استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰.۳۲.۲۷۳۹۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۶۷
حجم۱۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Outfit7 Limited
‏‏سازندگان بازی My Talking Tom اکنون عنوان جدید را معرفی کرده اند که Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure نام دارد. در این بازی تام و دوستانش قرار است شهربازی خودشان را باز کنند و وسایل بازی جذابی را در آن قرار دهند. اما ناگهان گروهی از خرابکارن به نام Rakoonz وارد می شوند و همه چیز را بهم می ریزند.
‏ حالا تام و دوستانش باید این خرابکاران را نابود کرده و شهربازی را به حالت اول برگردانند. برای این کار وسایل مختلفی به شما داده می شود که می توانید با استفاده از آن ها همه دشمنان را نابود کنید. تعداد کاراکترهای بازی نیز در مقایسه به عناوین قبلی بسیار متنوع شده و همین امر بازی را حسابی جذاب تر می کند.
‏ در طول بازی نیز سکه ها و پاداش های زیادی برای شما قرار داده شده است که می توانید با استفاده از ان ها آیتم های مختلف بازی را خریداری کنید و کاراکترهای خود را شخصی سازی کنید.
‏‏رفع اشکال و بهبودهای جزئی در گیم پلی.

نظرات و امتیاز ها

۱۶۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ☆𝒐𝒘𝒍𝒆𝒕𝒕𝒆☆
٢٢ خرداد ١٤٠٣

‏✓ سرگرم کننده ‏✓ لباس دارع ‏✓ بکا دارع شهر بازی جدید باز نمیشه ‏✗ پولاش زیادن عالی فقط پول شخصیت ها یکم زیاده چطوری شهر بازی جدیدو بگیرم؟ یکی بگه ممنون

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🌈❤️
٢٠ خرداد ١٤٠٣

چرا مرحله دوم ساخت شهربازی باز نمیشه نمیاد کسی میدونه بگه بهم لطفا

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر 🍭Ania 🍪 Player🧋
٢٤ اردیبهشت ١٤٠٣

راستش من این رو برای برادر کوچک تر از خودم نصب کردم گفت عالیه منم یک دور بازی کردم دیدیم که خوبه بد نیست ولی برادرم بیشتر از من دوست داشت بخاطر اون ستاره دادم🧋🌸🍭💝💕💖

میپسندم۱۶ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده