از تجربه بازی های کلاسیک است! کنترل آسان و آسان برای یادگیری و استفاده است. نگه داشتن احساس قدیمی بازی در یک بازی.
‏شامل 16 نوع جنگنده های معروف جنگ جهانی دوم برای طرفداران نظامی است. پشتیبانی از تمام انواع دستگاه ها، از تلفن های با مشخصات پایین به قرص. سرویس جهانی پشتیبانی شده پشتیبانی برای دستاوردها، قهرمانی.
‏🚀🚀 ویژگی ها 🚀🚀
‏- شلیک کامل: بسیاری از جت های جنگنده، همراهان، مهمات و اسلحه، و دستگاه هایی که می توانید انتخاب کنید: جنگ افزار شخصی شما با تکنولوژی سلامت بسته بندی شده است! و شما می توانید بازی آنلاین بازی کنید.
‏- مبارزات هیجان انگیز: بیش از 100 سطح پر از دشمنان و اقدام نفس گیر!
‏- حالت های اضافی : بمباران، کارفرمایان و محافظان، هر یک از آنها به طور کلی تغییر گیم پلی!
‏- کارفرمایان بزرگ: نبرد کنید و دشمنان را شکست دهید که خیلی بزرگ هستند و حتی روی صفحه نمایش هم مناسب نیستند! و از سرزنش سربازانشان پاک کنید! قطعات قطار Danmaku از گلوله را پیدا کنید.
‏- تصاویری عالی: خسته از تیرانداز فضایی و لیزر؟ سعی کنید پرواز کنید! تیراندازی های عمودی هرگز بهتر نشده اند. حماسه جنگ آسمان پر از هیجان است. هواپیما را انتخاب کنید و کشور را از مهاجمان آزاد کنید. سمفونی از جنگ هوایی و کارایی قهرمانان فراموش نشدنی است!
‏- یکپارچهسازی با سیستمعامل مدرن: قبل از بازیهای Shmup (STG) بازی کرد؟ این تیرانداز از بالا به پایین به شما می گوید 'wow' و بهترین تجسم از دوران کودکی خود را جشن می گیرند. مهم نیست که شما از طرفداران مهاجمان، Tyrian، Ace Squad، Razor یا Airborn هستید یا شما در عملیات نبرد در Sky Force شرکت کردید. شما طرفدار سری نیروی هوایی 1945 هستید
‏- بهروزرسانی آینده: PvP، Co-op، Friends ....
‏انتخاب خود را انجام دهید - شما هواپیما را به پیروزی می رسانید نیروی گلوله را احساس کنید.
‏‏- رویداد سال نو قمری.

نظرات و امتیاز ها

۷۶۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اکتای
٣ روز پیش

فقط جوایزش کم هست

۲ ۲
سعید
٣ روز پیش

بازی خوبیه فقط یه کم سخته

۲ ۲
کاشف
٨ بهمن ١٤٠١

باسلام ازبازی خوبتون علیه فقط یکم تقویت بشه بهتره

۵ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده